Som v 12. týždni a som kľudná

majka0082
8. sep 2024

Ahojte dievčatá chcem sa len spýtať že som v 12tt a cítim sa až moc dobre nato že som tehotná prvé týždne som naozaj cítila že sa niečo deje bolel ma chrbát,brucho prsia mala som kolísavú náladu chúťky do jedla a teraz akoby nič úplne som vyrovnaná kľudna zatiaľ na nič zle nemyslím ale mierna obava v kútiku hlavy je v utorok idem na Sono a neviem či sa mám tešiť alebo sa mám obávať keďže v prvom tehotenstve som mala zle stavy do 4mes bývalo mi nevoľno skoro cele tehotenstvo a závraty ospavosť a teraz nič…. Stalo sa to tu niektorej s vás prosim vás ? 😣

vevebono
8. sep 2024

Pokiaľ ma nezačala obmedzovať veľkosť brucha, ani som nemala pocit, že som bola tehotná. Užívaj si to a netráp sa. Keby bolo niečo zlé, sprevádzali by to bolesti, krvácanie,...

majka0082
autor
8. sep 2024

@vevebono Ďakujem pekne ste ma upokojili!❤️🙏

dzulli1980
8. sep 2024

Ja som ani nevedela, že som tehotná ... žiadne vracanie, žiadne bolesti, nič, úplne normálne som fungovala ... akurát ma od piateho mesiaca začala neznesiteľne páliť záha ... nič mi nepomohlo, až pôrod ... užívaj si to, keď si spomeniem na mnohé moje kolegyne/kamarátky, chúďatá, tie zvracali non-stop, nič furt len wecko behali, kríže, prsia ich boleli, och, nedajbože dajaký parfum alebo mäso zacítili.
@majka0082

zuzana9393
8. sep 2024

Tie tehotenstva nemusia byť rovnaké. Ja som tiež pri jedném vracala a schudla 4 kg a pri ďalšom mi nič nebolo. Takže myslí pozitívne a tes sa, že uvidíš v utorok drobčeka ❤️

ivanakal
8. sep 2024

Je to uplne normalne. Uzivaj krasne chvile. Zbytocne stresujes. Ja som obe tehotenstva ani nevedela ze som tehotna (keby som nemala brucho). Ziadne nevolnosti, ziadne divne chute, nic.. pri prvom som este po termine behala po lese, light turistika a tak 😄 a druhe tehotenstvo som sa bicyklovala az do terminu porodu.. uplna pohodicka. To boli krasne casy

jajanka31
8. sep 2024

Ja som 1. Tehotenstvo ani nevedela ze som tehotna.. vsetko bolo super ukazkove az do 33tt...teraz 2.tehotenstvo mam problem v kuse uz som z toho na prasky.. pozdravujem z nemocnice ... uzivaj si pohodove dni.

michaela789
8. sep 2024

Och, buď rada 🙈 ja som pregrcala druhé aj súčasné tretie. A tým myslím od začiatku takmer až do samého konca... Ani neviem povedať, koľkokrát som doslova plakala nad záchodovou misou a prosila všetko možné na nebesiach nech to už konečne skončí 🙈
Bezpriznakove tehotenstvo nie je slabé ani zlé. Ani neviem, odkiaľ sa táto predstava vzala ale tieto obavy sú celkom časté. Buď v pohode a naozaj buď rada, že máš možnosť si tehotenstvo užiť bez trápenia.

majka0082
autor
9. sep 2024

@michaela789 ďakujem veľmi pekne za zdieľanie vášho príbehu a som o dosť už kludnejsia!❤️🙏

majka0082
autor
9. sep 2024

@jajanka31 Ďakujem pekne som omnoho kludnejšia s vašich správ a dúfam že budete čoskoro fit a doma! Prajem vám pekný deň!🥰

majka0082
autor
9. sep 2024

@ivanakal ďakujem pekne od teraz si budem užívať naplno tehotenstvo aj to že mi nič nieje a môžem sa na 100% venovať dcérke a mužovi 🤗❤️prajem vám krásny deň!🥰

ivanakal
9. sep 2024

@majka0082 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre