Nechcené tehotenstvo - strana otca

9. jún 2022

Pekný deň. Veľa sa rozpráva o tom ako žena i napriek tomu, že tehotenstvo nebolo chcené/plánované, nakoniec veľmi miluje svoje dieťa. Vytvoria si vzťah počas tehotenstva, prvé pohyby a všetko okolo toho.
Ako je však natom otec? Dokáže otec milovať dieťa , ktoré prišlo na svet “náhodou” - zlyhala ochrana, nebola ochrana. Dokáže si aj on vytvoriť ten vzťah s dieťaťom?

sonnenshein
9. jún 2022

Zalezi od muza, ale ano, samozrejme ze dokaze.

babovka2321
9. jún 2022

Ja by som to nedelila na zeny a muzov. Su chlapi, co svoje "nehody" miluju a su matky, co nemaju k detom vztah.

zuzana9393
9. jún 2022

Podla mna oni si ten vztah vytvoria az po narodeni. Ak nie je necitlivy debil, isto ho bude lubit 💖

xsuzannex
9. jún 2022

Moj muz tuto nasu "nehodu" zboznuje.. narodila sa pred tyzdnom..

any_soj
9. jún 2022

@xsuzannex ❤️

kiki68
9. jún 2022

Vacsina muzov miluje dieta az ked je uz na svete. Necitia to tehu ako my vacsinou a prave pozerat sa na dieta je casto zlomovy moment. Ale to zalezi od osobnosti. Zase ten muz musi ratat s nejakym percentom nehody. Rovnako ako ta zena. Tak to je a ked sa stane, tak by toto mal vziat v uvahu

ariesi
9. jún 2022

Môj druhého nepredychal celé tehu, takmer dokonca nevedel ani termín pôrodu, dal mi to vyzerať maximálne (tzn. Absolútne žiadna pomoc, že niečo zdvihnúť, prejavenie záujmu už vôbec nie...), ale už v pôrodnici, kde teda okrem tlačenia bol celý čas bol z malého na mäkko a dokonca ho stále akosi uprednostňuje pred starším. Ale je pravda ze starší je komplikovaný a hlavne jeho povaha, tak aj to môže byť. Takže ťažko povedať, záleží od okolností, povahy.... Držím palce

janickacrazy
10. jún 2022

Tak väčšinou to býva tak, že to najmenej plánované dieťa je nakoniec najväčší maznáčik, samozrejme že sú aj výnimky. Ale v mojom okolí, čo poznám, tak otec posielal ženu na potrat, ona nešla a teraz to dieťa je jeho najobľúbenejšie.

mandzula
12. jún 2022

Univerzalne platnu odpoved nedostanes, je to vysoko individualne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre