Slobodné maminy, kedy ste zoznámili svoje deti s novým partnerom?

19. aug 2020

Po akom čase je vhodná doba ? Mám doma prváčku. Nikdy som ju nezoznámila so žiadnym kamarátom mužského pohlavia. Po 3r od rozvodu som si našla priateľa. Kedy by bol správny čas na zoznámenie ? Nemôžem ju stane niekomu dávať strážiť keď chceme byť spolu ale zároveň sa bojím ju zoznámiť lebo čo keď to nevyjde aby si nezvykla a nebola sklamaná.

thoughtfulweirdo
19. aug 2020

Nemam vlastnu skusenost, ale moja mama si nasla priatela, ked som ja mala 11 a sestra 5 a zoznamila nas s nim po par ich stretnutiach. Neviem, ci si nim bola hned od zaciatku tak ista, ale vyslo im to 🙂 predtym k nam chodil jeden jej kamarat, hraval sa s nami, bral nas na vylety, mali sme ho rady, ja som bola presvedcena, ze to je jej priatel, ale ked potom chodit prestal, nijako sme to neriesili, zobrali sme to ako fakt.

deti95060810
19. aug 2020

syn mal 10 r. keď som ho zoznámila so súčasným.... bola som už v 3 mesiaci....

simuskaaa123
19. aug 2020

Ja som ju brala hneď na prvé rande :D ale tak my sa poznáme 5 rokov takže sme vedeli do čoho ideme, čiže hneď prvé rande odkedy sme sa videli naposledy a brala som ju. Mala vtedy necelých 8 mesiacov

mondolina
19. aug 2020

Po 2 rokoch.

dominikuska331991
30. aug 2020

Ja som hneď vzala malú na prvé stretnutie brala som to tak že zoznamuje sa s oboma lebo malá je súčasť mňa takže buď obe alebo ani jedna🙂

kulumulu123
18. nov 2020

Ja tiež na prvé stretko bud obe alebo ani jedna... Dcéra mala 3r vzala to v pohode. Po ďalších 3r tvoríme super happy rodinku aj s novým súrodencom. Ale na začiatku som si bola dosť istá s tým co robím neskakala som z rande na rande a súčasný partner bol jediný s kým som dcéru zoznamovala.....