Oznámenie tehotenstva

mamusa34
19. jan 2021

Ahojte 🙂ako zareagovali vaši príbuzní ,rodina..svokrovci..na to že príde bábo druhé 🤗u nás v pohode . Potom sa nájdu tkz.kamarati"mužovi .ktorí myslím že budú zadrbavat a bude to pretvárka . Myslím na to neviem prečo no asi preto že nikdysa má nejak nezastal môj pred nimi keď si dovoľovali ku mne a srandy si robili. Pre mňa cudzí ľudia ..známosť pár ročná môjho niesu priatelia bohužiaľ..Nahovárať na zle a kazit manžela mi nik nebude. Mám moc hormónov v sebe 😄

kittykat22
19. jan 2021

@mamusa34 blahozelam. Ale neviem ako ti pomoze ako reagovalo moje okolie na to, ked som bola ja tehotna 🤷‍♀️ Hod to za hlavu a uzivaj si den a tehotenstvo.

evamea
19. jan 2021

🤔

mamusa34
autor
19. jan 2021

@kittykat22 veď to že asi nijak mi nepomôže len v kútiku duše ma to trápi.

kittykat22
19. jan 2021

@mamusa34 nikdy to nebude tak, ze kazdy bude stotzneny s tvojim rozhodnutim a vyberom. A je jedno ci je to dieta, praca alebo dieta 🙂 Tes sa s tym, kto ti uprimne praje, a z toho kto je neuprimny alebo falosny si nic nerob. Nabuduce aspon budes vediet, kam neist.

mamusa34
autor
19. jan 2021

@mamusa34 Vŕta mi to niekde ešte pretože bolo obdobie keď som si myslela že oni sú mu rodina..dennodenne a len o nich počúvať..a keď ísť von tak v spoločnosti ich .

mamusa34
autor
19. jan 2021

@kittykat22 to máš tiež pravdu .musím sa na to pozret inak .ja len svoje si idem a viem že mám pravdu aspoň niečo

jaru_lienka
19. jan 2021

Ked druhe babo nechod dlho - zle je a ludia vrtaju a maju poznamky... ked pride skoro - zle ej a vrtaju aj tak. Nic si z nicoho nerobte... bude to vase dieta a moze vam byt jedno co si kto o tom mysli ... 🙏

0silvia0
19. jan 2021

@mamusa34 cudujem sa ze toto riesis, je to dieta vas dvoch, co tam po ostatnych? Co si myslia, co povedia? Nie je to jedno?

petamich
19. jan 2021

my mame asi inych priatelov ako vy, lebo toto co popisujes priatelia urcite nie su ;) takze ako reagovali nasi je pre teba irelevantne, kazdopadne tak ci tak by mi to jednak bolo ukradnute - za to ze nejaky s prepacenim somar zareaguje hlupo, tak to dieta na ceste vratim ci ako? a jednak sme necitili potrebu nejako vo velkom davat vediet, ze cakame, je to podla mna nasa vec
takze ignoruj a tes sa :D a ano asi riesis kusok aj to co netreba povedzme ze za to mozu hormony

elizabet173
19. jan 2021

@mamusa34 s tym, ze ta to trapi, nic nevyriesis. Hod to za hlavu a tes sa na babatko

mamusa34
autor
19. jan 2021

@elizabet173 hodila som 🤗 ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre