Som slobodná matka a mám problém s výbavičkou

xasa
28. jan 2012

som slobodna matka mam problemi s detskou vybavickou a neviem ako si stim dat rady aj koli tomu som sa registrovala moja znama mala podobne problemi a modry konik jej ju poskytol pomoc vopred dakujem

emkab
28. jan 2012

Mozem sa spytat aku konkretnu pomoc mas na mysli?

estterka
28. jan 2012

@emkab urcite chce,aby jej niekto veci zadarmo poslal 😉

granado
28. jan 2012

o čo ti ide?

mataharyy
29. jan 2012

@emkab @granado přesně jak píše @estterka čeká hromadu hodných lidí, kteří jí obratem ruky pošlou co jen se bude dát... 😝

No je mi líto, ale natáhnout ruku umí každý, ale snažit se... Takže já osobně pomáhám jen lidem u kterých vidím snahu pomoci si sami... Ne kde komu kdo si napíše "jééé, nevím co a jak dál, pomůžete mi..."

Omlouvám se, ale takových "potřebných" už tu bylo tolik, že se mi akorát zvedá tlak 🙄

anjelicek26
29. jan 2012

@xasa - toto nie je charita, chce sa to posnazit. Obehat si urady. Poprosit rodinu. Nie je to, ze napisem na konika, a kazdy mi nieco posle... vela zien je v tvojej situacii... a vytiahnu sa z toho same.

dadka232
29. jan 2012

A si sa rozhodla, že to budeš riešit o 00.13 v noci...tú svoju situáciu 😝 ...Už len tá gramatika vela napovedá...ja nemám slov akosi... 🤐

bebemaly
29. jan 2012

😠 nepýta sa samé na svet, pravda, ale tak snáď si tomu dopomohla ty s kýmkoľvek, že? neskutočné.. 🙄

tehula
29. jan 2012

Ja len premyslam, ze 00:13 asi uz ziadna internetova kaviaren nie je otvorena a tak autorka zrejme ma zavedeny internet, za ktory plati, no da sa bez neho zit a za tie peniaze kupit dietatu, co potrebuje. Ta gramatika zaujimava, asi jak dietata v tretom rocniku ZS. Ale co su toto za sposoby natrcit dlan, ze nieco dajte, to nechapem. To uz takto bezne funguje? Ved nech sa postara aj ten tvoj inseminator, co ti dieta spravil, ak nie si schopna sama sa zabezpecit. Co rodina, priatelia, znami?

traktor
29. jan 2012

veru, nepytalo sa na svet..ale ty ako matka sa musis postarat..a nie len cakat, co ti kto da....temy a otazky tu nesluzia na darovanie veci..tak si pozri bazar, je tam kopu veci na darovanie , + pouzi vyhladavac , je tu aj poradna , kde ti pomôzu na ake prispevky /ak ich este nedostavas/ mas narok, ak si v hmotnej nudzi...pouzi google, je kopu stranok, kde sa posuva oblecenie napr. www.podajdalej.sk .. atd.atd..zivot je tazky, kazda sme tu na materskej /rodicaku..niektore vo fakt zlej financnej situacii..ale snazia sa to riesit, nie len dajte mi 😉

kristimikova
31. jan 2012

ak nevies co mas nakupit, tak je milion clankov ako na to. napr.:http://www.kociky.sk/rady-pre-mamicky/vybava-pre-babatko. ci nieco ine si mala na mysli? fakt si nespecifikovala otazku 🙂

elise
31. jan 2012

@tehula internet v sučasnej dobe nestoji vela ja platim neobmedzene dáta za 6 euro z toho by bohvie aká výbava nebola🙂 @xasa inak nechápem dobre otázke máš problem finančne- nemáš za čo kupiť výbavu? alebo nevieš čo by si ako základnu výbavu minimálne mala zadovážiť svojmu bábenku?

lucka1987
31. jan 2012

uf.. mam sice socialne citenie ale toto je mna mna vela ...... ozaj sa uz na nic ine nezmozes len napisat toto??? je mi luto tvojho babatka. je doba tvrdeho kapitalizmu. dnes ti nikto nic zadarmo neda / pokial nie si neprisposobiva romka / nakolko si slobodna matka tak si mozes najst este ako taku brigadu na privyrobenie a pomalycky kupovat vybavicku... da sa nieco zohnat aj darom a nieco za symbolicku sumu.... ale tvoja otazka znela drzo a nemiestne.

pastelka99
31. jan 2012

chúďa to bábätko :((( deti sú nevinné stvorenia a nemôžu za nič ...
myslím, že prv hľadaj pomoc niekde inde ...

viki2912
31. jan 2012

Mila mamicka,

zrejme si vo veku,kedy by si mala vediet aspon zakladnu gramatiku na urovni zaklednej skoly. Neda mi nereagovat na tvoju ziadost.Toto je drzost!!!!takto otvorene napisat,ze tu na modrom koniku ocakavas pomoc....mala by si si uvedomit,ze my sme matky a mame iste vydavky okolo svojich vlastnych deticiek a maloktora si moze dovolit dotovat ludi,ktori si drzo napisu inzerat a ziadaju pomoc.Je mi zle z toho ako arogantne si to tu napisala.Ak mas chrbtovu kost,okamzite poziadaj o zmazanie svojho prispevku a ak nemas na vybavicku, chod do kostola a poziadaj cirkev nech ti pomoze,alebo napis ministrovi o svojom probleme.Neobtazuj nas tu svojimi scestnymi poziadavkami a nauc sa zaklady gramatiky slov.jazyka.

nanku
31. jan 2012

co konkretne potrebujes? napis mi do IP tvoju adresu, poslem ti aspon nejake oblecenie 🙂

maca_p
31. jan 2012

ak nechcete pomoct jednoducho ignorujte temu. co mate co analyzovat, v akej situacii sa nachadza zakladatelka temy? co ju mate co hodnotit za gramatiku?
proste nechcem pomoct, nepomozem, ale nestaram sa! 😲 😲

strihalka
31. jan 2012

zvlastni, jak se tu toto rozmohlo, neni den aby nevznikla na toto tema, otazka...
pokud shanis obleceni a hracky, jiste existuje charita, pokud nevis co bych potrebovala, tak vzhledem k tomu, ze jsi na webe, tak zkus pohledat aj jinde...
pokud ani jedno, tak tvoje otaka nebyla detailni

4ocka
31. jan 2012

Snazis sa poznahat,chapem,ale nemozes cakat,ze napisanim tohto tu sa ti nakopia baliky...ako mame vediet ze si naozaj tehu,....bla bla a nie nejaky kšeftarisko..jednak prosil 0 bodov,sprava napisana..co na srdci to na jazyku,uplne jednosucho,tusim ani slovo PROSIM...Nic extra...nauc sa trosku peknejsie/spravne napisat inzerat a daj ho do novin,napr. Mama a ja,.... Ja som tak matke v nudzi poslala,aspon si kyslim,ze bola v nudzi.. @xasa

danu
1. feb 2012

Otazku zamykam, v bazari je vytvorena kategoria Darujem, skus sa pozriet tam