Som 3x tehotná, ale muž dieťa nechce

lukasko12
1. mar 2023

Ahojte baby potrebujem poradiť prosím čo mám robiť podariilo sa nám s mužom zas byť tehotný ale mám strach 2x som bola cisárskym mám dvoch chlapcou jeden má 8rokou aleje postihnutý a druhý ma len 2roky čo mám robiť muž nechce 3dietá a ja si zobrať dieťa nedám .

gabriela2952
1. mar 2023

@lukasko12
A chránili ste sa nejako?
Keď je už na ceste tiež by som si nedala vziať babo. Ale to je už na vás no, bolo treba trosku rozmýšľať.

lukasko12
autor
2. mar 2023

@gabriela2952 nie nechránili sme sa mám strach troška

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukasko12
autor
2. mar 2023

@jj298 prosím to je čo za reakciu

lukasko12
autor
2. mar 2023

@jj298 vy ste kdo že ma takto súdite prosím načo odpovedáte a ako sa správame no mám tam troška strach bolo to neplánované stalo sa ja som len chcela nejakú normálnu odpoveď a nie takúto

annamalaga
2. mar 2023

Ahoj. Ako si natom s bývaním? Lebo keď ťa chlap opustí, máš kam ísť? Chlap ak dieťa nebude chcieť zdvihne sa a odíde, nič nové u niektorých chlapov. Ako vážne je chlapček postihnutý? Nieje to med lízať.

vlado818
2. mar 2023

Dobre rano a co chcete pocut? Graltulujem... Ci?
Mam to ist ja povedat manzelovi? Navarte dobru veceru a ked dopapa tak scitom povedat tu " radostnu spravu".
Nasledne si zapnut PC a nastudovat ako sa rodia deti a doucit sa aby nebolo 4.

jaskolka
2. mar 2023

A akú chceš radu? Ako donútiť muža zmeniť názor?
Píšeš, že ste sa nechranili a "stalo sa"🙈
No obvykle sa to stane, keď sa dvaja pri sexe nechrania, chlap nevie, ako vznikajú deti?

lukasko12
autor
2. mar 2023

@vlado818 nie to nie

lukasko12
autor
2. mar 2023

Nečakám od nikoho gratulácie muž vie ako sa plodia deti ja som len chcela odpoveď na cisárske a vidím že tu bude na mňa len samá kritika a žiadna opora žiadne radi nič len urážky a blbé odpovede ako sme si mali dať pozor a podobné na toto ludia vážne nemám náladu

diaalex
2. mar 2023

@lukasko12 buď pustíš ty a pôjdeš na potrat alebo pustí muž a budete mať 3. dieťa, iné možnosti nie sú.

dadis
2. mar 2023

@lukasko12 3.cisarsky nie je problem.

annamalaga
2. mar 2023

@lukasko12 tak vyjadrila si sa, že muž tretie nechce, nechce tretí cisársky?

adrianka2606
2. mar 2023

Ludia, to co je za reakcie? Poznate nieco take, ako je empatia? Vobec vas hanba nefackuje?
Mamina sa prisla vyrozpravat, cakala podporu a toto na nu spustite. Spravili chybu, ale vy ste vsetci neomylni? Radostna predstava, ze takto sa prezentuju rodicia, co vychovavaju deti.

andrea_82
2. mar 2023

Jemine, baby, vy ste teda opora. Dobre, urobila chybu, ale dieťa je na ceste, ona má reálny problém a vy jej nakladáte, aká je blbá.

@lukasko12 pevne verím, že mužovi sa to rozleží v hlave a keď uvidí bábo, tak zmäkne. Ale pre istotu sa priprav aj na horšiu verziu, že to nedá a utečie.

jaskolka
2. mar 2023

Tak nechce 3 dieťa alebo je problém, že 3 cisársky? Lebo tu ozaj sa veľa poradiť nedá, potrat nechceš, a ci sa muž zmieri, tak ťažko povedať.
A 3 cisársky je možný

dadis
2. mar 2023

@andrea_82 Myslim si, ze to bol sok u muza. My sme tiez spavali s muzom bez ochrany, ked sa nam zadarila druha dcera, o prveho syna sme sa snazili 3 roky(a nakoniec to i tak nebolo prirodzene pocatie), tak sme nejako necakali, ze to pojde tak lahko. Vsade pocujete spravy, aka je tazka doba, a teraz BUM tretie dieta. Necudujem sa, ze ma strach. Ale ked sa narodi, asi to bude ok. Nie su prvi ani posledni, co maju 3. A moze muzovi povedat, ze si da podviazat pri porode vajecniky.

bozenka9532
2. mar 2023

@lukasko12 ohľadom tretieho cisárskeho sa ti môže vyjadriť iba doktor,áno je to možné,ale či aj reálne u teba,my nevieme,to ti povie dr.
Stalo sa, čo už,nie si prvá,ani posledná, muž je asi v šoku, hádam to rozdýcha,predsa zodpovednosť za tri detí, manželku, ktorá asi nebude pracovať,skrz postihnuté dieťa je obrovská,ale dá sa to zvládnuť....ak človek chce samozrejme....a ak sa rozhodneš si to nechať a aj keby nie,porozmyšľala by som nad sterilizaciou,aby už nenastala zase taká chyba,ako neplánovane tehotenstvo... držím palce, až sa správne rozhodnete...

simca06022011
2. mar 2023

Bohužiaľ nepáčia sa ti takéto reakcie, ale dieťa nechce, ty sa bojis, máš 2 cisárske za sebou, napriek tomu ziadna ochrana ani od jedneho z vas. Akú radu chceš? Musíte si to vydiskutovat doma, tak ako ste si tento problémik zarobili. Rizika konzultovať a riešiť s lekárom. Ten ti najlepší povie co a ako. Poradí aj ohľadom antikoncepcie po pôrode;) ak by si ti nevedela... ale to ci dieťa chcete alebo nie si musíte vyriešiť

lauriik
2. mar 2023

Je to narocna situacia. Co sa tyka cisarskych tak by problem byt nemal. Treba to prediskutovat s gynekologom. Ale su zeny co mali aj viac cisarskych. Co sa tyka toho, ze muz dieta nechce, ja by som to nechala vysumet. Nech si na tu situaciu zvykne. Moze sa s tym 9 mesiacov vyrovnavat. Myslim, ze to je len prvotna reakcia, potrebuje to spracovat.
Ak by si mala treti cisarsky tak by som porozmyslala o podviazani vajecnikov aby si toto uz nemusela riesit.
Drzim palce.

fineta
2. mar 2023

A ako je prvé dieťa postihnuté? Mentálne ci fyzicky? Možno práve preto sa to stalo, aby mu boli dvaja mladší súrodenci raz veľkou oporou. Doprajte dieťatku život, a uvidíš, potom poviete, ze Vas nemohlo nič lepšie stretnúť. A ísť na upt len preto, ze si to manžel želá proti svojej vôli nie je vôbec v poriadku. Neboj sa, žiadna kaša sa neje taka horúca, chce to len čas spracovať. Drzte sa. 💛
@lukasko12

lenkakravcova
2. mar 2023

@lukasko12 Daj sa sterilizovať pri ďalšom cisárskom keď deti už neplánujete. S tou gramatikou predpokladám, že ani ty a ani muž nebudete z nejakej strednej alebo vyššej sociálnej vrstvy, takže by nebolo veľmi dobre (pre 4.dieta), ak by ste plodili ďalej. Budete mat dosť starosti postarať sa o tieto 2-3. Teraz to už nejako dáte, ale dobuducna si vybav pri cisárskom tu sterilizáciu.

dadis
2. mar 2023

@lenkakravcova Ach, a ty si aka trieda? 🤦‍♀️

sense
2. mar 2023

3 cisársky problém nie je. Ale vyjadriť by sa mal tvoj lekár ten vie v akom stave máš jazvu.

kitycat
2. mar 2023

@lukasko12 ked pises ako dilino...

V com je teda problem? Treti Cisarsky alebo tretie dieta?

A kedze sa nechranite, tak mu povirs uplne normalne, ze ked tedy spliechal, tak si zase v tom..

adrianka2606
2. mar 2023

@lenkakravcova Postav sa pred zrkadlo a napis nam, co si tam videla. Dufam, ze si na seba patricne hrda.

gabriela2952
2. mar 2023

@lukasko12 tak keď ste sa nechránili, otecko sa nemôže čudovať ze to takto dopadlo. Zabíjať dieťa len pre vašu nezodpovednosť, to je však už na vás.

jana_eyre_2
2. mar 2023

Na grcanie mi je z niektorých prispievateľov vážne, fakt si neuvedomujete že na druhej strane je živý človek s pocitmi čo to číta a dotýka sa ho to lebo sa vyjadrujete k jeho životu?! Ja naozaj nerozumiem kde sa v ľuďoch berie toľko zloby že sa tu chodia vyšantiť kopať do ostatných.. hnus..

Autorka, mrzí ma postoj tvojho muža.. má na tehotenstve dosť podstatný podiel ale na tebe nechá nech si vyzeries psychicku ujmu straty dieťaťa.. nedala by som si dieťa zobrať ani za nič, ak sa tak niekto rozhodne, nikdy by som ho nesudila, ale toto je vec ktorú by som nikdy nespravila.. s mužom by som hodila naozaj vážny a polopatisticky rozhovor prečo to nepôjde.. buď sa k tomu postaví ako chlap alebo nie.. ak nie čo urobí? Rozíde sa s tebou?

dadis
2. mar 2023

@adrianka2606 Ja mam niekedy pocit, ze iste mamicky su tu len kvoli pozvihnutiu ega. Tato konkretna mamicka rada prispieva do tem o krestanstve, ake sme nevzdelane, ze verime v Boha a pritom nemame nastudovanu Bibliu od A po Z, potom v temach o hmotnosti, lebo ona ma 55kg a citi sa tucno, tak vsetky tazsie zeny od nej su obezne a ale toto dnes ma teda dostalo. Vsetci s chabou gramatikou patria do nizkej socialnej vrstvy a nemali by sa mnozit 😂😂. Ake ego musi mat ta zena, ze sa potrebuje takto nad inymi ludmi povysovat..dufam, ze nemam vela gramatickych chyb v tomto prispevku 😂😂

veronikaszabova
2. mar 2023

@lukasko12 nestresuj. Vychovali ste 2 deti,vychovate aj tretie. Ak sa bojis tretej sekcie, tak v pohode. Su zeny, ktore maju aj styri. S muzom si to vydiskutuj. Tehotenstvo ste mohli cakat, ked ste sa nechranili.
Hlavu hore a tes sa z drobca.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre