Žijem sama so štyrmi deťmi

wicky13
23. aug 2016

Dobrý deň pani svokra mohla by si mi prísť pomôcť ja žijem so štyrmi deťmi v jednoizbovom byte sama som na materskej dovolenke za byt platím veľmi veľa peňazí za chvíli nebudeme mať ani s čoho žiť každé tri dni cestuje ku mne mama ale ona mi nič nepomôže stále sa len hádame a detom to stále vadí ........ . Ja už to nezvladam .... .

glorikarebeka
23. aug 2016

a otec deti je kde?
@wicky13 neni si sama na deti,takych je tu vela len do jednoizboveho bytu si maloktora zena da spravit 4 deti ☹

sardinka335
23. aug 2016

@wicky13 nepíšeš o sebe vela...
- vyzivne muz plati?
- sociálny byt sa neda?
- pomoc cez charitu napr. ošatenie a veci do školy
- načo k tebe chodi mama ked je to na figu? Tak ju nevolaj
Nepišeš vek deti...neda sa ist niekde aspon po večeroch upratovat na prilepšenie?
Je to tazka situácia, mozno by pomohlo aj navštivit urad prace a popytat pomoc tam - ake su moznosti. A veru ta svokra by ti pomohla....ak teda mame na mysli tu istu 😀 Gizka pomohla mnohým rodinam, naučila ako hosporadit, ukazala na problémy a pomohla ako mohla. Napíš im na Fb a uvidiš či sa ozvu.

simca06022011
23. aug 2016

@wicky13 no a co od nas ocakavas?

moni244
23. aug 2016

A pointa je kde?

glorikarebeka
23. aug 2016

@moni244 asi aby sme jej prisli pomoct

moni244
23. aug 2016

@glorikarebeka aha, pro vyrobe deti pomoc nepotrebovala

dominika6
23. aug 2016

@wicky13 ten text si skopírovala z prekladača na googli?
čo ti treba prísť okná umyť,či čo chceš od nás?

piacere
23. aug 2016

TV Markíza
Bratislavská 1/a
843 56 Bratislava 48 - Záhorská Bystrica
Slovenská republika

na obálku napíš "relácia SVOKRA" ...

na MK Gizku nenájdeš....

evittam
23. aug 2016

@glorikarebeka No a to má 37 - buď si z nás robí srandu alebo neviem. Ale je fakt, že málo píše o sebe a o tom ako sa dopracovala k tomu, že je sama na 4 deti......

glorikarebeka
23. aug 2016

@evittam ak zacala mlada tak sa to da,ja som bola v nemocnici na izbe so 16 rocnou 🙂

simca06022011
23. aug 2016

@glorikarebeka nemusela zacat mlada 🙂))

glorikarebeka
23. aug 2016

@piacere mne by stacilo keby Gizka prisla len na navstevu,zlata to zena

libawet
23. aug 2016

@wicky13 toto je len akýsi "výkrik do tmy" alebo ozaj chceš nejaké rady?

glorikarebeka
23. aug 2016

alebo ma 4cata

evittam
23. aug 2016

@glorikarebeka No, tak tú by som hnala už od dverí na paneláku.... 😠

dada_sepina
23. aug 2016

fuha, citam tuto diskusiu, a nestacim sa divit, ake ste hlupe. kolko zivotnych pribehov ste poculi? moze mat deti s jednym muzom, mozu tam byt aj dvojicky a jedneho dna sa proste muz zbali, zdrhne, preboha, co vy nerobite chyby? co si to dovolujete tu sudit a urazat zenu, ktora sem zo zufalstva prispeje? tazka depresia ide z jej slov. mali by ste sa hanbit...

glorikarebeka
23. aug 2016

@dada_sepina no autorka neodpoveda tak neviem,nenapisala vek deti s mamaou sa hada ako ja v takej situacii tak som rada,ze mama pride a drzim hubu aj keby nemala pravdu a hadat sa pred detmi-UBOHE a chyby robi kazdy no vsak jej porad

dada_sepina
23. aug 2016

keby som ja vytvorila diskusiu a napise mi tam desat takychto hlav, tiez sa uz odmlcim. sa cudujem, ze to nezmazala. hnus. vy idealne existencie...

terezka1947
23. aug 2016

jeeeemine....zeny...lebo radsej nepisem matky ☹
ved su aj blbe dni,ano,ma 4 deti....a kto vie ako to cele je...tak nerypte,radsej povzbudit cloveka,ked ho nepozname....ako zvozit
niekedy sa clovek potrebuje iba vyrozpravat...potrebuje nakopnut...dodat sily,mozno si precitat,ze aj ine zeny su na tom podobne...

glorikarebeka
24. aug 2016

@wicky13 no snad ta povzbudili
@dada_sepina
@terezka1947 ale ani jedna z nas ti nechce zle,niekedy aj negativne odpovede nakopnu,no proste musis sa postarat o seba o deti nie si sama co sa chlap na zenu doslova vysral,ale hlavu hore vsetko potrebne ti napisala
@sardinka335

dada_sepina
24. aug 2016

negativne odpovede takuto osobu nenakopnu, nehnevaj sa..

glorikarebeka
24. aug 2016

@dada_sepina a co ju trba polutovat,no prepac a este jedna vec taketo deti su velmi vdacne za vsetko aj za kusok chleba,nemusia mat vsetko ako tie nase s lepsich pomerov a susedia ju len a len polutuju bud sa pozbiera alebo ...niekedy ludia musia padnut do uplnych sraciek aby sa dostali zas hore

dada_sepina
24. aug 2016

@glorikarebeka ty si mala byt psychologicka, este sa doucit trochu slovencinu, si ako lusk. lutujem skor teba ako ju, ked sme uz pri tej lutosti..

simca06022011
24. aug 2016

Ste tu niektore mudre, najskor negativne, potom prehnane obrane pozitivne reakcii.. k pointe sme sa alenedostali aj ked sme sa na nu pytali, ci caka pomoc, ci chce poradit a v com... co co... cize pre mna nie len ze vykryk do tmy, ale mozno len dalsi o nicom prispevok co ma rozprudit debatu... pripadne "omylom" zverejneni... kto vie ci to nemal byt povodne email :D svokre...

glorikarebeka
24. aug 2016

@dada_sepina aj ty sa douc slovencinu

dada_sepina
24. aug 2016

@glorikarebeka 😀

aj ja? a kde ja robim chyby?

wicky13
autor
24. aug 2016

Ďakujem

glorikarebeka
24. aug 2016

@dada_sepina ked sa da za vetou bodka tak by malo ist velke pismeno,ci nie? a toto nieje o teme na slovencinu takze neniocom

dada_sepina
24. aug 2016

😀
tu je taka uroven gramatiky, ze sa neunuvam s ciarkami a bodkami. ale si zlataaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pobavilo

glorikarebeka
24. aug 2016

@wicky13 za co si mi dakovala?