Nevoľnosti na začiatku tehotenstva

dominik29
17. jún 2020

Dievcata som len na zaciatku a mne je tak zle od zaludka.. Len co mi je divne, tak ked si sadnem, lahnem je to lepsie.. Ako nahle sa postavim, mam chodit.. Tak mi je na zvracanie a mam pocit tazoby strasnej v zaludku.. Mala ste to aj vy niektora, ze hlavne v stoji vam je zle? Ďakujem

s_a
17. jún 2020

Áno

deti95060810
17. jún 2020

ja som ráno rovno odpadla. naspäť do postele...... mala som ísť do školy, budila ma mama.... 😀
Po čase to prejde...

andrejka1974
17. jún 2020

Tak toto som mala pri dcerach do 4 az 5 mesiaca mne boli uplne zle cely den jedla som len chleba so salamov nic ine som nemohla

dominik29
autor
17. jún 2020

@andrejka1974 a tiez hlavne vtedy ked si stala?

jaskolka
17. jún 2020

Áno, keď mi bolo zle, hneď som lahala, inak sa nedalo, v ľahu na boku bolo lepšie, zrejme to aj s poklesom tlaku súviselo...6-14 týždeň denne, od rána do noci potom to z dňa na deň prestalo.

jeanne14
17. jún 2020

Do 24tt každý deň od 5tt .. 🙈

marcelam97
17. jún 2020

@dominik29 ja som to mala tak isto, na zaciatku to bolo hrozne ,nevolnosti mi zacali tak asi v 9tt a vtedy to bolo dost podobne ako u teba,zachod bol moj najlepsi kamarat, ale potom som sa zacala hybat,pretoze to uz nebolo normalne ,ze stale lezim a zistila som ,ze mi dost pomahaju prechadzky, nevolnosti mam dodnes a to som v 16.tt ale uz mierne ,hlavne musis zistit co ti robi zle a jedz len to co ti chuti,dufam ze ti to coskoro prejde 😊🙃🙂

dominik29
autor
18. jún 2020

@marcelam97 no mme ked sedim je v pohode a ked sa postavim.. Strasne.. Hned ma napina.. Skusim dako tie prechadzky, aj ked teraz mi je najlepse.. Sediet, lezat😉

dominik29
autor
18. jún 2020

@jeanne14 no pekne🥴

kika2021
26. jún 2020

@dominik29 ano mam to aj ja

evuska135
26. jún 2020

Ja som mavala dokonca 24h nevolnosti, nemohla som nic ani vstat, hybat sa nic, bolo to strasneee a potom som ich mavala od 13tej do 20tej hodiny kazdy den do 15tt dalo to zabrat

oblecenie99
26. jún 2020

@dominik29 Áno,presne si spomínam,že to bolo hrozne,chvalabohu to prešlo po prvom trimestri.Ja som v kuse musela mať po ruke niečo malé na zobnutie,najmä slané,to mi pomáhalo...aj sladke..moj kolega hovoril,že som ako Mikuláš,v kuse som vyťahovala nejaku sladkost z tašky .. nemusím asi písať,že som najviac pribrala prvé tri mesiace :D ale prešlo to z ničoho nič,hneď ako som prehupla do druhého trimestra ;)

moni_88
2. júl 2020

Ja som 12tt a tiež s tým bojujem každý deň mi je zle vracat mi moc nejde iba občas ked sa donutim. Ale ten otočený žalúdok bolí či spím, ležím, chodím, sedím, jem, nejem, pijem proste furt pred dvoma týždňami som vracala stale a mala som v kuse zlc. Teraz sa len cítim ako na ďalší po žúre. Nepomáha mi nič. Tiež neviem ako to budem zvládať snáď to prejde čím skôr

danielahamar
3. júl 2020

Mne je zle celý deň, ale snažím sa jesť každé dve hodky, aby som fungovala, ráno objímanie ide len vzduch, ale večer to dávam kvalitne a toto mi začalo asi pred tyzdnom, v 13tt🤕😪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre