Nájdem slobodnú mamičku na spoločné bývanie v Bratislave?

dodisska
28. sep 2014

Som sama s 3 rocnym synom a hladam maminku v podobnej situacii na prenajom spolocneho byvania v Bratislave Dlhe diely.

punkmama
6. okt 2014

Ahoj škoda že hladaš byvanie na dieloch,ja hladam maminu na spolubyvanie v novom meste.
Tiež sa mi zatial nikto neozval.
Viem si predstaviť že by takéto domácnosti mohli fungovať,je škoda míňať peniaze na drahy podnajom,určite sa daju použiť aj lepšie,napríklad-na kvalitne stráveny čas s našim drobcom.

sunninka9
6. okt 2014

Ja hladam tiež a ideálne by bolo pre mňa tiež nové mesto. No mám synčeka 2 týždňového a malého yorkshíra.

swojska
29. okt 2014

najhorsie je ze nikto nechce prenajat byt s dietatom...keby nahodou..aj ja hladam

monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haallo
5. mar 2015

ahojte baby nepojde niekto snami na spolocnu dovolenku som sama s 3rocnym synom termin posledne 2majove alebo posledne2junove tyzdne niekam k moru

vanilkova15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sashka22
27. aug 2015

Já hladam zas v Starom meste,kvoli praci..mam 3 mesacnu kočku, za pripadne strazenie malej aj zaplatim.

alenka1609
29. okt 2016

ahojte je tu niekto kto este hlada na spolocne byvanie v bratislave? nemam kam ist so synom...dakujem

echo
2. dec 2016

@alenka1609
Dobry vecer uz ste nasli? Hladam spolocne ubytovanie pre kamaratku so synom (10) v Bratislave. Najlepsie blizko skoly.

alenka1609
9. dec 2016

@echo ahoj nasla som ale nie v bratislave, vam prajem vela stastia s byvanim

loliqa
19. dec 2016

Hľadám spolubývajúci do niakeho podnájmu v Malacky okolie ... Mám pol ročnu dcérku

zuzinapipina
30. dec 2018

Ahojte, Obnovujem túto diskusiu. Niekto nehľadá náhodou spolubývajúcu mamičku v Bratislave?

lomka
20. jan 2019

@zuzinapipina
Aj ja hladam spolubyvajucu. Mesto nerozhoduje.

sadulienka
16. mar 2019

ahoj, moja známa ma dve deticky 5 a 2 ročne a hľadá mamičku s ktorou by sa striedali pri strážení detičiek pokial by jedna bola v praci.