Prvé tehotenstvo - pocity

15. máj 2022

Dlhšie sa snažíme o dieťa,.. mám 3 dni do menštruacie a slabého ducha, digitálny test mi to nepotvrdil ešte.
Mne ja však tak zle ako keby som mala dostať mrchu. Bolesti v podbrušku, hnačka , pocit na zvracanie. Neviem z čoho to je, či je to niečo zlé alebo normalné..

ildiko36
15. máj 2022

3dni pred ms mne neukázal test
len 2 dni pred ms

greta2017
15. máj 2022

Mala som silne 2 ciarky 2 dni do ms, skor som netestovala. A priznaky ziadne si nepamatam. Zle mi zacalo byt cca od 7tt a krce v maternici zvlastne som mala uz snad aj od meskajucej ms

cyberk
15. máj 2022

ja mam take priznaky aj ked mam dostat kramy :D takze by som nevidela rozdiel... ale inak mne ducha ukazalo 2 dni pred MS 🙂 ale drzim palce!!

stannkal
15. máj 2022

To môže byť všeličo, MS, tehotenstvo alebo možno si len niečo zlé zjedla. Človek si ľahko vsugeruje príznaky tehotenstva. Mne ukázal test už 4 dní pred MS ale sú ženy ktorým ukáže až po vynechani. Takže aj to je veľmi individuálne.

kofolala
15. máj 2022

Testuj až keď ti týždeň,dva nepríde MS .Dovtedy sú to zbytočne vyhodené peniaze za testy

clori
15. máj 2022

pocity ako na MS su normalne prve tyzdne tehotestva. skus klasicky test zajtra a digi o 2 dni. uz by ti mal test ukazat.

nevenka
15. máj 2022

@kofolala ale no, 2 tyzdne po meskani? To je extrem podla mna. Teda, pokial zena vie, kedy priblizne mava ovulaciu. 11 dni po ovulacii uz som mala slabu, ale peknu ciarku pri tretom dietati. 13 dpo uz to bolo jasne a to bol 1-2 do menstruacie, ktora samozrejme neprisla.
Niekto testuje aj preto, ze musi brat lieky alebo tie, co berie, musia lekari zmenit alebo vysadit, takze od 10 dpo testovat je podla mna vcelku normalne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre