Lizatka proti nevoľnosti

lexi245
10. máj 2019

Ahojte kocky, býva mi dosť nevoľno a to som ešte len na začiatku. Počula som o nejakých lizatkach pre tehotné proti nevoľnosti máte niektorá skúsenosť ? Naozaj to pomáha alebo to je len nejaký blud ? Ďakujem pekný den

martyzpp
10. máj 2019

Mne to moc nepomohlo, treba len vydržať, prejde to 🙂

simonkaba
10. máj 2019

Tie zazvorove z lekarne?mne pomahali, vzdy som mala v kabelke ... ale rovnaku sluzbu mi spravili aj piskoty 🙂

nika3136
10. máj 2019

Ahoj, je to aspoň nádej, sú na prírodnej báze. Poprípade môžeš skúsiť aj tieto tablety. Ak nezaberie ani jedno z toho, skús jesť pravidelne v menších dávkach, mať po ruke napríklad hroznový cukor a snažiť sa nikdy nemať lačný žalúdok.
Držím palce

nessmikulova
10. máj 2019

Ahoj, lízatka zoženieš v lekárni za celkom prijateľnú cenu (okolo 4E), obohatené o pár vitamínkov,chutné, takže ak by ti náhodou nevyhoveli, myslím že tak moc v strate by si nebola. Ja som si kúpila jeden balíčk konkrétne GraviPop (dr.Max) Bolo ich tám 12 ks. A či naozaj pomáhaju? Aj áno aj nie. Samozrejme nezastaví ti to to "pravé" ranné vracanie ale pomáhajú hlavne počas dňa, zmenia ti chuť v ústách na sladkú a tým že cmúľaš niečo chutné, menej často myslíš na to , že ti je zle . 🙂 Určite by som jeden balík vyskúšala a potom sama uvidíš 🙂 No a zázvor tiež pomáha. Taký slabunký zázvorový čajik z čerstvého zázvoru tiež urobí svoje.

lexi245
autor
10. máj 2019

Ďakujem kočky vyskúšam ☺️

lula313
10. máj 2019

Mne veľmi pomahali

lenka732
10. máj 2019

mne tiež pomohli, na neprijemne pocity no ja som v tehotenstve vracala len raz tak neviem co je to silná nevoľnosť, vzdy som to nejako predychala a jedla som sušienky, pečivo, hocico aj v noci som sa budila, aj ked som nemala chut prinútila som sa a caj z čerstvého zázvoru som pila kazdy den cca do 4. mesiaca, 4g zazvoru na pol litra vody som si robila

sivana09
10. máj 2019

Mne vôbec nepomohli

jana005
10. máj 2019

@lexi245 ahoj,mne nepomohli. Po štvrtom mesiaci to prešlo samé zo dňa na deň. Treba to vydržať,aj keď je to hrozné

arcticcode
11. máj 2019

Zene som ich kupil, ale nepomohli. Cely januar prerigala seginica

simca06022011
11. máj 2019

Ja som používala totálne zazvorove cukríky... Z nejakého bio obchodu 😂

lexi245
autor
11. máj 2019

@simca06022011 a tie pomáhali ?

vvveron
11. máj 2019

Mne nic nepomohlo, nevolnosti presli po 4tom mesiaci a grcala som kazde rano celych devat 😒

simca06022011
11. máj 2019

@lexi245 no mne ano, hlavne s cestovaním som mala problém... Inak na ranné nevoľnosti nic, mne bolo zle celé tehu 😂🤢 neskôr som trávila ničí nad wckom 😁

maryetta
11. máj 2019

Mne vobec. Ani som nestihla otvorit a uz som utekala.

wonder13
8. jún 2019

Je to blud...ja som zvracala aj 9x/deň a veru nepomáhali lizatka....

jana_eyre_2
8. jún 2019

mne pomohli pri prvom tehotenstve, ale odvtedy zazvor ani citit nemozem a je to uz 7rokov 😂

aktak14
5. jan 2021

Dnes som ich kúpila, somarina riadna, klasické lizatka Roxy, nič viac! 😬🤦🏽‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre