Slobodné mamičky, ako ste to zvládli?

29. jún 2021

Dobrý deň prajem, mám 30 rokov, priateľ 32... Máme spolu pol ročné bábo a na budúci rok naplánovanú svadbu, ale.........
....... Bývame u mojich rodičov, po svadbe sme chceli riešiť samostatné bývanie.
Hocikedy mu prepne v hlave a ide niekde piť. Sám! Aj doma som ho pristihla ako pije sám..... Neozval sa aj tri dni
PRISAHAL mi už x krát, že prestane, že sa to nebude opakovať, po minulom prešľape som mu dala poslednú šancu, ale zas sa to zopakovalo...uz ho nechcem ani vidieť, ak pôjde na liečenie "možno" mu dám šancu.... Ale baby, otázka...... Ako zvládate tie co ste samé s deťmi? Veľmi sa bojím...
Nechcem aby naše dieťa vyrastalo bez otca, ale ak má byť alkoholik 😒

Prepáčte za výlev, musela som sa niekde vyrozprávať 😔

erikaa09
29. jún 2021

Bývala som tiež pri rodičoch a vsetko som zvladla super.
Neskor som si nasla popri rd pracu poobede tak sme sa s mamkou striedali pri malom
Časom som si našla noveho partnera a už sme manzelia a mame spolu dcerku ;)

simsalabim
29. jún 2021

Urcite to zvladnes jednoduchsie, ako s ozranom.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thereisabear
29. jún 2021

A čo z neho vlastne máš? Nejak veľmi pomáha v domácnosti? Varí? Perie? Upratuje? Veď takému by som sa bála vôbec dieťa nechať na hodinu 😕 Lepšie ti bude bez neho

zooeynka
29. jún 2021

Tak si to zhrnme, 32 rocny muz neschopny sa postarat o byvanie pre svoju rodinu, neschopny sa ozenit aj ked uz ma dieta na svete, prisaha na cosi a potom to porusi a topka je ze chlasta...a ty sa pytas ako ti bez neho bude? No ved len lepsie. Zaraba nadstandardne? Je skvely otec, ktory rad travi cas s dietatom a plne sa mu venuje? K tebe sa chova ukazkovo?

evinka3007
29. jún 2021

Ja som si tym presla a neboj sa nic, zvladnes to...nech sa to zda akokolvek tazke ale zvladnes 😊 ja som sa uz tehotna budila na to ze som zrazu sama v posteli, panko cakal kym zaspim aby sa mohol ist flakat, velakrat sme sa 2 dni ani nevideli, vratil sa domov ked som ja odisla do prace a odisiel z domu predtym ako som sa mala vratit, bolo to riadne psycho, ale teraz som najstastnejsia ze som sa ho zbavila...o maleho absolutne nejavi nijaky zaujem, neplati ani cent odkedy sa mi maly narodil ale zvladli sme to, s pomocou mojich uzasnych rodicov - bez nich si to predstavit neviem...ale radsej budem stastna so svojim synom ako nestastna pri debilovi 🤷‍♀️

kikk
29. jún 2021

@evinka3007 https://www.podnikajte.sk/osobne-financie/vyzivne

Platit vyzivne by mal dobrovolne, nenechaj to len tak, lebo vlastne "okradas" vlastne dieta a povedzme si rovno, aj tych par centov aa vzdy zide. Urcite to ries...ak to nepojde dobrovolne, sudne to pojde😉a ver mi, ze mas vyhrate👌

evinka3007
29. jún 2021

@kikk joj si zlata, dakujem ti velmi za ochotu ale u mna to zial nie je mozne kvoli tomu som ho nedala zapisat do rodneho listu...

kikk
29. jún 2021

@evinka3007 jasne, dôvody nebudem zisťovať. Ja len, že niektoré žienky možno nevedia, že na to skrátka ich dieťa má právo a ten, kto si túto povinnosť nesplní, tomu hrozí aj väzenie za neplnenie si vyživovacej povinnosti... tak sa držte a opatrujte🙂

evinka3007
29. jún 2021

@kikk dakujeme moc ❤