Som v 31. týždni a nemám chuť na sex

4. feb 2021

Musim to dat anonymne. Zienky ja mam taky malicky problem. Hlavne mi je luto mojho muza ale aj ho obdivujem ze to vydrzi. Teraz ked som tehotna momentalne 31 tyzden nemam chut na sex... citim sa pred nim trapne mam velky zadok, stehna vyzeraju hrozne, na prsiach strie. Z predu sa neda... zo zadu tiez nie ani z boku.Kazdy den sa zvykneme provovokovat čapne ma po zadku aj ja jeho atd ale ja neviem co so mnou je :( a pri tom ma pritahuje len sa bojim aj o babo ze mu nejak ublizime. Asi to bude tym jak som pribrala a citim sa byt tucna...
Samozrejme kazdy den ma muz objíma aj si povieme lubim ta a davaj na seba pozor atd . Len mam vycitky ze ho zanedbavam kvoli mojim pocitom. Mam uzasneho muza a bojim sa ze mi utecie kvoli sexu.
Co by ste mi poradili?

dollyzv
4. feb 2021

Veď tak uspokoj aspoň jeho keď ti ho je ľúto..nemusí každé intimco skončiť sexom

miadi
5. feb 2021

Ja som pribrala prve teho 20kg a posledne 24kg ( vzdy z 57kg) a dalo sa sexovat cely cas aj v TP. Proste mam v poriadku sebavedomie. A mysli aj na to ze ked porodis 6nedelie nesmies mat sex. Dietatku samozrejme nemate ako ubližit mas cervix a zatku .. a nejake Kung fu pri tom nerobite. Vsetko sa da ked sa chce . Tehotna zena nie je tucna hoci Egyptania mali Bohynu materstva hrošicu😂 uprav sa urob si nejake pekne teho fotky selfie bruska povedz si ze to Nie je take zle prijmi sa aka si. sup na to. Staci chciet.

elizabet173
5. feb 2021

Preco by ti mal utiect kvoli sexu? Ved je hadam normalny, nie? Keby si lezala cele tehotenstvo v nemocnici, uz by bol prec? Nema 14, aby nechapal, ze zena v tehotenstve nejake kg naberie. Zrejme po tebe podla toho, co pises, tuzi. Nerozumiem tomu, preco by to v urcitych polohach neslo. To len ty mas blok zo svojej postavy, normalne to ide, ak zena nema zdravotne problemy, az do porodu. A mozte jeden druheho uspokojit aj inym spisobom, nie?

konikkon
5. feb 2021

Si v 31tt, je to naozaj normálne, že nemáš chuť na sex. Urob mu to sem tam rukou /ústami a do ničoho sa nenút. Po pôrode by sa to malo zlepšiť.

janezz
5. feb 2021

Ja chuť nemám ako som zostala tehotná a som tu. Môj muž tiež. Tiež je mi ho ľúto, lebo sme mali sex veľmi často, ale proste hormóny sú v tehu iné a musí to chápať aj on. Vynahradzujem mu to a nejako to dobojujeme do konca, ja som v 22tt

ja_mama
5. feb 2021

A co mal moj chudak chlap povedat - pol roka zena KO grcajuca, chut na spolocne chvile pod bodom mrazu, prvy trimester rizikovy kvoli krvacaniu, druhy kvoli tvrdnutiu a treti kvoli skratenemu krcku...posledne tyzdne ked uz by to slo, zas chlap uz mal stres z velkeho hybajuceho sa brucha 😀 a po porode zas celibat az do kontroly...a to este nehovorim o nasom cely den placucom babatku z ktoreho som zas bola KO a suca akurat tak na spanok kazdu volnu chvilu 😀 jednoducho aj chlap si musi trochu uvedomit, ze teraz zrejme nebude jediny na prvom mieste v uspokojovani potrieb - aspon tie najblizsie mesiace...ved to nie je dozivotne, vrati sa to zas do normalu...ak je rozumny a naozaj ta miluje tak to prezije bez vacsej ujmy 🙂 nie je vztah len o sexe, aj ked netvrdim ze nie je dolezity ale su obdobia ked z roznych dovodov ho nie je zrovna dostatok a iba blbec by kvoli tomu rozbil inak krasny vztah a rodinu

ja_mama
5. feb 2021

To bolo len tak na utesenie, ze to byva aj horsie ako nesexovat od 31 tyzdna 😀 a aby som ti aj mozno trochu poradila - rob len to co je tebe prijemne a na co sa citis, naozaj intimnosti sa daju robit aj inak a pokial ide o sebavedomie, pribrata nie si len tak bez priciny a tvojho muza ocividne pritahujes aj tehotna 🙂 nerob si z toho tazku hlavu, kila zhodis popri babatku rychlo a budes zas vo forme 🙂

lubbi1
5. feb 2021

vsetko sa da a da sa utesit aj inak ako klasickym sexom. no podla mna su taketo pocity na konci tehotenstva uplne v poriadku a budz rada, ze to zjavne chape a nerobi ti kvoli tomu doma caviky

autor
5. feb 2021

To mi odlahlo no ja som si uz myslela ze som divna alebo co 🤣🤣🤣 nastastie mam chapaveho muza len my zeny si obcas domyslame a robime katastroficke sceny :D tak ako ja ze ma opusti.
Dakujem dievcata 🙂 uz som kludnejsia

autor
5. feb 2021

@lubbi1 to viem ze sa da aj inac ale uz to neni take :D samozrejme muz sa nestazuje aspon daco ked uz normalne to nejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre