Tehotenstvo počas maturity

27. okt 2022

(Nepotrebujem ziadne mudre slova typu mala si na to mysliet skor iba chcem nazor od zien ktore si tym uz presli)Pred tyzdnom som zistila ze som tehotna (mam 18) a tento rok maturujem,rozhodla som sa ze na potrat nepojdem ale mam celkom strach z maturit a stresu okolo toho.Bola by som rada za nejake tipy a rady dakujem

slavkasarkanova
27. okt 2022

Všetko sa deje z nejakého dôvodu a ak si tehotná tak to malo byt slová sú zbytočné že si si nedavala pozor ze si na to nemyslela skôr proste to prijmi ty a príjmu to ostatní nie si prvá a ani posledná kto si tým prešiel želám veľa zdravia obom🙂

anjelicek26
27. okt 2022

Ved ti to na knap vychadza, ze zmaturujes pred porodom, nie? Preco by si to nezvladla? Stresu budes mat tolko, kolko si spravis - takze cim skor sa zacnes pripravovat na maturitu, tym lepsie, budes mat dost casu, menej stresu a skusky zvladnes ukazkovo. Babatko samozrejme stres matky vnima, u nas to bolo tak, ze na vyske posledne semestralne skusky na termin porodou, mlada si pockala a narodila sa tri dni po termine ;) Bolo a je to kludne pokojne dieta...

janka95
27. okt 2022

Ja som maturovala s bruškom. A úplne v pohode. Neboj sa nič nie si prvá ani posledná. 🙂

adamadent
28. okt 2022

Držím palce, nestresuj, nauč sa a verím ze zvládneš.

rebekamarcusko
28. okt 2022

Nestresuj,ja som maturoval 9 dní po pôrode. Zvládneš to ❤🍀🍀🍀

kacena4
28. okt 2022

drzim palceky hlavne sa uc priebezne od teraz nech toho nemas vela na jar pred maturitami. popr. si v skole vies vybavit individualny študijný plan

mogaa
28. okt 2022

Serstra išla z maturít rovno do nemocky , ale planý poplach🙂

mimikarol
28. okt 2022

Je to len maturita, nie skúška ohňom. Uc sa priebežne a nebudeš musieť stresovať

majonezka
4. nov 2022

Aj ja som maturovala tehotná. Dcéra už ma 13 rokov.

kacena177
4. nov 2022

Maturovala som v 5 mesiaci, bolo to v pohode. Horšie bolo prvé mesiace dochádzať do školy, kvôli nevoľnostiam. Držím palce

svetlonos
5. nov 2022

To je krasa, blahozelam ti 🙂 Moj pripad to sice nebol ale tehotne boli viacere spoluzicky. Jedna z nich velmi dobra kamoska. Zmaturovali vsetky a tiez mali strach 🙂 Tej kamoske som uz vtedy vrsvela, ze jej deti budu strazievat tie moje 😂 A veru vekom by to super vychadzalo. Zatial co ona ma uz deti 18, 16, 11 ( posledny bol nehoda 😂), nas ma 2,5. Mat spravneho muza v tej 18stke, tak by som to veru uvitala. pretoze ty budes mat v 40 tke uz dospele deti ale este stale plno energie uzivat si na plno zivot 😀 Kamoska po 40 tke zacala studovat druhu VS. Neboj sa, zvladnes to. Mozno nie vzdy na jednotku ale na to sa vykasli. Nemas povinnost byt super zena ani super matka. Staci ked budes v pohode, spokojna a mat radist z babatka a zivota. Drzim ti velmi palce a prajem pekne tehotenstvo a super porod ❤️☀️🙂

zuzi0911
5. nov 2022

Maturovala som 6 dní pred termínom pôrodu...všetko som krásne stihla ...ukončila som ročník a išla do pôrodnice 😄
Zvládneš to ,neboj sa ..Popravde ja som velky stresak ale v case tehotenstva som bola akasi az moc kludna 😊

jjanulienka
5. nov 2022

Ja som maturovala v treťom mesiaci akurát mi bolo fajnovo zle 😅😅
Ja som vôbec nestresovala tým, že som mala čo robiť sama so sebou mi boli nejaké maturity vieš kde 😅🤦‍♀️Ale našťastie som to dala 🤪 a das aj ty ľavou zadnou 😉 držím palce

poopsie
5. nov 2022

Pokiaľ máš jednotky, dvojky zmaturujes na 100%pretože ti nemôžu dať horšiu známku o viac ako dva stupne... Pokiaľ si lajdacka a flakacka budeš si to musieť odmakať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre