Zámerne som otehotnela

dominika198015
11. máj 2021

Ahojte babulky...
Idem sa sem vyrozorávať. Urobila som niečo veľmi zle. Ide o to že som sa zamilovala do mojho kamaráta s ktotým sme spolu spávali ja som chcela viac ale on nie kvôli práci je dosť časovo zaneprázdnený.
Ide o to že som vysadila antikoncepciu a otehotnela som. Priznávam urobila som to zámerne. Nikdy som nikoho tak nemilovala ako jeho .. neviem čo mám robiť či mu to povedať alebo to nechať tak.
Čo sa týka babatka to si určite nechám ...je vytúžené a s veľkej lásky...

hederamonstera
11. máj 2021

chudak chlap...

dominika198015
autor
11. máj 2021

@hederamonstera :'( ja viem ale ja na neho nebudem tlačiť a ani mu to asi nepoviem

diewcatqoo
11. máj 2021

Ja ta len poopravim: ak sa hovori, ze je babatko vytuzene a z velkej lasky, tak sa to mysli tak, ze medzi partnermi je velka laska a tuzia po nom obaja. Toto asi nebude tvoj pripad.

denden77
11. máj 2021

slusny podraz.. aj si pred tym rozmyslala, ci ti zatemnila mozog ta strasna laska???.. chudak chlap.. a v neposlednom rade aj chuda dieta.. este sa ani nestihlo poriadne uhniezdit a uz si ho svojim sposobom pripravila o tatka.. ach 🤦‍♀️

dominika198015
autor
11. máj 2021

@diewcatqoo priznávam si chybu..

natasa90
11. máj 2021

@dominika198015 a ratas aj s tou možnosťou že aj tak si ho takýmto spôsobom nepriputas? A ostaneš sama aj s dieťaťom? Lebo to je dosť možné že sa stane.. Ja som tiež bola veľmi zamilovaná ale toto by som neurobila lebo som vedela ze ma aj tak nechá

dominika198015
autor
11. máj 2021

@natasa90 Samozrejme rátam stou možnosťou a som na ňu aj pripravená

malinoismum
11. máj 2021

@dominika198015 Slušný podraz, tak si aj nes následky.
Chlapa a aj dieťaťa mi je veľmi ľúto. Veľa zdravia...
Tebe psychického - aj keď s charakterom nemá nič spoločne...

maminkadeticiek
11. máj 2021

Tak nepovedat mu to je este vacsia blbost ako ze si naschval otehotnela.Ak sa uz stalo tak by som povedala ze zlyhala antikoncepcia (zabudla si zobrat,uzivala si atb...)a si v tom,ale ze plne respektujes jeho rozhodnutie,se ho k nicomu netlacis a budes sa starat o dieta sama.Uvidis ako sa k tomu postavi.Inak je to naozaj z jeho uhla pohladu desive.Ani nevies ako a mas zavazok na cely zivot.Bolo to podle,celni ale musi o tom vediet.

anita6666
11. máj 2021

Nechápem,čo riešiš....veď ak si ty dobrovoľne otehotnela a dieťa chces,si a tým stotožnená,tak je všetko v poriadku....máš pamiatku na celý život a pokiaľ by som s tým bola vysporiadana ja,bolo by mi absolútne jedno,ako sa s tým vysporiada daný muž...on dieťa nevynosi,ani neporodi a v konečnom dôsledku ani vychovávať nemusí....je to čisto na tebe a tvoja vec...a áno,povedala by som mu to a nech sa zariadi ako chce

kikaaa444
11. máj 2021

Potom neplač do vankúša keď na dieťa ostanes sama a kamarát sa na teba zvysoka vysere čo by som sa mu necudovala .. ale tak aspoň že z tvojej strany bolo vytúžene .. 👍🏼👍🏼

buducamama
11. máj 2021

@anita6666 takze on k tomu nema co povedat? Co za stvury to chodia medzi zenami po svete...

dominika198015
autor
11. máj 2021

@anita6666 ďakujem ja to takto tiež vnímam..

anita6666
11. máj 2021

@buducamama vyjadriť sa môže, ale to je asi všetko,čo moze

dominika198015
autor
11. máj 2021

@anita6666 presne tak ja ak mu to aj poviem nebudem chcieť od neho nič nechám to na ňom či chce biť snami alebo nie..

matkahelka
11. máj 2021

@dominika198015 zufali ludia robia zufale ciny... ak mas vlastne byvanie, pracu a vies, ze sa o dieta dokazes postarat aj sama, tak tragicky by som to nevidela. ano, je to nefer voci chlapovi, ale zhodou okolnosti som tu vcera citala v inej diskusii pripady 2 zien, ktore neplanovane otehotneli, obe posielali ich partneri na interupciu a ked zbadali foto z ultrazvuku, chlapi celi bez seba a na deti sa tesia.ja by som mu to urcite povedala. povedala, ze ho milujes a chcela si jeho dieta. nech sa rozhodne a zariadi. ma pravo to vediet.
a mimochodom, moja byvala triedna zo strednej urobila to, ze prepichla kondomy, kedze mala 44 a nemala dieta a mala stastie, len na rozvedenych jedincov, kt.uz deti mali a dalsie nechceli. otehotnela, priznala sa mu, zuril a rozisiel sa s nou.otcovstvo ani nepriznal. nevideli sa takmer 2 roky. maliocka mala zdravotne problemy, potrebovala transfuziu krvi, tak sa mu ozvala, ci dcere nedaruje krv. krasne ich to spojilo. uz su spolu 6 rokov a tento rok sa planuju vziat

hviera81
11. máj 2021

kokso, toto akoze, dobry podraz....

dominika198015
autor
11. máj 2021

@matkahelka pekný príbeh dúfam že maličká je už v poriadku. A čo sa týka mňa ano mám vlastnè bývanie a aj dobrù prácu..čiže ani po fin.stránke babatku nebude nič chýbať aj keď budem sama

ukulela
11. máj 2021

@dominika198015 no, celkom desive .... chlapovi by som to povedala, ale asi by som mu nevesala na nos, ze to bolo naschval. ale zasa by som sa snazila nezatazit si karmu uplnym klamstvom ..... prepac, feri, otehotnela som. jasne, nikdy sme to neplanovali, ale teda ja si dieta necham, nie, potrat nepripustam. no na teba nemam ziadne naroky, co sa tykaju spolocneho zitia atd. pocitam s tym, ze nie sme partneri a toto z nas partnerov neurobi. predychaj a pobavme sa neskor o tom, ci budes chciet figurovat v zivote DIETATA ako otec. ...
Vyzivne by som asi ziadala, zase ak vedel zasuvat. vzy treba pocitat s moznostou, ze sa stane .... ale formulacie typu:nechám to na ňom či chce byť snami alebo nie.. - mozes cakat akurrat, ci chce byt s dietatom, nie s vami. mozno sa mu to v hlave prepne - ale necakaj, ze su len moznpsti byt s vami, alebo bez vas. on moze byt len s dietatom, platit, stretavat sa starat sa - ale zit si bude svoj zivot, mozno aj s inou partnerkou atd. na to sa priprav ....

buducamama
11. máj 2021

@dominika198015 chlapa si len dietatom neziskas. Ak ho to k tebe tahat nebude, tak sa mozes aj na hlavu postavit. Spravila si riadnu blbost.

dominika198015
autor
11. máj 2021

@ukulela Jasné ja rátam zo všetkým ...viem že to je sebecké ale ja sa teším každopádne že to dieťatko je jeho....aj keď sa na mňa vykašle alebo aj bude mať svoj život s inou nevadí

lucka_ke
11. máj 2021

povedz mu to, možno ťa prekvapí a bude sa tešiť, to nemôžeš vedieť

buducamama
11. máj 2021

@dominika198015 jednostranna laska ta nikdy neurobi stastnou.

sense
11. máj 2021

Ked si toto urobila pochybujem ze budes mat tolko svedomia povedat mu pravdu, nie ze si tehotna ale ze si to urobila poza jeho chrbat. Je mi luto toho dietata uz teraz, a ci aj po rokoch ked sa dieta raz spyta kde ma otca povues pravdu ze si ho oklamala

1mata
11. máj 2021

@matkahelka ten pribeh s triednou je perfektny 😄

dominika198015
autor
11. máj 2021

@lucka_ke poviem mu to ...len sa bojìm jeho reakcie...kazdopádne napíšem ako reagoval

ivkazba
11. máj 2021

@dominika198015 nečítala som ostatné príspevky zatiaľ. Píšeš, že nikdy si nikoho tak nemilovala. Ak by si milovala naozaj, tak toho človeka nepodrazíš. Čiže toto nie je podľa mňa láska, to je možno túžba vlastniť, byť s niekým, ale ak cielene niekoho podrazím, tak o skutočnej láske nemožno hovoriť.

klip0
11. máj 2021

@dominika198015 a v kolkom si tt? A spolu ste to ako dlho ťahali?

ella_price
11. máj 2021

Mňa by ani neprekvapilo keby ťa kopne do prdele a povie ti, že to ťahá ešte s ďalšími tromi. Neskutočne velká láska, zodpovednosť a nesebecké správanie. A ľudia čo by ozaj chceli deti z velkej vzájomnej lásky, tak ich mať nemôžu-

alica_matejka
11. máj 2021

@dominika198015 a on vedel, ze beries antikoncepciu? fuha, budes mat co vysvetlovat ale isto by som mu to povedala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre