Bojím sa pôrodu

6. sep 2023

Baby bojím sa pôrodu, že tam dolu sa mi to nedá dokopy, že pri sexe nebudem nič cítiť a že sex po porode ma bude strašne bolieť. Mam z toho paniku. 🥺

petamich
6. sep 2023

sex po porode je lepsi ako pred, ovela citlivejsia som (v dobrom) a teda neviem, co sa malo spravit, kazdopadne manzel sa nestazuje a to som porodila 4.5 kg dieta s extra velkou hlavou ;) urcite to bude v poriadku

tatiana_84
6. sep 2023

Neboj, bude to v poriadku, tiez som sa bala, lebo deti- 4160g, 4500g, aj posita som riadne, ale zenske telo je na to stavane-da sa dokopy. Stale hovorim, ze porod je najlahsia cast materstva.

zuzanka.zuzu
6. sep 2023

na sexe po pôrode je najhorši čas - není kedy 😂🙈 ako už bolo spomenuté vyššie, tak pôrod aj pre mňa bol tou najľahšiu časťou materstva a to som mala cicmansku výšivku zhora dole spredu dozadu

tramtada31
6. sep 2023

Nejak to dieťa vyjst musí, takze sa zmier s tým, že to bude. Trenuj s aniballom. Ja po odrodeni skoro 5 kilového dietata nemam ani steh na hradzi.

domka222
7. sep 2023

Tak to vám závidím. Ja som skoro 2 roky po pôrode a šitie je stále zo začiatku bolestivé

luciah187
7. sep 2023

Vsetko bude v poriadku. Treba sa nastavit pozitivne, lebo aj psychika robi svoje. Ja mam za sebou tri prirodzene porody, posledny bol najkrajsi a nic mi nie je, zahojene krasne, ziaden problem. Takze urcite to tiez moze tak dopadnut aj u teba.

lucia13022023
7. sep 2023

Bude to v poriadku 🙏 ja som mala jeden steh, šitie nebolelo a na druhy deň som ani nevedela ze som rodila. Na sex sme počkali 6 týždňov aj keď som sa cítila ok, to 600nedelie nie je pre nič za nič. A pri sexe sme ani jeden necítili nič iné. Stres tam bol, to je jasne.
Ale každá žena je iná, každý pôrod je iný. Neboj sa dopredu 🙂 aj keď tomu rozumiem, no snaž sa na to nemyslieť a skus myslieť na pred pôrodnú prípravu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre