Orgazmus v tehotenstve

23. máj 2021

Baby čítala som, že keď má žena v tehotenstve orgazmus tak cíti v podbrušku kŕče a bolesti, ale ja nič necítim 🤔 prečo to iné cítia?

kkovacovak
23. máj 2021

Ja tiež necítim nič. Každý je inak citlivý a každý to vníma inak. Tak ako niekto viac cíti pohyby alebo bolesť v tehotenstve tak je to podľa mňa aj s týmto. Úprimne nezamýšlala som sa nad tým nikdy. Som rada že nemám bolesti.

autor
23. máj 2021

@kkovacovak aj ja som rada len mi to prišlo divné keď všade píšu o tom ako sú po orgazme bolesti, kŕče a že sa ženy orgazmu v tehotenstve vyhýbajú a boja sa toho...

littlebubble
23. máj 2021

Pozri ja tehotná nie som a vždy potom cítim také zduté podbrušie.Každá žena je iná aj v tehotenstve.

kkovacovak
23. máj 2021

Ja som rada že ma nič nebolí a to som mala hematom a v prvom trimestri som sex ani nemohla mať. Mala som obavy, stres ako keby som to išla robiť prvýkrát 😄 a chvalabohu žiadna bolesť ani po niekoľkých razoch takže ja sa z toho teším

elizabet173
23. máj 2021

vôbec sa to nelíšilo, či som bola tehotná alebo nie, žiadne bolesti, ak kŕče, tak len veľmi príjemné 😎

adka176
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexwarring
23. máj 2021

Ahoj, ja som to mala prave naopak ako baby pisu. Po orgazme prisli krce a bolesti, netrvali vsak dlho

matkahelka
23. máj 2021

ja necitim ani bolesti ani krce, ale citim take cudne "mravcenie" v podbrusku tesne pred tym, ako ten orgazmus pride. a orgazmy mam sialene dlhe. a mam to len teraz, odkedy som tehotna. prvych par krat ma to uplne vyviedlo z miery, aj som sa pytala dr., ci je to ok, tak sa zasmial, ze on zensky orgazmus este nezazil, tak nevie, ale ze ano, moze to byt ine ako mimo tehotenstva, ze drviva vacsina zien ma toto v tehu inak ako normal. vravel mi,ze mal pacientku, co mavala take intenzivne a dlhe orgazmy, ze z nich upadala az do stavu takmer bezvedomia.

miadi
23. máj 2021

Ja v teho naopak lepsi dlhsi orgazmus. Ziadne bolesti ani krce. Bud rada ze je vsetko ok nehladaj v tom problem uzivaj si.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre