Mám 34 rokov a som slobodná mamina, ktorej je smutno

11. jan 2022

Ahojte baby!
Ani neviem, co od tohto cakam...snad povzbudenie, nakopnutie.
Som 34 rocna zena, slobodna mamina, ako mnohe z vas. Nastastie nemam ziadne existencne ani ine problemy, moje dieta je uz skolak a robi mi radost.
Mam par kamosiek, vsrtky maju svoje rodiny.
Moja rodina...vztahy nulove, roky nikto nic neriesi..
Moje osobne vztahy akosi nevychadzaju. Bud sa z chlapa vykluje neschopny jedinec, manipulator ,klamar a rozne ine skvosty..
Myslim, ze nevyzeram zle, staram sa o seba, sportujem, bavi ma moda, proste nikdy som o muzov nudzu nemala, no napriek tomu som sama.
Zijem v malom meste, moznosti zoznamit sa je teraz malo..smutno mi je

3tato
11. jan 2022

Ále nóoo ... bude lepšie, neboj ....
Občas je smutno každému, to prejde.
🍀

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diamand2326
11. jan 2022

Ahoj 🙂 Pozri sa na to z inej strany... Pohľadaj si tu diskusie, na každodennom poriadku sú, kde sa ženy sťažujú, ako ich chlapi bijú, pijú, ako sú tie ženy bez práce a peňazí, závislé na debilkovi... Nechcela by si, že... Ale chápem, že sa cítiš sama, človek chce to, čo nemá 🙂 Všetko príde, život je dlhý...

sunshine_18
11. jan 2022

Všetko je tak ako ma byt bolo aj horšie, bude aj lepšie, užívaj si to co máš venuj sa naplno dieťatku a zvládneš to.. Ži pre seba a pre dieťa.. A muž príde si ešte mladá ❤️

pa3q
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka.7
11. jan 2022

Pokojne napís ked ti je smutno 🙃

marion30
11. jan 2022

Ahoj🤗 aj mne možeš napísať

anos18
11. jan 2022

@martinq54 ty si muž,či žena?

autor
11. jan 2022

Dakujem vam vsetkym. Ano, blbe obdobie, plus je zima, ktoru neznasam. Ja sa snazim vyplnat si cas, citat, ist sa prejst atd, no nejako to dolahlo na mna

dankamg
11. jan 2022

Musíš zmeniť postoj, hľadaj aj v tejto situácii výhody. Ja som síce o dosť staršia od Teba, ale denne ďakujem Bohu, že mám už od mužov pokoj a žijeme si s dcérou v kľude a bez hádok. Niektorí ľudia zrejme nemajú súdené nájsť partnera akého by si želali, napriek tomu môžu prežiť plnohodnotný život.

trencan1983
3. apr 2022

Ahoj. Možno len tlačis na pílu. Ak nemáš núdzu o chlapov tak začni selektovať. Vyberaj len takých ktorý stoja za to. Viem že žiadny to na čele nemá napísané. Viac sa rozprávaj, spoznavaj a časom uvidíš. Keď bude na nič tak ho pošleš. Skúšaj ďalej raz sa to podarí.😉 Nie vždy všetko vyjde na prvý krát. Hlavu hore.

autor
3. apr 2022

@trencan1983 nemozes spavat?

trencan1983
3. apr 2022

Možno nie 😂