Muž nikdy nie je doma, radšej ide po práci na pivo..

eryka03111978
13. jan 2019

Takže začnem stým ze sme spolu 7 rokov... Mame spolu 2 deti... Chlapca 5 ročného a 3 rocnu dcéru. Môj muž pracuje od rána do večera celý týždeň od pondelka do soboty.... Strašne málo sa vydime a aj malo rozprávame... S deťmi som teoreticky iba ja... Aj keď ma voľno tak je na nich nervózny a kričí koli každej maličkosti... Pochopím že je to naňho veľa myslím v robote.... Ale nepochopim jednu vec... Konci v robote a ide na pivo s kolegami je tam do 10 tej 11 tej príde domou osprchuje sa naje sa ľahne a spi... To je všetko... Toto robí už rok... Niekedy keď konci v piatok tak po robote nepríde domou ale ide vraj ku kamošovi s kolegami no jasne telefón mi neberie a ukáže sa niekedy v sobotu alebo v nedeľu... Potom príde a ospravedlňuje sa do vzduchu... Ze sa to už nestane atď.... Posledne 3 mesiace sme spolu ani nespali... A cítim ze zomna sa stal stereotyp proste vstať variť pratat a starať sa o deti... Už to neak nezvládam psychicky ani fyzicky... Chcem sa opýtať co by ste robili na mojom mieste... Ci ma takýto vzťah vôbec zmysel... A jasne ze som sa pokúšala o rozhovor... Ale podla mňa zbytočne... Lebo mi na sľubuje ale uroby pravý opak... Ďakujem....

dominika_sk
13. jan 2019

By som sa zobrala aj s deťmi bez slova preč aspon na tyždeň a nedvihala telefon 😈

lubik87
13. jan 2019

@eryka03111978 no toto už veľmi ani vzťah nieje len spolubývajúci.....

11mirka22
13. jan 2019

@eryka03111978 aj môj bývalý mal takýto štýl života, 18 rokov som to znášala, upokojovala som sa tým, že zarába peniaze pre nás, krčmu a kamarátov som ospravedlnovala tým, že veď si musí oddýchnuť. No deti odrastali a ja som sa cítila sama. Keď som si našla voľnočasové aktivity, nepáčilo sa mi to, spravila som si aj 1.stupen vš, nepodporoval ma v ničom. A ja som pri ňom stála, celý náš spoločný život, ospravedlnovala som ho. Až kým mi nedošlo, že partnerský vzťah je o niečom inom. Neviem ti poradiť, čo by ti pomohlo, mne nepomáhalo nič, ani rozhovor ( vždy to bol len monológ), ani plač, ani prosby. Až keď som si našla iného muža, až potom sa zobudil, alebo vlastne sa ani nezobudil, len chvíľu robil bordel. Do teraz žije rovnako, aj pri novej partnerke.

11mirka22
13. jan 2019

@dominika_sk prečo s deťmi? Bez detí...

silvia5252
13. jan 2019

@eryka03111978 V prvom rade má veľmi mrzí, ako žiješ. Musí to byť hrozné ☹. Ide o to, že Tvoj muž si je Tebou až príliš istý. Vie, že doma je všetko tip top, upratané, navarené , o deti postarané. On asi prišiel do obdobia "kríza stredného veku" a potrebuje žiť, žúrovať a byť v spoločnosti kamošov a kamosiek. Detský hluk je to posledné, čo mu teraz robí dobre a rovnako tak uboleny a vyčítavý pohľad svojej manželky. Čiže moja rada, ak rozhovory nezaberajú, tak dať mu životnú facku a urobiť to, čo od Teba nečaká. Zobrať sa aj s deťmi a vypadnúť (ak máš kam samozrejme...rodičia, kamarátky, svokrovci. ..prosto niekde, kde Ťa aspoň na 2 týždne prichylia ). Jemu dať ultimátum, aby popremýšľal, čo je mu v živote prednejsie - kamaráti alebo rodina. Takto sa žiť nedá. Keď sa mu aj tak neotvoria oči, tak možno sa otvoria Tebe, že takýto chlap si nezaslúži Tvoje slzy. Veľmi Ti držím palce a prajem Ti, aby si našla radosť a šťastie.

evittam
13. jan 2019

@11mirka22 Presne.
@eryka03111978 Sa zbal minimálne na víkend a deti mu nechaj. Bud sa chlapec spamata alebo nie a nie je o com. Tiez som na deti sama ale s tým rozdielom, že muž pracuje v zahranici. Nechodi sa kazdy den uvolnit na pivo a co sa tyka toho piatku to uz je trosku moc....Si asi mysli,ze je stále slobodny. Btw.robil to aj predtym? Preco s ním mas dve deti?

katyd
13. jan 2019

@eryka03111978 Nechcem byť zlá, ale si myslím , že má inú, podľa toho, čo píšeš.

evittam
13. jan 2019

@silvia5252 Preco s deťmi?! Nech si ich užije tatko roka. Btw.kriza stredneho veku pri 5 a 3 rocnom dieťati? No ak ma 45-50 mozno.....Proste je to hajzlik co ma zivot ako aj pred zalozenim rodiny a zena mu to toleruje.

11mirka22
13. jan 2019

@katyd nemusí mať inú, je to skrátka chlap, ktorému rodinný život nič nehovorí, nemá záujem riešiť doma problémy, narobí sa, ide do krčmy sa "uvoľniť" , keď čosi potrebuje, rieši to zásadne s krcmovymi kamosmi, aspoň je dôvod ísť opäť na pivo.

eryka03111978
autor
13. jan 2019

@evittam všetko bolo v poriadku mali sme sa radi rozprávali chodili na rodinné výlety a zrazu to cele pomalí ale isto začalo vyprchat a z nemám silu sa ďalej prosikat...

eryka03111978
autor
13. jan 2019

@evittam ma 40 a podla mňa on si myslí že som nejaký robot..... Ale nie som...

evittam
13. jan 2019

@eryka03111978 Tak si treba sadnut a vydiskutovať. Niekde nieco bude....

katyd
13. jan 2019

@11mirka22 Veď nepíšem, ža musí, ale je tam viac náznakov, že má, ako že nemá.

evora29
13. jan 2019

Manželská kríza spôsobená nedostatkom času pre seba, aj jeden pre druhého. Netreba sa vzdávať, treba zamakat. Toto náročné obdobie prejde, ak budete obaja chcieť a budete sa snažiť. Veľa manželstiev si takouto fázou prejde, najmä ked su deti male. Na muzovych pleciach je postarať sa o rodinu financne,, žena zas musí po.iných stránkach...Prečo hneď utekať? Čo by sa zlepsilo...bude sama a dvomi deťmi a kopou starostí.

dzulli1980
13. jan 2019

Mať deti je krásne, no veľmi náročné fyzicky aj psychicky ... odrazu prídu starosti, problémy, pohodlie v prdeli ... mnohí muži si myslia, že postarať sa o rodinu znamená "len" doniesť peniaze ... to, že Ty/my pracujeme nonstop 7 dní v týždni 24 hodín je predsa normálne, "prirodzené" veď sme matky ... zbalila by som seba, deti, odišla na týždeň, mesiac na "návštevu" napr. k rodičom ... a nech sa rozhodne buď kamaráti, chľast alebo rodina ...
@eryka03111978

eryka03111978
autor
13. jan 2019

@evora29 teraz som teoreticky ties sama..... Nepomôže mi s deťmi... Nervy ma aj keď im má podať niečo do. Ruky.... A co sa týka financií tak zarába dosť dobré lebo je živnostník ale peniažky si odloží a mne dá minimum ak potrebujem musím pitat a vysvetľovať načo som minula alebo načo ich potrebujem....

lubik87
13. jan 2019

@dzulli1980 to by nemalo žiadny efekt..nepochopil by hodnotu rodiny len by mu chýbala slúžka a musel by si sám oprať.pripadne navariť ..len to by mu chýbalo....keby mu nechala.deti na víkend by bol.na ne sám a nemohol s kamošmi na pivo možno to by urobilo zmenu.....

katkati
13. jan 2019

@katyd Aj ja si to myslim. Ale či uz má milenku, alebo je radšej s kamarátmi ako s rodinou, čo z takého chlapa? Predpokladám, že tam zlyháva aj komunikácia. Ona sa postará o deti, o domácnosť, trápi sa a on z práce vraj na pivo? A víkend na celú noc? Čo by ten kreten urobil, keby to bolo naopak. To, že on je zamestnaný, je normálne, ona sa doma možno musí viac obracať ako on v práci. Strašné, čo si niektorí muzi dovoľujú.

beky1813
13. jan 2019

Ty nepracujes? No je si vedomy toho, ze si na nom zavisla. Takze mu musis ukázať, ze so tebou nemoze byt taky isty. Deti chodia do skolky? Ak ano, sup hladat pracu.
To ako prvy krok, druhy - nechat mu deti na vikend

eryka03111978
autor
13. jan 2019

Komunikácia zlihala už dávno aj intímnu život...... Posledne 3 mesiace som stále unavená boli ma hlava klby..... Mam čudný tlak na hrudi.... Nič sa mi nechce... A on tvrdí že som lenivá... No ja si myslím ze som vyčerpaná a moja psychika to už nevládze....

eryka03111978
autor
13. jan 2019

@beky1813 akurát mi konci MD syn je škôlka dcérka ESTE nieje

beky1813
13. jan 2019

@eryka03111978 tak teraz sa budu davat prihlášky, tak ju daj do skolky a ty hladaj pracu

katkati
13. jan 2019

@evora29 Lenže on evidentne má pre seba dosť času. Ale len pre seba. Neobdivujme mruzov za to, že pracujú. To je úplne normálne. Poznám mužov, ktorí popri práci majú ešte brigády alebo ďalšie úväzky a po práci idú k rodine, lebo tam ich potrebujú. A voľný čas pre seba by si mali spravodlivo rozdeliť.

eryka03111978
autor
13. jan 2019

@beky1813 prihlásiť ju chcem aj robotu si hľadám.... Ale čo s toho keď on ani pekne slovo pre nás nemá.... A nechať mu deti na týždeň??? Vydim aké má nervy na ich keď som doma tak co s nimi uroby ak bude sám???

beky1813
13. jan 2019

@eryka03111978 myslis, ze by im ublizil? Ak ano, tak to radsej odid od neho

eryka03111978
autor
13. jan 2019

@katkati keď som mu navrhla spoločnú večeru bez deti niekde vonku tak ma odmietol stým ze je unavený.... No pre kamarátov si čas nájde stále...

eryka03111978
autor
13. jan 2019

@beky1813 neviem možno hej.... A silno rozmýšľam nad rozchodom.

beky1813
13. jan 2019

@eryka03111978 a to bol taky vzdy?

eryka03111978
autor
13. jan 2019

@beky1chodil s kamošmi von ale našiel si čas aj pre nás teraz už vobec

eryka03111978
autor
13. jan 2019

@beky1813

@beky1813 chodil s kamošmi von ale čas si našiel aj pre nás teraz už vobec