Ísť do vzťahu s človekom, kt. ma nepriťahuje ?

bubblegum7
8. feb 2020

Ahojte riešili by ste to takto ? Išli by ste do vzťahu s človekom ktorý vás fyzicky vôbec nepriťahuje ? Nemyslím že je škaredý a pod ale nemá to svoje čaro ktoré potrebujem v partnerovi cítiť. Nie som za to že fyzicky vzhľad je všetko ale istá chémia by tam mala byť však ? Inak povahovo je zo zlata to sa nezaprie 🙂 úžasný človek vo všetkých smeroch. Počula som radu že mám počúvať svoje srdce ? Ale čo to znamená ? Ako ?moje pocity su rozne aj strach aj bolesť z toho že to necítim rovnako ako on

maca1984
8. feb 2020

Ja by som do toho nesla,mna chlap musi aj fyzicky pritahovat.Ak toto u mna nie je,ta povestna "iskra",moze byt aj princ na bielom koni s diamantovym srdcom.

lenka2710
8. feb 2020

@bubblegum7 tiež by som do toho nešla, muž ta musí v prvom rade priťahovať, lebo o pár rokov ti to bude liezť na mozog, že si s ním len preto, že ma dobre srdce a zvyšok nula bodov!

stela01
8. feb 2020

@bubblegum7 moja odpoved NIE , nešla .

bubblegum7
autor
8. feb 2020

Takže nie som divná. Na jednu stranu ma trápi že odmietam človeka ktorý by mi dal aj srdce na dlani a cítim sa byť taká akoby upata na vzhľad lenže je normálne že dvaja sa musia priťahovať po všetkých stránkach

nikpa
8. feb 2020

@bubblegum7 taky vzťah nemá budúcnosť, skôr alebo neskôr by vás to dobehlo. Chémia tam jednoducho musí fungovať.

sara07
8. feb 2020

rozhodne nie,
časom sa ti začne hnusit, budeš citit až odpor,
budeš s ním spavat v jednej posteli atd,
nechod

sara07
8. feb 2020

@bubblegum7 chceš partnera alebo brata ??? lebo toto čo popisuješ je skôr bráško

anonym0001
8. feb 2020

@bubblegum7 nie, ak raz v manželstve s ním stretneš niekoho, kto ťa priťahuje, budeš tu potom bedakat, že čo teraz...

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubblegum7
autor
8. feb 2020

@perdulka7 nemali sme sex ... Sme akoby pred začiatkom. On sa mi vyznal niekoľkokrát .. stretávali sme sa v kamarátskej rovine .. ale necítim absolútne nič viac ..

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
8. feb 2020

Nie,nema to zmysel zacinat s niekym,kto ta nepritahuje. Aj ked zo zaciatku by to mozno slo,ale po par mesiacoch by si sa zblaznila. Mala som napadnika,ktory bol zlaty,super clovek,ale ziadna chemia. On strasne chcel vztah,uhanal ma a vzdy som mu hovorila,ze tam nie je chemia a on to nechapal. Chemia musi byt

blah24
8. feb 2020

Ja sem to zkusila, dalasem tomu sanci a nevydrzelo to ani 3 mesice 😟 uz bych do toho znovu nesla

nikynike
8. feb 2020

Z vlastnej skusenosti - nie, nejde to.

kitycat
8. feb 2020

Zaujima ma preco uvazujes nad tym do takehoto vztahu ist? Ma majetky? Je zabzpeceny a tikaju vam obom biologicke hodiny? On ti teda vyznal city a ty teraz premyslal ci sa ti oplati taky vztah? Budete mat sex iba aby ste splodili potomka alebo teda ani deti nechcete iba kamarata s ktorym zostarnete?

aylinn
8. feb 2020

No podla mňa za skušku nič nedáš..ved ked to aj skusis nikde neni napisane ze to nemozes hned aj skoncit.. ja som pred mojim vztahom stretla chlapa s ktorym.som sa stretavala skoro rok, ta chemia a iskra medzi nami bola tak neuveritelne silna ze som to az pripisovala nadprirodzenym silam proste neslo mi to do hlavy zabijali sme sa zasebou, neskutočne.. ale na vztah? Haha, ten chlapec nevedel ani dať hlas na telke s ovladačom ked prisiel kumne, absolutne nepoužitelny. Začala som si pisať s mojim terajšim partnerom,ktorý nebol absolutne moj typ, ale ze vobec, uplne mimo mojho vkusu, pisali sme si takto pol roka volavali sme si cez videohovor, lebo zil mimo ja som bola zneho stale viac mimo , nakoniec nam preplo a dohodli sme sa ze sa odstahujem za nim a budeme spolu byvať 😂 (nikdy predtym sme sa nevideli) tak som teda prišla, prvy sex užasny a bola uz aj chemia. Teraz je premna kazdy mesiac viac pritazlivejsi pretoze primne neskutocne opeknel a som zneho kazdym dnom viac paf❤
Išli sme nato zhurta a maximalne bezhlavo ale nelutujem nič. Ono nie vzdy na prvy pohlad mozes citit tu chemiu. Umna sa to vacsinou objavilo az po sexe, aj u toho pred tym

brita7777
8. feb 2020

Nie nesla.

lucyluv
8. feb 2020

Z toho nic podla mna nebude, ja som raz chodila s takym vysportovanym fesakom, asi len preto, ze on chcel mna a ja som to tiez chcela skusit, ale proste nebol moj typ, neslo to nijako, normalne ma desilo, ze ma vacsie prsia ako ja :D

lija22
8. feb 2020

je to dost risk. pravdepodobnost, ze iskra pride je miziva a naco sa zahravat

adeli79
10. feb 2020

podľa mňa, chémia musí byť. a tá buď je alebo nie je.

modrykoniicek
10. feb 2020

O výzor nejde.Môžeš sa zaľúbiť aj do človeka ktorý vyzerá úplne inak než si si predstavovala.

Ide o chémiu.Musíte si sedieť.Nie len po príťažlivosti ale hlavne...tá chémia väčšinou funguje pri ľuďoch ktorý ti ako ľudia sedia.

Pokiaľ nič necítiš ani do toho nechoď.Časom by si ho znenávidela.

lintu
11. feb 2020

Treba to skúsiť. Chémia niekedy príde až neskôr. Po fyzickom kontakte. V okolí poznám viacero fungujúcich manželstiev, v ktorých spočiatku jeden z páru tiež s tým druhým nechcel nič mať. Napriek tomu dal tomu šancu. Chcel druhému dokázať, že to medzi nimi fakt nepôjde. Až nakoniec bol jemu dokázaný presný opak :D

lilke
11. feb 2020

U mňa to bolo podobné. Všetky vzťahy boli s iskrenim. Môj teraz už manžel ma absolútne nepritahoval, v kamaratskej rovine super. Stále prejavoval záujem, utala som úplne stretávanie. No začal mi chýbať, stále viac. A keď sa ozval po viac ako polroku, zistila som, že "chémia" tam predsa len je. 🙂

janusik45
7. aug 2020

@bubblegum7 mám presne ten istý problém! A neviem ako to riešiť

kika3777
21. okt 2023

@bubblegum7 nesla..aj ja mam napadnika..ten je naozaj pekny a policajt ...ale necitim k nemu NIC..vobec..nula bodov..pritom viem,ze by som vedla neho zila ako pani.. A lubil by ma..ale nemam zaujem....urcite nesla