Tehuľky, čo robíte vo voľnom čase?

alex5896
30. jan 2021

ahojte tehulky som doma cakame babo doktorka ma nechce pustit uz do roboty .... taakze som doma mate nejakeho typa co robit alebo čo sa naučit prípadne pripraviť pre babo nemyslim zariadenie nakupovanie riadenie domu a pod proste daco .....strikovanie nie to iba ak bude moc zufala :D prípadne ak by sa dalo aj niecim privyrobit dakujem za kazdu radu

tatehotna
30. jan 2021

@alex5896 vela oddychuj, spi, citaj knihy, pozeraj filmy, serialy, chod sa prejst do prirody, pocuvaj hudbu, priprav si vybavicku pre babo..

mamusa34
30. jan 2021

@alex5896 no to som aj ja na začiatku ale už ma mrle žerú . Skúsila som si objednať korálky ..budem si robiť náramky alebo videla som výroba sviečok .neviem .. skúšam..ale keď mňa baví niečo len chvíľu .😩

090255
30. jan 2021

Ja som na rodičovskej so starším čiže ten má zamestnáva az az 😃

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_266
30. jan 2021

@alex5896 pozerám seriály a spím 🤣 hlavne spím, dúfam, že je to nákazlivé a po narodení v tom bude malý pokračovať tak poctivo ako ja v tehotenstve 😃ale zas ja som doma len od Vianoc, neviem si predstaviť ako niektoré musia byt/chcú byt doma od pozitivneho testu

noami12
30. jan 2021

@janka_266 to sa veru máš, ja som musela nakoľko vykonávala som prácu kde tehotné pracovať nemôžu a počas korony sa ani práca nedala zohnať 😥 veru ani si to nechci predstaviť, je to veľmi ťažké na psychiku a teraz už úplne, 2 dní nič iné nerobím len plačem co mam už psychiku v....
Ja som nikdy nebola ani nejšom ten typ, čo dokáže preležat dní na telefóne alebo pri TV... TV doslova neznášam 😥 tak o to ťažšie to mam ja doma, že vlastne ešte v tejto situácii mi ostáva pozerať asi iba do steny

junova
30. jan 2021

Baby, to vás obdivujem byť mesiace doma. Počas prvého tehotenstva som robila až do nástupu na materskú a aj tých pár týždňov do pôrodu som nevedela čo so sebou. Počas druhého tehotenstva som mala dve PN, snažila som sa robiť ako dlho sa dalo ale aj tak som išla o mesiac skôr na materskú. Našťastie ma zamestnávala 4 ročná dcéra.

luciannka83
30. jan 2021

Ak mas vela volneho cadu, tak mozes zacat strazit nenarocne deti. Napr. Skolakov, ktorych rodicia by chceli chodit do prace.

janka_266
30. jan 2021

@noami12 veď toto, to si ja ani neviem predstaviť, síce sa mi vôbec nechcelo vstávať, ale aspoň som mala nejaký cieľ, a to ešte ako sa zhoršovala korona, tak všetci, že mám už ostať doma, a teraz som doma vyše mesiaca a neviem čo so sebou, už sa mi aj tak nič nechce a pritom by som zároveň toho toľko chcela robiť 🙈už nech sa narodi, potom síce budem plakat za týmto voľnom, ale budem mat už aspoň niečo, čo robiť 😃

noami12
30. jan 2021

@janka_266 a kedy rodis? Ja som v 33tt 😶 ešte sa dlho do marca nudiť budem 😂 už dokonca mam aj nariadeny kludovy režim lebo sa mi skracuje krcok 😥 no na tej posteli skôr zomriem ako porodim, toto je nekonečnost, všetci hovoria ako si mam užívať tieto dni a odpočívať 😂 už mi idú na nervy, už som tak preodpocivana že sa neviem dočkať starosti 😂

janka_266
30. jan 2021

@noami12 dúfam, že zajtra 🤣 ale tak termín je na 12.2., mna najviac vytáča každé ráno otázka najlepšie od 15 rôznych ľudí, ako sa mám a čo robím 🤣 no čo by som asi tak mohla robiť, skacem z lietadla..... 😃🙈

noami12
30. jan 2021

@janka_266 jeeej tak ty to máš Zachvilku 😂 ja ešte po tebe budem tak mesiac ležať na posteli 😂😂😂 No presne 😂 otázky za milión 😂

dankanka
30. jan 2021

@janka_266 este je lepsia otazka.. Este si cela?

nela6
30. jan 2021

@alex5896 oddychuj pokiaľ môžeš, ja som tiez tehotna, ale doma mám 2r a 4r, takže oddych skončil 😄, pri prvom si to treba uzit

zuzana18072020
30. jan 2021

pratam, periem decke veci, zehlim, tukam do mobilu, citam a tiez rozmyslam ze co take mam robit :D teraz uz dva tyzdne rozmyslam nad porodnicou :D, pozeram filmy, varim

janka_266
30. jan 2021

@dankanka veru 😃 a keďže sme nikomu nepovedali meno, keďže sme si nevedeli vybrať, tak k tomu ešte pribudlo a meno už mame? Akoby to už nepockalo tých pár dní 🤣pripadne, povedala som jednej osobe, že som mala zvýšený tlak.....všetci mi v ten deň volali ako sa mám, že či je to vážne, a proste katastrofické scenáre, reku Dik 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre