Chytanie bruška v tehotenstve

23. júl 2021

Vedí mi, keď sa niekto chytá môjho brúška. Je to divné a ešte keď začnú šušlať k tomu na to brucho.
Prišla k nám krstného manželka a sa ma pýta,že čo som robila. Jej hovorím,že som sa najedla. A ona sa hneď chytila môjho brucha a povedala: Vy šte ša napapkali špolu. A ako ša máš u maminky?
A toto sa mi stáva s veľa ľuďmi. Je to maximálne divné. Robí to aj moja mama aj manželová babka aj kamarátky.
Ako im mám vysvetliť, nejak slušne, že mi to je nepríjemné.
A teraz keď mi šušlu na brucho, tak to ako budú potom aj na to maličké šušlať?!
Ja keď sa rozprávam s maličkým, tak normálne rozprávam, aj manžel, keď sa s ním rozpráva.

mogaa
23. júl 2021

A čo si nesvojprávna? prepáč ale keď mi niečo vadí, tak to na rovinu poviem aby to nerobili....

saxana000
23. júl 2021

Ruku dat prec z brucha a dorazne a nahlas povedat nechytat!

klip0
23. júl 2021

Povedz že ti je to nepríjemné 🤷🏻‍♀️

saxana000
23. júl 2021

Ked sa babo narodi zase dorazne a nahlas povedat rozpravaje normalne prosim vas.

sasha10
23. júl 2021

už minule sa to tu riešilo a že vraj sú "vtipné" tričká s touto tématikou v zmysle nechytať...tak možno medzi kamoškami by som skúsila to a v rodine mame snáď dokážeš slušne povedať že ti to nie je príjemné.

mina17
23. júl 2021

keď som bola ja tehotná tak som sa z malím bavila len ja väčšinou keď sme boli doma sami 🤭 a brucha tiež sa mai nikto okrem mňa a priateľa nechytal mame to prišlo čudné a uchylne ale po pravde príde mi to tiež uchylne podľa mňa to je intimne to je jak keby sa už aj inde chceli chytať 😐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre