Muž je onkologický pacient a doma máme malé detičky 😞

luli222
17. dec 2019

Ahojte, je tu prosim Vas nejaka maminma v podobnej situacii, ktora ma muza tazko choreho a malicke deticky doma? ( 2 roky 5 mesiacov, a 4 mesiace - syncekovia) Sice mi rodina pomaha ako vie, citim sa vsak osamelo a rada by som si pisala s niekym, kto preziva podobne starosti a mohli sa tak vzajomne podporit ♥️♥️♥️ dakujem krasne ♥️♥️♥️ situacia nam trva uz pol roka a liecbe, ktora nevieme ako dopadne, este zdaleka nie koniec. Vacsinu casu som sama :(

kakika007
17. dec 2019

@luli222 treba veriť,ze všetko dobre dopadne. Musí cítiť podporu od teba, je to ťažké, no prežila som si tiež podobne, len s trosku väčšími deťmi. Pol roka najsilnejšie chemoterapie, väčšina času v nemocnici, deti jedna ttretiacka, druhá 3 roky.. Potrebuje cítiť podporu od teba... Kľudne napíš aj súkromnú správu

renirv
17. dec 2019

Si silna zena, viem, ze to nie je lahke, boli sme pred par rokmi v podobnej situacii a to sme ste nemali deti a viem ake to bolo tazke. Musis byt opora pre muza a aj pre deti ale je super, ze mate aj rodinu co vam moze pomoct. Ja drzim palce aby to dopadlo tak dobre ako u nas, drzte sa ❤

prevenar
17. dec 2019

@luli222 ..tragicka a smutna situacia .. a nemusis verit v nic. co musis urobit , aby sa tato situacia obratila na dobre je jedina vec a to - zacni si o tomto ochoreni - moznostiach pomoci studovat sama. ty, aj manzel. je vela krokov, ktore moze pomoct , ci dokonca vyriesit tuto situaciu . drzim palce. ❤

dennissa16
17. dec 2019

@luli222 označim @sonicka96(dúfam, že sa nebudeš hnevať) , veruže takmer rovnaký príbeh ☹... Držím vám rodinky palce,obidve ste silné ženy ✊✊

bobricek1979
17. dec 2019

@luli222 veľmi držím prsty nech sa manžel vylieči posielam silu a modlitby ♥️🙏

jankazsa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danmag
17. dec 2019

@prevenar porad máš s dacim dobré skusenosti ,myslim niejake lieky alebo,budem rada ak poradis

sonicka96
17. dec 2019

@dennissa16 ďakujem veľmi pekne, až ma to dojalo že niekto takto na nás myslí ♥️ áno aj my sme v take situácii ... Ja doma sama s 5dnovím synom a ešte 1,5r synom... Manžel v prahe na 2mesačnom liečení....

rumba01
17. dec 2019

@luli222 nie som v takej situacii ale chcela som ti napisat, aby si bola silna a aby si neprestavala verit, ze znovu budete stastna rodinka ako kedysi! drz sa!

luli222
autor
21. dec 2019

Velmi pekne dakujem, este chystam odpovede vsetkym ♥️♥️♥️ len nestiham ♥️♥️♥️ vsetkym krasne sviatky v ramci moznosti a more zdravicka ♥️♥️♥️

luli222
autor
27. dec 2019

@sonicka96
Mohla by som Vam napisat ❤️❤️❤️ ? Manzel odchadza po novom roku tiez do Prahy....a este aj dve deticky take makinke mate....tak ako my :( drzkajte sa, myslim na Vas ❤️❤️❤️

luli222
autor
27. dec 2019

@rumba01
Dakujem velmi pekne ❤️❤️❤️ snazim sa kazdy den, hlavne koli detickam ❤️❤️❤️

luli222
autor
27. dec 2019

@bobricek1979
Z celeho srdca velmi pekne dakujem ❤️❤️❤️

luli222
autor
27. dec 2019

@kakika007
Ahoj 🙂 dakujem velmi pekne za povzbudenie, vidim, ze je nas tu vela takych silnych zien ❤️❤️❤️ urcite napisem, len som este stale v jednom kole. Klobuk dolu pred Vami.....❤️ Verim, ze ste zdravi a vsetko je v poriadku ❤️

luli222
autor
27. dec 2019

@danmag
Myslim si ze kazdemu pomoze nieco ine, vzdy treba urcite verit lekarom, ale aj alternativa k tomu nie je zla, myslim, ze nam hodne pomaha homeopatia, vysoked davky vitaminu C, zmena stravy. Drzim palce, ak si v podobnej situacii ❤️

luli222
autor
27. dec 2019

@renirv
Velmi sa tesim z tvojej pozitivnej spravy a moc moc dakujem ❤️❤️❤️ ano aj tato choroba ide vyliecit !!! Prajem Vam veeela zdravia, celej rodinke ❤️❤️❤️❤️

luli222
autor
27. dec 2019

@dennissa16
Z celeho srdca velmi pekne dakujem ❤️❤️❤️

luli222
autor
27. dec 2019

@prevenar
Dakujem toto je velmi dobry nazor a suhlasim ❤️❤️❤️ ja som za vela alternativ a vrhla som sa do toho ako drak a myslim, ze nieco aj pomohlo, alebo zlepsilo stav, ale po case toho zacal mat manzel plne zuby a nechcel moc experimentovat. Teraz bude v Prahe, tak tam bude zrejme len konvencne lieceny, nebude mat " specialnu stravu " a ine doplnky...ale verim, ze tie dva mesiace nejak prezijeme a zas to potom troska podporime. Pri takejto chorobe clovek nikdy nevie, ale predsa len tam kde je zivot tam je nadej, a my naozaj mame sancu to vybojovat, takze ideme len v tom pozitivnom duchu. Len skoda ze je to rakovina velmi ojedinela...je jednym z miliona. V europe bol tento typ nadoru zdokumentovany asi len v 200 pripadoch. Takze sami nevedia co presne bude, ale na chemo zatial reagoval velmi dobre. Ta Praha bude dost podstatna ako sa to tam vyvine.... 🌼🌷😍

sonicka96
27. dec 2019

@luli222 kľudne ♥️ my sme boli spolu teraz 3d a dnes išiel znova do Protónového do 8.2 :( takže dlho zase nebudeme spolu :/

adela127
27. dec 2019

Silno drzim päste a prajem veľa,veľa síl,nech je to cim skor za vami,nech ste zdravy a stastny.

dilino
27. dec 2019

veľmi vám držim zo ❤palce aby sa váš manžel vyzdravel aj ked ta zakeracka sviňa udrie vtedy ked najmenej to čakame musite veriť že to zvladnete a všetko bude dobre a nesmiete sa podať smútku v takejto chorobe je dôležite myslieť pozitívne a neprepadať chmurným myšlienkám a beznadeji stále musite veriť a isť s tým spať že ked sa zobudite bude dobré pri chorobe je najviac myslieť pozítivne to dodava silu je veľmi smútne že mate maličke detičky ale verte mi bude dobre budem na vás myslieť držte sa.👍

prevenar
27. dec 2019

@danmag
@luli222

urcite moze prejst na beznu vegansku stravu , maso , specialne - spracovane masove vyrobky , ktore su priamo karcinogene , mu isto zo zdravotneho hladiska chybat nebudu. tak isto mlieko / mliecne vyrobky su plne rastovych hormonov - ci prirodzenych / ci pridanych. ver mi , rastove hormony momentalne isto nepotrebuje. zvysenie salatov a inej zeleniny - cize vitaminov, mineralov , kyseliny listovej , enzymov ..mu iste nezaskodi.

co sa tyka alternativy, tak isto najdes zaujimave clanky, ci studie s vitaminom C , ci vitaminom B17 .

https://www.notredame.sk/sk/detail/vitamin-c-in...

http://www.b17tjsupply.com/liquid-b17.html

uz co spravite je samozrejme na vas , drzim palce 🙂

evka258
27. dec 2019

Držím vám palce, nech vám všetko dobre dopadne.

marca12
27. dec 2019

@luli222 ano vitamin C pichat priamo do zily,cviklovu stavu pit po troskach, zmenu stravovania a hlavne vela podpory od blizkych. Ak nevladze prechadzky aspon sediet na cerstvom vzduchu. Drzim palce,nech sa vylieci.

bobricek1979
27. dec 2019

@luli222 nieje vôbec zač
💕 😘