Oznámenie tehotenstva

24. mar 2024

Ahojte chcela som sa vás opýtať, ak ste zistili na domácom teste že ste tehotná oznámili ste to manželovi hneď alebo ste išli prv k gyn na potvrdenie?

sim_mi
24. mar 2024

Hned, k lekarovi som sla az v 9. tyzdni, neviem si vobec predstavit mu to nepovedat hned

pribinak
24. mar 2024

Mužovi hneď ❤️

adka3321
24. mar 2024

Hned, este test ani uschnut nestihol. Nevedela by som vydrzat 2 tyzdne mu nic nepovedat a aj tak by sam na to prisiel, ze sa nieco deje, kedze by som nedostala ms.

danielahamar
24. mar 2024

Hneď, je to aj jeho vec

autor
24. mar 2024

Ďakujem vám. Tiež mám pláne hneď. Dnes ešte jeden test do istoty. A ešte otázka, po zistení kedy ste išli k dr? Ste zavolali a dr vám povedal kedy máte prísť? Vôbec neviem aký je postup. MS mi ešte nemeška ale na teste bola slabá druhá čiarka .

sejbipi
24. mar 2024

Hneď. Volala som gyn, že mám pozitívny test a dala mi termín asi o 3-4týždne.

nikiki29
24. mar 2024

Ja som s prvým tehotenstvom čakala a manželovi oznámila po pár dňoch. Hneval sa na mňa 😅 ale povedal, že to tušil. Druhé som oznamovala asi 10 sekúnd po teste kde bola skoro neviditeľná čiarka 😁
Ku gynekológovi som išla v prvom asi 10 dní po meškaní a v druhom som bola úplne náhodou objednaná 3 týždne po teste, inak by som čakala na termín dlho ☹️

zuzanockamt
24. mar 2024

Oznámila som hneď. Tehotenstvo som zistila niekedy koncom 4.týždňa a u Dr. som bola 5.tt +6.

maryetta
24. mar 2024

Muz bol pri kazdom cakani na ciarku pri mne 🙂 takze sme sa to dozvedeli spolu. Navyse aj kupovla testy on 😂
A k dr povacsine ked som si nasla ciarku tak 2-3tyzdne na to.

kris_tin257
24. mar 2024

Pri prvom tehotenstve sa to dozvedel z fotky z ultrazvuku pripravila som mu veľké prekvapenie 😊 pri druhom ma už veľmi sledoval už sa to nedalo tak urobiť čiže aj tehotenský test robil so mnou 😀

viky2612
24. mar 2024

U nás manžel vedel skôr ako ja 😂 položila som test, on sa šiel pozrieť a podla výrazu v tvári už som vedela 😊

alexandraas
24. mar 2024

Prve tehotenstvo som ani netusila ze som tehotna,to bol byvaly so mnou,cize sme sa to dozvedeli v rovnaku chvilu. A druhe tehotenstvo som citila,ze je to tam. Kupila som si test,a rovno som aj oznamila tehotenstvo 🙂 ... ziadne cumliky do krabicky,papucky a podobne..😀
A potvrdenie tehotenstva tusim za 3 tyzdne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre