Nechuť na sex počas tehotenstva. Čo mi pomôže?

26. máj 2021

Ahojte, odkedy som tehotná vôbec nemám chuť na sex, dá sa s tým niečo robiť ? Nejaké bylinky alebo niečo nezaberie ? Nemám náladu sa prekonávať a zároveň mi je ľúto priateľa a rada by som to nejako vyriešila aby bolo dobre aj pre neho aj pre mňa.

patricka
26. máj 2021

Ja som mala to iste a veru nič nepomohlo, len som ho obstastnila s tým co viem a rukami a bolo dobre, vydržali sme

viky_21
26. máj 2021

My sme akurat dnes riesili to iste. Nemam velmi chut a mam nejaky blok v hlave a bojim sa. Ja viem, ze drobcovi by sme ublizit nemali ale ja sa jednoducho bojim.

kataka10
26. máj 2021

Je to sposobene hormonami v tehotenstve, takze tam lieky ani bylinky nepomozu a ani by to nebolo bezpecne pre tehotnu. Jedine trochu zvysit libido navodenim atmosfery. Mne po porode dost pomohlo pozerat serialy/filmy, kde boli "steklive" sceny a zaujmave muzske postavy. Hlava sa odreagovala a telo uvolnilo. To vie spravit vela.

bikarbona
26. máj 2021

Mne sa to hnusilo pocas tehu. Nic mi nepomohlo.

aurorastone
26. máj 2021

Tak moj už pomaly 8 mesiacov abstinuje, mala som problémy, krvácanie takže tam bol aj strach aj zákaz od doktorky, potom pomaly nechuť a no momentálne som rada keď sa pohnem bez toho aby ma niekde pichlo 🙈😅

kkovacovak
26. máj 2021

Mám to rovnako. Hormóny neoklameš. Priateľ je našťastie veľmi chápavý a dáva mi najavo že mu to neprekáža. Tiež mám z toho blbý pocit ale hovorím si že je to len obdobie. V tehotenstve môže razom prísť aj obdobie extrémnej nadržanosti tak práve na to čakám 😄

luci_ba
27. máj 2021

som rada, ze som našla takúto tému, už som myslela že len ja som taká.. ja tiež na to ani nemám chuť, ale aj sa bojim, či by sme drobcovi neuskodili, keďže som už mala aj spinenie slabucke. Tiež to riešim inými spôsobmi, ale viem že muž to chape.. rozpravali sme sa o to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre