Ostala niektorá z vás v tehotenstve sama?

petranovosad333
20. jún 2023

Ahoj,ostala niektorá z vás v tehotenstve sama?ako ste to zvládli?

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petranovosad333
autor
20. jún 2023

@nikaa951 , určite s odstupom času budem mať rovnaký názor,ale je to úplne čerstvé a momentálne neviem čo mám ďalej robiť,som úplne sama

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petranovosad333
autor
20. jún 2023

@nikaa951 rodinu áno, priateľov moc nie...ale nič nevyplní to miesto....bol mi všetkým

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petranovosad333
autor
20. jún 2023

@nikaa951 on nejak padol do fetu,nedalo sa ami po dobrom ani po zlom,na dieťa sa najskôr tešil,potom prišiel o prácu, nemá snahu sa zamestnať,podnájom a všetko sama platím,niečo sa snažím kúpiť, nechápe prečo som nasratá,potom zas utečie,ja sa dozvedám kde všade zas bol,so ženami fetuje,mňa nebol ani pozrieť v nemocnici keď som bola napríklad...potom príde,povie ,že má miluje...ale viem,že to tak nie je,len by som veľmi chcela aby to tak bolo

katuskamala1
20. jún 2023

Kamaratka. Uplne sa zosypala.o dieta sa snazili dlho dlho. Potom sa s nou rozisiel lebo si nasiel inu a ona si myslela,ze jej meska zo stresu.. bola cele tehotenstvo ako troska,len plakala a plakala totalne na dne. Ked mal maly rok dva tak si nasla priatela,s ktorym su roky a v laske. Nenechaj si pokazit tehotenstvo , nenechaj dietatko v brusku prijimat take uzkosti. Hlavu hore,zvladnes to. A aj sama. Vlastne len prve mesiace 🙂Drzim ti palce.

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petranovosad333
autor
20. jún 2023

@nikaa951 jasne,že nie,ale on taký nebol... kadekto mi hovorí že má vlastne zapiera a nechápem čo sa stalo,veď sa tešil...keď hukam ,že kde bol týždeň,mne nezdvihol telefón, vraví mi,že som jebnutá a podobné veci,že to ja hcem niečo nenormálne od neho ...ale veď preboha..ja nechápem...nemá má už rád

petranovosad333
autor
20. jún 2023

@katuskamala1 ,ale on sa tešil,predo mnou teda....ničomu nerozumiem, nechápem ako to môže robiť...

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hladamematku
20. jún 2023

@petranovosad333 na SK je 150 000 rodicov samozivitelov...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandyan
20. jún 2023

hlavne bud rada ze si sa ho zbavila,ostatok krasne zvladnes😍ja som ostala sama 3 tyzdne po porode a nic lepsie sa mi nemohlo stat

dagmarovita
20. jún 2023

dufam ze zmudries ked porodis a stanes sa matkou, neviem si predstavit takto mysliet ze prazdne miesto ti ostalo v srdci po fetakovi, ze ti taky clovek bol vsetkym

nikynike
20. jún 2023

Ja zase nechapem, ako mozes hladat logiku v spravani fetaka. To sa proste neda.

petranovosad333
autor
20. jún 2023

@elizabet173 ja som chcela len aby ma/nás mal rád, trávil s nami čas,proste bol chlap a nie lajdak čo behá a flaka sa,zmenil sa veľmi, mi ozno som prehliadala varovné signály... Nechcela som dovolenky,nákupy, darčeky...len pozornosť

petranovosad333
autor
20. jún 2023

@nikynike ,on má tak oblbol,že som uverila miestami,že to je moja chýba,že môžem ja za to,čo sa deje...pravda je taká,že robí len to,čo chce

petranovosad333
autor
20. jún 2023

@dagmarovita ,lebo milujem tú spomienku na to aký bol,stále čakám,že mu to dôjde a bude ako kedysi...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katuskamala1
21. jún 2023

V tom pripade by som sa naopak tesila,ze som o takeho otca mojho dietata prisla. Ako uplne vazne. Uplne vazne!

petranovosad333
autor
21. jún 2023

@katuskamala1 ,za týchto okolnosti ako sa zmenil určite,no. .asi je fakt,že som naivná a asi to chce len zvyknúť si byť už úplne sama,odsťahovať sa z mesta v ktorom bývam,lebo je to jeho mesto,ja pochádzam z iného a snáď sa na to pozriem objektívne,bez spomenie ok

katuskamala1
21. jún 2023

@petranovosad333 drzim palce. Hlavu hore. Aj horsie sa stava.. on nech plati na dieta a ty budes slobodna mamicka
No a co. Mnohe su takto i dobrovolne. Neznamena,ze navzdy ... radsej nech ma dieta sebestacnu matku nez matku co po sebe necha sliapat a ktora je zavisla na muzovi. Co chces ao svojho dietata vychovat a poloz si otazku,ake bude ked vyrastie a bude mat ako vzor cely zivot matku silnu alebo matku slabocha. .. zamysli sa fakt.. Nechaj ten prvotny sok dozriet,a potom sa postav na nohy.

petranovosad333
autor
21. jún 2023

@katuskamala1 ,ďakujem,áno,je to určite prvotný šok a sklamanie, zvlášť keď konečne sa podarilo a ešte aj dievčatko..zo začiatku mi vychádzali zle výsledky na Down syndróm 1:30,potom amnio,čakanie na výsledky,potom som si vydýchla neskutočne a teraz zas henten...viem,že racionálne máte všetky pravdu,len sa musím odpútať, zvyknúť si.

katuskamala1
21. jún 2023

@petranovosad333 samozrejme,to potrebuje cas. Len ta chcem podporit v tom,aby si neprepadla sebalutosti.

petranovosad333
autor
21. jún 2023

@katuskamala1 , ďakujem,jasne,ja už už som na krajíčku....a kým ja sa opúšťam,on s babenkami...za toto všetko príde strašná zlosť,už nech je to tu

katuskamala1
21. jún 2023

@petranovosad333 no tak vyuzi tu zlost vo svoj prospech. Ze si povies ze a dost ja sa tu trapit pre debila nebudem ani slzu nevyronim! A hrdost nazbieraj vsetku. Casom spracujes..

petranovosad333
autor
21. jún 2023

@katuskamala1 ďakujem za podporu

clovek123
1. júl 2023

Áno zostala zo začiatku ma to trápilo ale syn už má 6 r a som priam šťastná.