Aké je to byť slobodnou mamou?

21. okt 2020

Ahojte baby... Som tehu 20tt, ale s priateľom to nevyzerá ružovo. Začal dosť piť. Akože vypil si aj pred tým, ale teraz je to čosi hrozné, pije aj 3 dni a vobec sa neozve keď je v tranze....... Rozmýšľam už asi na všetkým..... Ktoré ste slobodné mamičky, ako to zvládate? Či už finančne ale fyzicky, psychicky? 😥🤨

evkakozickova
21. okt 2020

Neviem aké je to byť slobodnou matkou budeš to mať možno ťažšie,ale je to oveľa lepšie ako ostať s takým chlapom.

evangelina0
21. okt 2020

Je to náročne, ale omnoho lepšie pre dieťa a aj mamu, mať kľud. A zvládnuť sa to dá, aj keď su občasné chvile zúfalstva. Ale zase budeš prekvapená a posunie Ta ďalej, keď zistíš, čo všetko dokážeš sama. Držím palcr

7miriam77
21. okt 2020

ja som slobodna mamicka a zvladla som vsetko v pohode. Dokonca som si posl.rok, ked som bola s malou doma vymyslela plan podnikania a zatial 2 roky fungujem. Mne jej otec neprispieva, nie je ani v RL...nastastie som mala daco nasetrene,kedze som predtym pracovala v zahranici. Teraz uz mam aj vaznu znamost...no 4 roky som bola bez chlapa a venovala som sa len dcerke..a podnikaniu. Drzim palce. Podla mna lepsie sama s dietatom a stastna

sara07
21. okt 2020

lepšie byt slobodna mamička ako žit s alkoholikom aj pre teba aj pre dieta, celá alebo polka vyplaty na chlast padne, ty to budeš tahat všetkých troch, takto aspon jeho chlast a pod nebudeš sponzorovat
alkoholické nálady a bitky, ubližovanie nadavky potrebuješ to ?

mpg
21. okt 2020

Záleží aj od toho, či pomôžu rodičia, poznala som jeden prípad, kde rodičia pomáhali a keď si našla nového priateľa, veľmi často bol u nich.

nela0123
21. okt 2020

Zvladnes to sama, neboj sa. Ako zeny pisu, radsej sama ako s takym chlapom. Ja som tiez slobodna mamicka. Aj som sa naplakala, aj tazke chvile boli, ale preslo to a som rada, ze mam dcerku. Ked zostanes s nim, budes to mat ovela tazsie a potom budes lutovat, ze si ho nenechala na zaciatku.

sissy27
21. okt 2020

Určite je ľahšie byť osamelou matkou ako žiť s alkoholikom. V čom čakáš, že by to s ním malo byť ľahšie? A nie, narodenie dieťaťa ho nezmení k lepšiemu, skôr naopak. Ty budeš viac unavená, mať menej času naňho, bábo bude plakať, tak bude utekať do krčmy.
Bola som s dcérou sama, nebolo to ľahké ale ľahšie ako s exom.

mondolina
21. okt 2020

Radšej sama s dieťaťom ako s ožranom... vlastná skúsenosť.
Zvládneš ♥️

kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amabeldan
22. okt 2020

Zijem u mami a vzdy lepsie ako byt s niekym kto ti nevyhovuje a kto ti bude robit cirkusi a nervy.
Ak by si mala zit uplne sama, neviem ako by si to financne vykrila a dala. Ak si u rodicov je to kus lepsie pomozu....