Je tu mamina, ktorá je sama a nemá nikoho?

3. mar 2021

dobry den, je tu niektora maminka, ktora uz nema rodicov a teda ani jej deti starych rodicov, ani svokrovcov, pripadne ani surodencov ako ja a citi sa sama? citim sa ako jednorozec na tejto planete, kazdy v okoli ma rodinu, aspon surodencov. citim sa velmi opustena..ako si poradit ? kamaratov mam, ale to je ine.. :((

autor
3. mar 2021

5

aduskalac
3. mar 2021

Ja tak isto mamka mi zomrela ked som mala 6,otec ked som mala 27,bratov sice mam ale to su slobodni mladenci ,alkoholici robia len starosti,ani svokrovci neziju,bratranec zije v Prahe toho som nevidela cez 20r,takze len ja muz a deti ziadna rodina ☹

mariska1989
3. mar 2021

Koľko máš rokov a odkiaľ si 😁 adoptujem si ťa 😂 rodinu samozrejme mám .

ivuska36
3. mar 2021

Ja mam maminu a dokonca žijeme pod jednou strechou so svokrou (žiadne kamarátke vzťahy) , ale cítim sa ako ty, úplne sama celé dni, jedine pár slov prehodím s učiteľkami občas s maminami, keď idem po deti do škôlky a inak sama, naposledy som sa stretla s kamoškami presne pred rokom a ani náhodou si nevolavame každý deň, skôr sporadicky, niekedy mám pocit, že mi prepne. Sme na dedine, takže ani nejaké prechádzky medzi ludi...

autor
3. mar 2021

@aduskalac ahoj, som na tom velmi podobne, len nemam ani surodencov. strasne mi chyba ten pocit, niekomu sa vyrozpravat, zavolat len tak, vediet, ze na mne niekomu zalezi.... manzel sa mi snazi v tomto byt oporou, ale to je ine... ako to zvladas, co pomaha? odkedy zomrela mamimka som akoby uplne stratena a to mam uz dost rokov :((
@mariska1989 si velmi mila, dakujem 🙂 som zo zahoria, a ty?
@ivuska36 aspon s maminkou si volavate? po tom mi srdce tak velmi pisti. so svokrou mame velmi neutralne vztahy, bojim sa cokolvek povedat aby som ich nepokazila, stale sa strazim

aduskalac
3. mar 2021

Ja aj ked tych bratov mam robia mi len starosti a hanbu,tiez sa nemam komu vyrozpravat,len s muzom a deti ,a ako to zvladam?no musim ,poviem si mam dobreho muza deti,sme zatial zdraví su na tom niektorí aj horsie

ivuska36
3. mar 2021

Áno, aspoň s maminou si voláme, aj keď v mnohých veciach sa nám názory rozchádzajú ale teraz sa stretávame veľmi málo aj keď od seba až tak ďaleko nebývame ☹

mariska1989
3. mar 2021

Z Kysúc .ak máš FB kľudne napíš do súkromnej môžme si aspoň písať . V dnešnej dobe sa dajú adoptovať aj babka a dedo 😂

dusankomoj
3. mar 2021

Ja síce mám rodinu,ale môj muž je tak,že okrem nás nemá nikoho. Niekde neviem kde 2 sesternice. Niesi jednorožec 🙂

teleskop
4. mar 2021

ahoj aj ja ta prijmem do zivota 🙂 zivot je moc kratky aby sme boli sami a smutni 🙂 napis mi v sprave

mirica
18. mar 2021

buďte radi že máte aspoň partnera.....mne otec zomrel , mama a jeden brat ma odvrhli, druhý sa ozve tak raz za 2 roky.....mám len jednu kamarátku...takže som len ja a deti😕