Ako hľadáte opatrovateľku k deťom ?

24. nov 2019

Ostala som s dvomi deťmi sama. Starsi ma 3 roky, mladšia 10 mesiacov, muž mi zomrel. Pracujem na živnosť celú materskú (som na volnej nohe) , keď bolo treba, muž postrážil a mohla som pracovať. Dokážem nás uzivit, ale potrebujem niekoho, kto bude aspoň 6 hodín doobeda s malou, pripadne s oboma, keď starší ochorie. Ake mate skúsenosti s opatrovateľkami? Je lepšie mladsia/staršia pani? Mam nárok požiadať o príspevok na starostlivosť o dieťa (tých 280€ aby ma to finančne nezabijalo)?

123ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. nov 2019

@123ka každá používateľka moze písať anonymne a zobrazí sa to pod ničom anonym. Nemáš začo.

123ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
123ka
24. nov 2019

Ak je to tak tak prepáč, zmažem to 😘

autor
24. nov 2019

@123ka v pohodicke 😊 môžeš si to pozrieť skus založiť diskusiu

sara07
24. nov 2019

ano môžeš si požiadat o tých 280e su tam nejaké podmienky na splnenie ale ide to
najlepšie dat inzerat,nech ti napíšu predstvu, predstavia sa ,napr na pedegogicku fakultu alebo medicina , a potom nejak vybrat alebo je riešenie jasle ešte však dakedy sa chodilo od 6 mesiacov ale zase to nie je ako ked sa mu niekto doma venuje

prípadne ešte je alternatíva čo su mamičky na opatrovakoch s dietatom a dieta je v škole tak to su baby ktoré su max vdačné za pár hodin a par korun navyše
to by som skusila tu skupinu máme ztp dieta alebo nejaké také forum kde je

sara07
24. nov 2019