10 dní meškanie

nikol2122017
24. apr 2019

Ahojte baby/žienky.
Chcela som sa opýtať, či máte niektorá skúsenosť v tom, že ms mešká 10 dní, žiadne bolesti-nič čo by nasvedčovalo tomu, žeby mala prísť. No nemám ani žiadne tehotenské príznaky. Test som si robila, keď mi meškali 4 dni a vyšiel negatívny. Ku gynke mám v pláne ísť, no má dovolenku do konca týždňa. Mate nejaké skúsenosti s týmto? A aby som nezabudla v strede cyklu som krvácala riedkou čírou krvou. Bola som aj hospitalizovaná, uzavreli to tak, že mi zrejme praskla cysta a nastalo ovulacne krvácanie. Moja gynekologička mi povedala, že ms má prísť normálne v deň očakávania. Tak neviem teda, pred sviatkami som sa tam nevedela dovolať, jedine čo mi ostáva je čakať na budúci týždeň aby som k nej zašla. 🙄🙄

lucka12399
24. apr 2019

@nikol2122017 no aj ked povedala ze ma prist normalne to meskanie je podla mna kvoli tomu..

frota3
24. apr 2019

A mavas pravidelny menzes? Ako vsak niekedy sa moze stat, ze menzes meska len tak aj viacej dni. No pokial sa ty ku tej gynekologicke dostanes, tak by som sa skusila este pre istotu pretestovat

nikol2122017
autor
24. apr 2019

@lucka12399 veď práve to, že aj ja mam taky pocit, tak som to neriešila no stále viac ma to "nervuje" že každý deň čakám, že príde ms a nič. Anilen bolesť pŕs ktorú mávam pravidelne týždeň pred ms a aj cez ňu... Ale však viem v tomto mi poradiť bude vedieť iba doktorka.

nikol2122017
autor
24. apr 2019

@frota3 mávam na deň presne, niekedy aj skôr príde a keď, tak maximálne 2 dni mešká. 😊 Noo určite si buď ešte dnes urobím alebo zajtra ráno.

frota3
24. apr 2019

@nikol2122017 a mozno by som skusila aj ine znacky testov pre istotu

nikol2122017
autor
24. apr 2019

@frota3 no ja som si kúpila test z dm. Vola sa nejako "baby top test" alebo nejak podobne citlivosť má 10 . A zas neviem, či testovať hneď alebo počkať do zajtra.

diewcatqoo
24. apr 2019

@nikol2122017 ahoj, pri 10 dnovom meskani by ti mal test ukazat pozitivitu aj keby si si ho robila kedykolvek pocas dna, nemusi byt z ranneho mocu.
Ja si myslim, ze to meskanie bude skor kvoli tej prasknutej cyste. Tiez mi praskla cysta a jeden cely cyklus mi potom vynechal.

nikol2122017
autor
24. apr 2019

@diewcatqoo ahoj, len nevedeli mi povedať na 100% či mi praskla cysta alebo niečo iné v tom bolo, skúsim si dnes spraviť aj ten druhy test a uvidím, už toľko počkám a hneď v pondelok pre istotu pôjdem na gynekológiu. Aby to nebolo niečo horšie (ďalšie cysty alebo čo).

jana19877
24. apr 2019

Pokiaľ mávaš pravidelnú menštruáciu ako píšeš, tak je vysoké % že si v tom. Budem držať palce, aby ti doktorka povedala dobrú správu 🙂

eri444
24. apr 2019

@nikol2122017 držím ti palce, aby to boli samé dobré správy a nie zle!

nikol2122017
autor
27. apr 2019

@jana19877
@eri444
Baby, ďakujem vám ❤️❤️ zajtra to budú 2 týždne čo mi meškajú, tak sa uvidí, či prídu. Pretože už od včera mam bolesti pŕs ale neskutočné. Avšak ak neprídu, pôjdem na gynku, hádam už bude robiť v pondelok.

nikol2122017
autor
29. apr 2019

Baby tak bola som u mojej doktorky a povedala mi, že aj mi nepríde do 3 týždňov ms tak mám prísť, som cela na nervy z toho

eri444
2. máj 2019

@nikol2122017 to ťa takto aj doktorka naťahuje? Aj ťa vyšetrila a ešte tam nevidela nič také, či? Joooj držím ti veľmi palce aby to bolo tehu😉🙂

nikol2122017
autor
3. máj 2019

@eri444 vyšetrila ma sonom ale len z vrchu povedala iba toľko, že cystu tam nemám. Vychádzala z toho že som krvácala mimo cyklu, tak mam nerovnováhu hormónov, či čo to. Včera som začala špiniť. Už som si myslela, že sa mi spustila ms, no nie. Doteraz len také slabulinké rúžové "krvácanie". Neviem čo si o tom myslieť mam iba mierne bolesti v podbrušku nič viac. Na moju bežnú ms sa to ani zďaleka nepodobá. 🤔🤔 Bojím sa aby to nebolo niečo vážne. Drobcovi by sme sa potešili. Len aby to nebol nejaký zdravotný problém. Určite to potrebujem odsledovať.

nikol2122017
autor
3. máj 2019

Tak nakoniec sa mi spustila ms. 😊 Nevadí, síce potajme som dúfala, že to tak nebude, ale však budeme sa snažiť ďalej. 😊

jana19877
21. máj 2019

@nikol2122017 škoda ale je dobré, že to berieš v pohodičke a držím palce do ďalšieho snaženia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre