Oznámenie tehotenstva zamestnávateľovi

annaannies
19. jún 2024

Ahojte
Som v 15.tyzdni tehotenstva som na pn ale chcela by som mojmu zamestnavatelovi oznamit ze som tehotna nasla som na nete pdf na oznamenie tehotenstva a pripla by som este k tomu tehu knizku mohlo by in to stacit???
Hovorila som o tom s mojim gynekologom ale on mi stale tvrdi ze to nemusim lebo nikomu nic do toho nieje ze preco som pn

sandra811
19. jún 2024

@annaannies ja som tak davala do prace ako to mas na plane ty. Na personalnom mi povedali ze musim priniest potvrdenie od gynekologa, ale ked som povedala ze budem na PN az do nastupu na matersku tak stacilo len to oznamenie a prefotena knizka

annaannies
autor
19. jún 2024

@sandra811 a da sa im to poslat aj postou?

sandra811
19. jún 2024

@annaannies dá ale pošli to doporučene alebo do vlastných rúk aby si mala doklad

kubkovan
21. jún 2024

@annaannies keď si PN si chránená tak či tak, žiadne oznámenie nemusíš posielať písomne, ak nechceš. Ja som tiež od začiatku PN a po prvom trimestri som len zavolala vedúcemu, aj personálnej, aby sa vedeli zariadiť a našli za mňa náhradu. Až teraz mesiac pred nástupom som posielala, že kedy nastupujem na materskú (čo je vlastne povinnosť oznámiť písomne mesiac vopred).🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre