Má inú a odsťahoval sa

ruzena_01
14. jún 2023

Potrebujem podporiť...
Pred 3 rokmi nevera, vrátil sa, odpustila som...dnes sa priznal že pol roka má inú, dnes sa odstahoval, zil s nami len kvôli peniazom lebo že vraj nemal a on vlastne šetril
na podnajom.. .doma 1.5 ročné dieťa....čo ďalej? Viem že nie som sama v takej situácii ale nemám rodinu, nemám známych, kamarátov..žijem v inom meste ako som vyrastala, v meste ktoré mi nič nehovorí... rozmýšľam ako ďalej ...zatiaľ neviem.
PS: neplačem, nesmutim, hnevám sa...veľmi...

pribinak
14. jún 2023

@ruzena_01 no nič, nech je tvoj príbeh ponaučenie pre všetky ktoré si myslia
že neverník sa zmení

Nájsť si dobrého právnika a ošklbať ho aj o posledný cent
Okrem deti máš nárok na výživné aj ty ako manželka

Nedaruj mu nič, ak máte nejaké prachy na spoločnom úcte, tak ich vyber.

daniela1911
14. jún 2023

@ruzena_01 podať predbezne opatrenie na starostlivosť o dieťa, žiadať výživné, podať návrh na rozvod. Kde bývate? V spoločnom majetku? Ste manželia vlastne?

ruzena_01
autor
14. jún 2023

@daniela1911 manželia nie sme, upsvar som už navštívila, viem čo treba...nejako som to vnímala už dlhšie že sa niečo deje ale nečakala som že ma pol roka klame...

ruzena_01
autor
14. jún 2023

@pribinak veru je to tak...bohužiaľ..ale že sa na neho ulakomi vydatá s 2 deťmi a rozvádza sa kvôli nemu? Nechápem také ženy, vie že má malé dieťa a že je s tým ok....😂😂😂.vtedy som bola nahnevana na ňu, teraz už na neho..za klamstvo . Ja to mám tak že ak niekto nie je spokojný vo vzťahu, tak nech ho ukončí..ale pol roka klamať, to neviem stravit

pribinak
14. jún 2023

@ruzena_01 je to pekný hajzel, ber to tak, že sa ho aspoň zbavis
a budeš mat priestor na vzťah s niekym iným
Teraz si nastvata, to je nirmalne a treba si dobre vybiť jed, ale časom spoznas niekoho iného kto si tá bude vážiť

daniela1911
14. jún 2023

@ruzena_01 kde bývate ?

ruzena_01
autor
14. jún 2023

@pribinak asi tak...len nevidím svetlo na konci tunela...nemám komu zavolať, vyzalovat sa, zostava tá zlosť vo mne a obávam sa že to odnesie dieťa
Ja už mám dosť rokov, moji rovesníci riešia vnúčatá, ťažko nájdem niekoho kto by chcel v takom veku riešiť takého krpca 🤷

ruzena_01
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika185243
14. jún 2023

@ruzena_01 keď to spravil tebe, je otázka času pokiaľ to spraví aj jej, buď rada že si sa ho zbavila, viem že sa my to ľahko hovorí...držím palce

ruzena_01
autor
14. jún 2023

@monika185243 dávam tomu pol roka, max rok...stroskota to na veciach, ktoré ja som tolerovala...lenivý, nemá toľko € koľko rodina s 2 deťmi potrebuje, nemá vlastné bývanie, auto na pôžičku...v podstate áno, verím že karma nebude lenivá 😂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzena_01
autor
14. jún 2023

@sheila121 och že by?

lija22
14. jún 2023

tvoji rovesnici riesia vnucata? to ma trosku zaskocilo. Ale ok, ked si aj starsia vyzretejsia mama tak zrejme mas zazemie vybudovane, nejaku kariernu minulost a pod. Dobre to bude.
waw a ex riadny vy.ebanec. ze usetrit na prenajom. to som v zivote nepocula. no nech ho slak trafi.
Drzim ti palce, budes mat klud, vsetko po svojom

ruzena_01
autor
14. jún 2023

@lija22 ďakujem, pobavilo ma...
Áno, som už staršia, bývanie poriesene, aj nejaká rezerva finančná...toto vďakabohu nemusím riešiť ..skôr tá samota má trápi...

lija22
14. jún 2023

@ruzena_01 zvyk. Chce to cas a zvyknes si a uvidis co zivot prinesie 🌷

daniela1911
14. jún 2023

Myslela som či bývaš teraz vo svojom, ale píšeš že máš bývanie, tak to je hlavne. Teraz sa to zdá všetko nepredstaviteľné, ale za pár tyzdnov budeš skákať od radosti, a dúfať, že sa už neozve (kvôli obnove vzťahu).

ruzena_01
autor
14. jún 2023

@daniela1911 vo vlastnom..áno, dúfam že ho budem vídať čo najmenej