Krv v tehotenstve - sen

1. nov 2021

Ahojte mali ste to niekto a vsetko dopadlo dobre? Do rana sa mi snivalo ze som krvacala ... a nikde na internete to neviem najst co to znamena... trosku sa bojim ci je vsetko ok. Na zaciatku som krvacala ale od vtedy som OK. A tehu prebieha tak ako ma 🙂 len ten sen ma trosku vystrasil

zuzu1304
1. nov 2021

Ahoj, ja som v 25 týždni, asi 2 týždne dozadu sa mi snívalo niečo podobné, dočítala som sa že to značí rychly a dobry porod... Už len tomu veriť🙂 vela stastia nám prajem!

eva_u
1. nov 2021

Ja som v 24tt a už sa mi snivalo že som krvacala, špinila, rodila...som po jednom potrate takže to pripisujem tomu že sa mi sniva o tom coho sa bojím....v tomto tehotenstve je nastastie zatial vsetko ok

autor
1. nov 2021

Dakujem pekne... pri prvom tehotenstve som mala ine sny tiez strasitelne doslova do pismena.. ale krv nie .. som na zaciatku 12tt ... ano je pravda ze sa bojim .. tak dufam ze vsetko bude ok a take sny uz nebudu...

81anina
1. nov 2021

@zuzu1304 tiez sa mi snivalo v tehu ze som kramy dostala a rodila som viac ako 12 hodin 😃

zuzu1304
1. nov 2021

@81anina ale presne toto som nechcela počuť 🙂 mne sa to snívalo že sme boli u kamošky totálne poriadkumilovnej puntickarky, majú biely kvietkovany gauč a tam som začala krvácať, ale vôbec ma to v tom sne netrapilo, len som sa jej stále ospravedlnovala za tu sedačku okrvavenu...

ailiba
1. nov 2021

Aj mne sa snívalo, keď som bola tehu... Krv vo sne znamená radosť. A veru, všetko bolo v úplnom poriadku. Určite to tak bude aj u teba💗

vanda323
1. nov 2021

No neznamenalo to nič ...sen je len tvoja obava....

luluska1234
8. nov 2021

Jasom 31tt a snívalo sa mi že som si našla hrudky jasnocervenej krvi a išla na pohotovosť 🤣 pritom mám tehu bez akýchkoľvek problemov

autor
1. nov 2022

@zuzu1304 ahoj ako to dopadlo vsetko v poriadku? Lebo u mna vtedy nie dobre 🙄

zuzu1304
1. nov 2022

Ahoj to ma mrzí, u mňa sa to na 100% potvrdilo.

autor
1. nov 2022

@zuzu1304 a rodila si skor alebo v termine? U mna bolo babo chore 😪

zuzu1304
1. nov 2022

Az tyzden po termíne. To ma mrzí :( v ktorom týždni sa na to prišlo alebo co sa vlastne stalo?

autor
1. nov 2022

@zuzu1304 1.11. Som sem pisala na druhy den som isla na morfo a tam sa to odhalilo .. a potom 1.12. Som bola na UPT.. cize cele zle..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre