Kto mi vysvetlí sen v tehotenstve?

15. okt 2020

Baby prosím ukludnite ma ze je to v poriadku 😓...
Som na začiatku tehu ❤️
Sníval sa mi sen že som sa s mojim mužom prechádzala a zrazu sme stretli kamarátku mojej mami mala kočík v ktorom bolo dievčatko, (reálne sa jej synovi narodilo pred nedávnom dievčatko) ona sa na mňa tak zo zadu pozrela a usmiala tak som prišla za ňou a pozerala sa na malú ona sa v tom kočíku hrala neplakala ani nič a ja som hovorila aká je zlata potom som sa zobudila... Na internete v snary som našla vraj kočík znamená nešťastie...

Nieje tu niekto kto sa zaoberá numerologiou a vysvetlil mi ten sen normálne
Budem za každú odpoveď vďačná 🥺velmi sa bojím o naše malinke

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skarli
15. okt 2020

Neboj sa ničoho, bude to dobre je to len sen nič sa malinkému nestane ❤️

autor
15. okt 2020

Dúfam 🥺❤️

cookie29
15. okt 2020

No ja neviem, ale mne sa v tehotenstve zvykli snívať take kraviny, že to až pekne nie je. Ale vyslovene na hlavu postavené.

eskop
15. okt 2020

Mne sa od zaciatku tehotenstva snivali tale hluposti aj nocne mory aj ze ma muz ppdvadza a podobne 😅🙈

deti95060810
15. okt 2020

kočík nič neznamená...
malé dieťa - protiveň

mamanadruhuu
16. okt 2020

Ahoj. Tak moje sny v trhu boli zaujímavé. Pri oboch sa mi vždy snívalo že čakám chlapcov ... Takže u mňa to bol opak pohlavia v sne. Takže ak si videla dievčatko možno čakáš chlapčeka 🙂 ale neboj sa , to že sú videla bábo v kočíku v snari ani nepozeraj u nastávajúcich mamičiek je to normálne. Ešte budú všelijaké sny. Papa

henricha
16. okt 2020

Ja som tiež tehotná....a pamätám si že na začiatku tehotenstva som mala také sny ktoré nemali hlavu ani pätu.... momentálne zažívam živé sny, ráno iba rozmýšľam či sa mi snívalo, alebo to bol sen 🤭🤭takže nejaký význam by som tomu nedávala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre