Odišla som od tyrana

miskapar
17. mar 2015

Dobry neskory vecer vetkym...odisla som od tyrana-alkoholika-gameblera. chcem Vam povedat ze nic lepsie som urobit nemohla. + ak by nahodou niekto bol v podobnej situacii a nemal odvahu, odporucam spravte to! p.s. keby niekto chcel pomoct s byvanim kontaktujte ma 🙂 mam sice skromny dom ale dobrych ludi sa vsade vela zmesti

mikema
17. mar 2015

Miska prajem uz len vsetko dobre!!!! 😉
@miskapar

niveagirl
17. mar 2015

Prajem vsetko dobre! 🙂

zutera
18. mar 2015

Byla jsem kdysi v podobné situaci a můžu ti dát jen za pravdu,je to to nejlepší co v té situaci udělat. Kdo nezažil nepochopí.Začátky byli těžké, ale teď jsem opravdu šťastna, spokojená. Moc držím palce a přeju vše dobré 🙂

juditka_d
18. mar 2015

@miskapar - kiežby tak všetky týrané ženy zmýšlali... užívaj si život 🙂

marce63
26. mar 2015

Zo srdca ti prajem len to najlepšie, nech je tvoj príbeh povzbudením pre týrané ženy, ktoré stále váhajú, nech im dodá silu a rozhodnú sa správne.

dankamg
1. apr 2015

gratulujem a najmä pokiaľ Ťa nebude už viac otravovať, tak si šťastná žena, lebo po rozchode bývajú takýto muži omnoho agresívnejší. Nech je takýchto dobrých správ na MK čo najviac.

nikamajko
10. jún 2015

Ahojte 🙂 mám síce len 21 ale prežila som niečo strašne s mojim ex...bol to gembler,feťak,násilnik a kurevník ale máme krásneho syna ktoreho nadovšetko milujem....aj keď som nato všetko sama zvládam to lepšie ako pri ňom 🙂