Pocity v 7. týždni

3. jún 2021

Ahojte maminky . Musím sa vypísať 🤧som v 7mes.a zatiaľ v celkom všetko je v pohodeeee v tehu..až na moje myslenie.
Každý deň som väčšinu doma ..keď nerátam obchody,lekára , prechádzky. .
Je pravda že som taká samotarka už dlho aj pred tehotenstvom. Ale neverim že som až tak odpudzujúca že nemám ani kamarátky. Keď som pracovala,tak bolo super..ale nechodila som aj tak nikam len domov .
Cítim sa tak sama a nič ma nebaví robiť ,žiadna záľuba .iba doma kolobeh a čakat na muža
A myslela som že bude sa viac venovať mne a pomáhať 😞

deti95060810
3. jún 2021

7 mesiac a či 7 týždeň... 😉

autor
3. jún 2021

To ja som nepisala do názvu 😂🤷iba pocity .to si tam dopisali

hederamonstera
3. jún 2021

naozaj ta nic nebavi? to si neviem predstavit.

zanetakovacsova
3. jún 2021

Pripnem sa🤔som takisto na tom. Kolobeh to isté domácnosť 🙂

deti95060810
3. jún 2021

nepochopila som načo opravujú názvy tém... a ešte ku tomu aj na ho***.... 🙄

luccija
3. jún 2021

@deti95060810 a nie prvy x
Autorka si stastna zena nieco dobre si navar, oddychuj, kupuj vybavicku, chod na trh pre ovocie ved to je krasa mat cas az nevediet co s nim🙂tie 2 m uz vydrzis pocasie pekne a potom sa uz nezastavis na par rokov neboj sa.Predstav si, ze by si chodila do prace.Kamaratky si najdes popri dietati.neverim, ze nemas aspon nieco co Ta bavi pecenie, presadit kvety, starat sa o zahradku, o seba masky, nechty chod si kupit knizku o detoch js mam milion napadov a malo casu a z toho som nervozna🙂)

jaskolka
3. jún 2021

Ved si užívaj ten čas len pre seba. Neverím, skutočne nič neexistuje, či ťa baví? Knihy, krížovky, ručné práce, varenie, a podobne? Chystaj si vybavicku, plánuj, ako budete žiť s bábätkom, že kam pôjdete trebárs na výlet, na dovolenku, čo mu kúpiť na prvé narodeniny... Alebo sa venuj sebe, manikúra, vlasy, pleť, oddychuj, spi.. Jednoducho teš sa z toho času, ono 2 mesiace ubehnu veľmi rýchlo a potom uz voľný čas a nuda nebude, uvidíš ☺️ja som bola celé tehotenstvo doma, muž prisel večer okolo 21.30, čo som už spala. A teraz by som normálne si chcela vrátiť aspoň jeden deň, keď som bola "sama" ale s akčným 8 mesacnym drobatkom, ake objavuje svet, už to na celé roky nehrozí 😁

autor
3. jún 2021

@jaskolka áno viem že by som mala ..si také dni keď sa to nedá no 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre