Sú tu ženy, ktoré si s deťmi našli partnera po rozvode??

22. sep 2020

Ahojte.. Chcela by som sa opýtať, sú tu nejaké maminý, ktoré mali viac detí, malých detí, s predchádzajúcim manželom, partnerom, a po rozvode si našli priateľa, pripadne už manžela, ktorý tie detičky prijal a ste šťastná rodinka? Ja sa bojím, že ostanem po rozvode sama s dvomi deťmi, chcem sa nejako upokojiť, že existujú aj muži, pre ktorých nie sú deti prekážkou..

fodorka
22. sep 2020

deti nie su problem ak sa najde ten ,pravy,
cize odpoved je ano da sa....sama mam dve deti a partnera, ktory je tiez sam rozvedeny a ma dieta. moje deti lubi aj ked starsi teraz asi zacina mat pubertu uz tak trosku to sem tam zaiskri ale hned sa to ukociruje...🙂
neboj sa, ze ostanes po rozvode sama...isty cas to bude pre teba dobre ale casom sa najde vhodny partner 🙂

erikaa09
22. sep 2020

Ja som mala len syna a nasla som si manzela .

thoughtfulweirdo
22. sep 2020

Ja som bola taká predpuberta a sestra skolkarka, keď si mala našla nového partnera. Ja som bola totálne otrasne protivna, ale otčim sa nevzdal, neušiel a dokonca sa o nás staral naozaj ako o vlastné. Či už finančne, časom, starostlivosťou, láskou... Takže áno, dá sa nájsť dobrý muž aj s deťmi 🙂

deti95060810
22. sep 2020

nehnevaj sa radšej by som stala sama ako si nájsť zas nejakého blba.... Aj keď to nie je môj prípad, sama som nezostala.... 😉 S druhým mm máme 3 deti.... 😉

liaka
22. sep 2020

S dvomi deťmi som si našla muža. Mame aj spolocne dieta spolu

anita6666
22. sep 2020

Ak ti stačí hocijaký zufalec, len aby si nebola sama tak možno áno,normálny muž nie. Normálnych si ženy držia,ostatné je zvyškový väčšinou zavadovy tovar.

pitusa
22. sep 2020

Ja. Mala som dve deti - a s terajším partnerom máme dvojičky. Má to svoje za a proti - ale myslím, že sa nám darí dosť dobre... ideálne to nie je, ale to nebolo ani v manželstve, inak by som tam ostala. Ak tak napíšem radšej súkromne. Určite sa dá nájsť aj fasa chlap, nie len zúfalec - rozhodne by som sa tým nedeptala. Ani takými komentármi 🙂))

sante81
22. sep 2020

Baby, kde ste sa zoznámili s mužmi? Ja som rozvedena 5 rokov a ,,normálneho,, chlapa, pre ktorého nie sú deti prekážka, som nestretla..

majkeel
22. sep 2020

@anita6666 Povedal by som, ze uz len statisticky na muzsky "odpad" pripada rovnake mnozstvo toho "zenskeho". Len s tym rozdielom, ze ten zensky "odpad" dufa do poslednej chvile na niekoho normalneho, ktory by ju vytiahol z jej smetiska. 🙂
@sante81 Zena s detmi je idealna pre muza s detmi/dietatom. Su v rovnakej situacii, vacsinou uz dieta maju a dalsie dieta nechcu. On nemusi riesit jej biologicke hodiny. Otazka je, co sa caka od toho muza, aj kolko tych deti je (1-2 su v pohode). Plnohodnotne zastupenie otca, vychovavatela, zivitela zeny a cudzich deti, byvanie v jednej domacnosti, puberta,... to uz vacsina muzov naozaj zaradi spiatocku, lebo to uz je dost velky naklad.

sante81
22. sep 2020

@majkeel pre mňa nieje dieťa prekážka, ale výzva. Mám vlastný byt, nepotrebujem muža na to, aby mňa a deti živil. Len je smutné, že žijeme v dobe, kedy asi rozvedena žena nemá nárok na to, aby bola milovaná. Rozvedeny chlap to má ľahšie, deti raz za 2 tyzdne a kopec času na svoj osobný život. A mimochodom, je veľa chlapov ktorí ani v 40tke nemajú vlastné dieťa

sigma510
22. sep 2020

@anita6666 vieš koľko poznám normálnych chlapov, ktorí sa dokážu postarať o rodinu, no najradšej by vypadli niekam k normálnej ženskej, lebo doma majú zabezpečenú semetriku, ktorej stále niečo vadí, stále ma s niečím problém, lebo sa ma až moc dobre tak treba stále do niečoho vŕtať? A chlapi lietajú a starajú sa o decká jak blázni. Takže tvoj komentár je trosku mimo, toho ženského "závadneho zvyškového tovaru" je tiež dosť.

h2
22. sep 2020

@anita6666 Nehnevaj sa, ale toto je takáááá blbosť!
Autorka: Mám susedu, má 2 synov, rozvádzala sa, keď boli ešte malí. Už roky má priateľa (manželia síce nie sú, ale sú spolu). Spoločné dieťa nemajú, vychovávajú len tie jej. A práve minulý víkend som ich videla, chlapi (čiže chlapci s týmto ich nevlastným otcom) išli kamsi preč na bicykloch a suseda zostala doma kosiť na záhrade. 😀

autor
22. sep 2020

Ja mam iba 6mesacneho syna, a 7rocnu skolacku... Muž nás nechal po 8rokoch manželstva, ešte keď som bola tehotná... Po rozvode som 5mesiacov a tak veľmi mi chýba sa s niekym porozprávať, aký som mala deň, večer pri poháriku vínka, niekoho objať, niekoho mat rada.. Moje deti milujem, ale chlap chyba.. Aj v mysli, aj doma...

hopsadobrandejsa
22. sep 2020

To je dnes zrejme problem sucasnej spolocnosti, kazdy automaticky hlada chybu ktora tam mozno ani nie je.

Mam niekolko kolegov ktori su slobodni chalani ci uz po tridsiatke alebo mladsie rocniky a vobec sa neda hovorit o nejakom "vadnom tovare". Chyby ma kazdy a to je proste potrebne akceptovat, nik nie je perfektny.

Chalani sportuju, su mili, pracoviti, priatelsky, manualne zrucny a dokonca aj za kazdu srandu a napriek tomu nemaju stastie si niekoho najst ci uz skrz svoju hanblivost alebo preto, ze ich zeny dookola odmietaju.

V zasade ani nemaju velke ocakavania. Tak ako aj ja, chcu len najst niekoho koho budu mat radi ( a ona jeho ), verneho partnera kde sa nebudu musiet obavy rozvodu alebo inych problemov. Dnes sa vela ludi pozera na toho druheho skrz prsty co z nich dokazu vytrieskat. Kazdy musi byt nejaky inzinier ci doktor, inak stoji za hovno pretoze nedokaze zaplatit dovolenku na Bali.

Moji stari rodicia a rodicia toho v zivote vela nemali a casy boli zlozite, to im urcite nezavidim, ale co im zavidim je, ze skrz vsetko to zle to vydrzali spolu cely zivot. To je dnes velmi vzacne a da sa povedat, ze mozno az ojedinele.

Ja osobne ziaden luxus nepotrebujem, uspokojenie zakladnych potrieb je uplne v poriadku pretoze to je v skutocnosti to co clovek naozaj potrebuje a moznost venovat sa svojim hobby a priatelom. To je pre mna uplne spokojny zivot. Vela zenam to dnes ale nestaci. Musia mat dovolenky v pravidelnom rezime, pred domom auto, nakupy znackovych tovarov a pod.

Je potrebne zlavit zo svojich narokov. Ja stretavam denno-denne nadherne zeny na ulici, ale ked vidim to luxusne oblecenie co na sebe maju, hned viem, ze taku babu by som cely zivot udrzat nevedel. Neskatulkujem, len konstatujem, ze sa hybeme v rozlicnych socialnych vrstvach.

Z osobnej skusenosti mozem povedat, ze najlepsie vztahy a manzelstva ktore maju moji kamarati su ludia ktory su velmi outdoor aktivny. Nepotrebuju ziadny luxus k zivotu, su skromni a ziju spokojne zivoty. Prechadzka lesom ci horska tura je im milsia nez vylihovanie na Maldivach.

Lojalita dnes nie je bezna vec. Dnes ma clovek funkcny vztah a o mesiac ste vymeneny ako oblecenie v satniku.

Tak ako majkeel spominal, muzi vedia co obnasa vztah so slobodnou matkou a hoci to nie je nemozne niekoho si najst kto prijme Vase dieta ako vlastne, Vase moznosti su ovela mizernejsie pretoze vacsina muzov preferuju zeny bez zavazkov.

sonnenshein
22. sep 2020

Ano, napriklad ja. 😊

marcsika410
22. sep 2020

Ja som ostala sama tiez este pocas tehotenstva a este stale som a to dcera uz ma 5 rokov... chlap chyba ale len sem tam :D a co sa tyka zazemia tak mam to statsie ze rodicia mi este ziju, takze si uzivame zivot s nimi mam o vsetko postarane :D co bude potom to netusim ak tu nedaj boze uz nebudu to si radsej ani nepredstavujem. co ma prist pride v ten spravny cas si myslim.

elf4
22. sep 2020

Ja som si nasla s dcerou partnera..vzdy uprednostnoval iba svoju dceru... Mame spolu dvojicky.. Po narodeni deti do roku a pol to padlo.. Lebo on chcel byt so svojou dcerou a nie s nami... Po 3 rokoch som si nasla totalbeho vagabunda... Co sa pretvaroval ako ma lubi.. Ako mu zalezi na detoch.. Kupoval nakupy... Vsetko robil preto aby sa ukazal v najkrajsom svetle... A teraz som tehotna a po mne o mesiac rodi jeho dieta este jedna... Ani lentolko chochmesu nemal aby mi dvihol telefon.. Okolo 8tt...jedine co sa opytal kolegu na mna po 4 mesiacoch : "" a co ta pi.a?" cize tak... Dobri chlapi su zadani a drzia si svoje polovicky... A zvysok je spodina... Len vynimocne sa najde nezadany chlap... Co je dobrak

himedzi
22. sep 2020

Aj so 4 deťmi bez problémov

silver33
22. sep 2020

Ahoj.☺ Odkial si?

himedzi
22. sep 2020

Problém už ale budú deti. Odporúčam hľadať bezdetného muža, lebo muži sú občas horší ako ženy a exky vedia dať zabrať

truskawka
22. sep 2020

Švagriná si našla s dvoma malými černošskými detičkami...😉

majkeel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elf4
22. sep 2020

@majkeel drahy moj pekny moj... Hoby o tom vies... Tak na co teraz demagogujes? Nechces radsej pisat clanky co by bolo ak by bolo? Uplne zasnem ako si si primyslel k napisanemu A, B a vymyslel si story ala zenska bosorka co tlaci na pilu... Nebudem pisat preco a za akych okolnosti..pretoze si myslim ze je zbytocne.. Nemam totizto zaujem dalej argumentovat o pravde.

majkeel
22. sep 2020

@elf4 Reagoval som v DOBROM na vyrok o spodine: Dobri chlapi su zadani a drzia si svoje polovicky... A zvysok je SPODINA...
Aj dobri chlapi boli raz nezadani ...
Nenapadlo by ma akukolvek zenu nazvat odpadom a spodinou. Uz to svedci svoje o cloveku ako autorovi vyroku a ze problem je mozno skor v nom samom, ako v tom druhom "odpade".

kristiii
22. sep 2020

Existujú, viem nie z vlastnej skúsenosti ale z okolia. Predsa tak ako sa rozvádzajú/rozchádzajú ženy, tak sa aj muži. A určite nie sú všetci vadní a spodina ako tu niekto spomínal. Len možno tiež nemali šťastie na výber partnerky, prípadne matkiných detí

elf4
22. sep 2020

@majkeel hej.. Nazvala som to tak... Nevravim ze vsetci chlapi su zli... Mozno som sa zle vyjadrila... Ale vo vacssine pripadov to tak je... Chlap sa rozvedie a viac ho jeho expartnerka nezaujima... Vyzivne naj najmensie.. Len aby mal na ine.. A nevrav ze takych pripadov nie je vela... Kolko zien nahana muzov za neplatenie..ze maju male vyzivne... Plati sporadicky... Potom je druha skupina... Doma najsamlepsi partner sa tvari a len co vo vyjde zenu podvedie... Tym nechcem povedat ze zeny nie su potvory tiez... Ale po skusenostiach viacerych zien co poznam som si spravila obraz.. Dobry chlap sa snazi aby jeho rodine nic nechybalo...hlada kompromis ak sa pohadaju a neriesi to nejakou uzasnou vrbeckou... A taky sa len tak lahko nerozvedie.. Lebo si vazi co ma... A aj zena... Snazi sa... Lenze tento svet je uz aj vo vztahoch konzumny...

elf4
22. sep 2020

@majkeel a ako by si nazval chlapa ktory ma doma tehotnu manzelku a on si plni sny lebo ona nemoze... A tak teda s inymi leze do postele? Alebo ako mam nazvat uzasneho pana... Ktoreho ja vozim tehotna do prace... Po vikende... 60km tam a 60 km spat.. A on si cez tyzden zije paralelny zivot s druhou?

hopsadobrandejsa
23. sep 2020

Myslim, ze kazdy v zivote narazil na partnera z ktoreho sa vyklul grazel ci nejaka bosorka. Co mna prekvapuje je pocet pribehov tu na MK kde si zeny s muzmi urobili deti vo vidine, ze ho deti ci rodina zmeni a na konci zostali na opateru deti same.

Mozte muzov obvinovat kolko chcete a tvrdit aki su nezodpovedni hajzli, ale pravdou je, ze nik Vas nenutil s nimi mat sex ci ba urobit si deti. Na vsetko treba dvoch a za svoje nespravne rozhodnutia je potrebne niest aj nejaku davku zodpovednosti a snazit sa z toho poucit.

Tvrdit, ze vsetci dobri muzi su zadani a ostatne je spodina je prinajmensom kratkozrake a niet sa comu cudovat, ze takto zmyslajuci clovek urcite slusneho partnera nepritiahne svojim negativnym zmyslanim.

Sranda, na jednej strane sme my slobodni muzi spodina ktora len nabucha zenu a potom ju opusti a na druhej strane nas slobodne mamicky vitaju s otvorenymi narucami aby neostali same.

Ja osobne neviem z akych rodin ste si nasli partnerov, ale vela z Vas spomina, ze niektori muzi nejavia o svoje deti zaujem. Zaujimalo by ma aky je pristup starych rodicov Vasich partnerov pretoze ak by som ja zahlasil rodicom, ze je vnuca na ceste tak by som bol nedobrovolne tyzden v liehu.

Volte mudrejsie dievcence a mozno nebudete musiet byt na vychovu vasich deti same ;)

littlefiona
25. sep 2020

@hopsadobrandejsa súhlasím s tebou, ja to mám presne naopak, ja som slobodná a bezdetná a partnera som si našla s dieťaťom, má ho každý jeden víkend a fungujeme veľmi dobre. On je práve ten zodpovedný a starostlivý otec, ktorý na svoje dieťa nekašle, platí pekné výživné a všetky mimoriadne výdavky na dieťa na polovicu. Existujú aj takýto muži ešte, a som rada, že som sa v 40tke takého dočkala a budem s ním mať dieťa - deti. I keď veľa žien ma tu takmer zlynčovalo, aká nezodpovednosť mať dieťa v 40tke, tak neviem, asi radšej byť dvakrát rozvedená a mať 3-4deti s dvoma rôznymi nezodpovednými mužmi. Ja som čakala a dlho a zvažovala pre a proti pri každom partnerovi.

sandrika1986
25. sep 2020

Ja mam partnera, mame spolu dve deti, ked sme sa spoznali mala som dve deti z ineho vztahu..teraz mam styri deti 🙂