Pocity pred pôrodom

12. aug 2023

Ahojte cítili ste sa zrazu pár dni pred nejak inak ? Alebo to je uz telo len vyčerpane 🙈 cítim sa zle ako v prvom trimestri -extrémna únava, nechuť do jedla, všetkými otrávená uz, a problemi zo stolicou 😅🙈

jeanne14
12. aug 2023

Práveže mi v ten deň nebolo nič 😃 úplne nič. Take ticho pred búrkou, kľud

betulinka1
12. aug 2023

Moze a nemusi. Den pred pôrodom, teda rano o jednej sme este žúrovali v bazene, nic nenasvedcovalo tomu, ze mi za 12 hodin oddecie plodová voda 🤣🤣🤣

siera_springs
12. aug 2023

Ano, je to uplne priridzene. Posledne dni - tyzden pred porodom sa zena zvykne utiahnut do seba, potrebuje svoj klud, coskoro pre nu nastanu velke zmeny. Ja som to mala tak isto, na ludi som vtedy nemala chut, ziadne rozhovory.

kris_tin257
12. aug 2023

U mňa jediná zmena bola že dva dni pred pôrodom pri oboch deťoch som cítila minimálne pohyby, ako keby sa šetrili na pôrod 😀 pri mladšej som išla dokonca na pohotovosť či je všetko ok, bolo poslali ma domov že tak skoro neporodim na druhý deň začali kontrakcie...

beata_k
12. aug 2023

Nie, nic. Den ako kazdy iny.

autor
12. aug 2023

@siera_springs úplne najradšej by som len v posteli ležala v klude sama ani priateľa by som tak často vidieť nemusela a iných už duplom 🙈

autor
12. aug 2023

Tak to vám ostatným závidím 😄 ešte má čakajú hody budúci víkend tak snáď zvládnem ten jeden deň ešte s ľuďmi 🙈

svetlonos
13. aug 2023

Ahoj,
ja som poslesnych 10 dni presedela na gauci pri ventilátore, vonku i v byte cez 30 stupnov. Keby nemam starsieho, uplne bez vycitiek prespim tie dni. Pri prvom uplne v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre