😭😭😭 Už neviem, ako ďalej.

micuska11
26. nov 2019

Áno možno tu píšem často . Áno som trápna,ale už ozaj nevládzem čoho sa chytím.tonsa pokazí 😭 snažím.sa o niečo hneď v tej chvíli to nevyjde. Som veriaca žena modlím sa ružence chodím.do kostola ale už mám toho dosť! Nechcem sa vždy sťažovať ani rodine už vešať svoje starosti pretože viem že ony majú svoje problémy a starosti . Dusíme to v sebe bojujem s každodennými myšlienkami prečo to vzdal ? Prečo po roku snaženia sa z jedného dňa na druhý zmenil? Ťažko to prijať áno viem život ide ďalej mám dcérku mám pre koho žiť,ale mala potrebuje otca ja manžela a j ja chcem byť šťastná chcem tak veľa keď túžim po rodine ??? Všetko sa mi rúca a u nevládzem ďalej čo robiť? Hlúpe komenty si nechajte pre seba . ďakujem

tslobik
26. nov 2019

@micuska11 ❤🍀🙏

fokuska
26. nov 2019

@micuska11 Niekedy asi musis prijat to, ze sa odpoved nedozvies. Ak ti on nevie alebo nechce povedat preco to vzdal, tak mozes sa upokojit len tym, ze ty si urobila vsetko co si mohla, ale na vztaj treba dvoch. Ak on nechcel, tak neostava ti ine ako situaciu prijat.

karin1504
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
micuska11
autor
26. nov 2019

@karin1504 dakujem

micuska11
autor
26. nov 2019

@fokuska áno ale bez slova ..aspoň keby mi vynadal alebo dôvod povedal ale nič bez dôvodne ukončil ..fotky nevymaze a povedal že nieje si istý citmi po roku? Tá prečo to ťahal? Aby mi ublížil?mohol na začiatku vedieť čo chce

suzitok
26. nov 2019

Ja som takto ostala s dvoma deťmi a prežívala som to podobne ako ty...najhorsie boli prve tri roky, potom to uz bolo lahsie...
A odpovede? Ver mi, pridu časom...a aj to dobre pride..musis teraz prijat a čeliť tomu, co sa okolo teba deje...mozno o par rokov pochopíš a pousmejes sa nad tým, prečo to tak malo byť 🙂 hlavne musíš uzavriet minulosť a dat si svoje ciele a priority, inak sa sa dostanes do bludného kruhu a z toho sa vychádza tazko ..... držim palce 🍀🍀❤️

fokuska
26. nov 2019

@micuska11 To ti tu nikto z nas nepovie. Nikto to nevie, iba on. A ak to nechce ale nevie vysvetlit on, tak s tym nic neurobis ani ty ani my.
Viem, ze sa ti ziada vysvetlenia aby sa s tym vedela vyrovnat, ale ked nie je mozne ho dostat, tak co ti ostava?
Budes sa donekonecna umarat a spekulovat preco nic nepovedal, preco to ukoncil, preco si nedostala vysvetlenie?

Hovori sa, ze treba zmenit to, co mame v moci zmenit a prijat to, co nie je v nasej moci zmenit. Takze nech sa budes akokolvek trapit, nezmenis to. Ma teda vyznam trapit sa?
Samozrejme, ze smutok je v poriadku, mas pravo na vsetky tie pocity, ale niekedy uz musi prist k tomu zlomu, ked prvotne emocie pominu a uvedomis si, ze prijimas to, co sa stalo, pretoze to nedokazes vratit naspat a zmenit. Ze sa s tym postupne zacnes vyrovnavat.

Pises, ze si veriaca, tak to prijmi. Ber to ako to, co ti bolo nadelene a ci tomu rozumies alebo nie, doveruj, ze ta to postretlo z nejakeho dovodu. Len ten dovod teraz nevidis, mozno to pochopis ovela ovela neskor. Ze sa mozno muselo stat nieco taketo zranujuce a strasne aby ta neskor cakalo nieco ine a krasne.

kucikuc
26. nov 2019

@micuska11 ja som sa s prvým rozviedla po čase som to prekonala a bolo dobre a druhy? Toho som ľúbila veľmi ten mi pre zmenu zomrel bolo to "veľmi" ťažké myslela som že to nedám už som sa len modlila a môžem povedať po 4 rokov že bolo to ťažké ale zvládla som to aj keď som sama z deťmi je nám už úžasné 😊 aj keď niekedy ta spomienka veľmi zabolí 😢

deti95060810
26. nov 2019

niečo sa stalo.... aj tak to chodí....určite ťa ešte čaká šťastie...

larafabrizzi
26. nov 2019

My ženy sme veľmi silné, viac ako si uvedomujeme, ja som zo dňa na deň zostala sama a ešte bez pomoci, prostriedkov, bez vlastného bývania, bez toho aby mi ex pomáhal, neplatil výživné celé desaťročie, ani asi nezačne, ale je to jedno, bolo to ťažké, ale je krásne, keď ťa po Tom všetkom postretnúť pekné veci, mne sa začali diať až po 35-ke, dovtedy veľmi veľmi zlé a škaredé veci...od bábätka, celé detstvo, aj v dospelosti, keď ťa potom objíme tvoje dieťa a povie ti, že vie, aké si to mala ťažké a čo všetko išlo bokom...a že si naj mama na svete. Všetko sa raz skončí a príde aj to dobré. Najväčší dar je, ak so svojím dieťatkom môžeš byť a je relatívne zdravé, sú matky čo žiaľ, prežívajú omnoho ťažšie situácie. Hlavu hore, dobre bude.

larafabrizzi
26. nov 2019

A ešte možno toto pomôže..jediné čo ma trápilo a o čo som prosila mojich anjelov strážnych, aby som tu pre moje dieťa v zdraví bola aspoň do času, kým dospeje, bude samostatná, čo naozaj, tak ako ja, úderom 18-ky bola, vedela som, že ak budem zdravá, urobím max.pre to, aby som sa o ňu postarala. Zdravie je to jediné naozaj dôležité, u maminy, aj detí. Všetko dobré, pekný večer

larafabrizzi
26. nov 2019

A ešte jedna vec, pre všetky sklamané žienky, či ste tu, verte mi, je ľahšie prísť o chlapa, sviniara, ktorý vás zradil..ako o milovaného a milujúceho muža, ktorý sa prosto raz už nevráti domov, odíde navždy, bez toho, že by ste to čakali, to je skutočná bolesť, rána osudu, takto máte aspoň dôvod si okolo srdca vybudovať hradbu, ale ak neublížili a stane sa niečo zlé, neprajem nikomu. Kto to zažil, vie o čom píšem, takže nie nadarmo sa hovorí, že nikdy nie je tak zle, aby nebolo horsie, takže OPATRUJTE SA

martinajurkechova
29. nov 2019

Láska sa žiaľ nedá vynútiť. Tvoj muž má slobodnú vôľu a preto ti s tým Boh nedokáže pomôcť. Daj tomu čas. Možno za pár rokov si povieš, že nič lepšie sa ti nemohlo stať.

gabrielikta
9. apr 2020

@micuska11 lepšie v tichosti.Možno inak by ťa to viac bolelo...