Ako mám sama uživiť dve deti?

andrea26115
20. feb 2014

ahojte baby potr.radu mam dvoch chlapcov 9r a 6r a chcela by som odist ale neviem kam lebo moji rodičia si mys.že prehánam ked ma muž psych.tyra a napáda tak potr.odísat ale neviem kam potr.poradit kt.mate skusenosi ako ste si tím prešli budem vdačná za každu radu. dakujem

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianca
20. feb 2014

@andrea26115 kontaktuj najblizsie krizove centrum pre maminy.Poradia ti ako dalej.Budu mat urcite aj psychologa a poradia ako postupovat.Zial poznam zeny ktore tym presli ale prechadzaju a bud si s tym nevedia alebo koli rodine nechcu poradit.Priznat si nieco take je obrovska vec,dat si to v hlave doporiadku a nechciet deti vystavovat atmosfere doma je prvy dolezity krok.

dana341
22. feb 2014

Ahojte, volám sa Dana a chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o vyplnenie môjho dotazníka - je anonymný. Potrebujem to na diplomovú prácu. Je určený pre rozvedené mamičky. Nájdete ho na tomto linku https://docs.google.com/forms/d/1f8AvENhPQ5UEbF... na konci stačí kliknúť na odoslať ...veľmi pekne Ďakujem

dana341
22. feb 2014

Ďakujem všetkým rozvedeným mamičkám za vyplnenie dotazníka. Dotazník je ešte stále aktuálny tak môžete vypĺňať aj ostatné rozvedené mamičky 🙂 na záver stačí kliknúť na odoslať, Ďakujeeeeem https://docs.google.com/forms/d/1f8AvENhPQ5UEbF... je anonymnýýýý 🙂

bibika55
3. mar 2014

@andrea26115 Pošlite jeho preč.Rozvod,alimenty a riadne mastné.Právnik.ktorý Vám poradí a ujme sa Vášho problému.Iné rozumnejšie riešenie vo vašom prípade neni.Rozumy rodičov ani neriešte.

janka2921
27. mar 2014

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka, je anonymný a týka sa rozvedených partnerov. Veľmi by ste mi tým pomohli, ďakujem!
https://docs.google.com/forms/d/1-yioDyfKbLLIT2...

38lilinka
17. jún 2014

Ahojte baby.Prosim pomozte mi alebo poradte mi.mam 4rocneho synceka a dalsie na ceste.S priatelom sme sa rozisli.zatial byvam u rodicov a le tu nemozem ostat.som v nudzi.neviem kam sa podejem.prosim kto si to zazil poradte mi co mam robit dalej.Byvam V Šaštíne-Strážach tu na okolie asi ziadne krizove centrum nie je.ale vobec by mi to nevadilo aj keby bolo na samom konci sveta.musim odtialto odist.lebo sa zblaznim 😢

marce63
22. aug 2014

@38lilinka , ak ste sa s partnerom rozišli a nie ste zosobášení, predpokladám, že si dala žiadosť na súd o výživné na dieťa aj na seba, ak nie tak to urýchlene urob-predbežným opatrením! . Výživné ti je povinný platiť do dvoch rokov veku dieťata,/ keď nie ste manželia/. Napr výživné na deti môžeš žiadať spätne, odkedy ti na ne neprispieval, ale na seba ti vyplatia len od dátumu podania resp. rozhodnutia. S krízovým centrom neviem poradiť, ale lepšie by asi bolo nájsť si centrá vo väčších mestách/ na nete/, napísať maily a zistiť situáciu, prípadne sa spojiť so spoľahlivou maminou v centre a navzájom si vypomáhať s nákupmi, alebo postrážiť jedno dieťa, keď sa ti narodí druhé a budeš musieť ísť k lekárovi. Vo Väčšom meste zostaneš inkognito a bývalý partner ťa nemôže prenasledovať. Veľa šťastia.

natanell
6. sep 2014

@38lilinka
@38lilinka ahoj mala by som pre teba riešenie teda ak ešte riešiš otazku bývania