Ako sa dať do pohody?

13. dec 2022

Prenášam. Len stresy, či je drobec ok. Do toho lietam cely den za detmi, varim, upratujem , nezastavim sa. Ako sa upokojit? V dome to uz vonia ako v ezoterickom obchode. Sama levandula. Na usiach sluchadka, pocuvam meditacie, afirmacie.Snazim sa rozptylit koledami, Netflixom,knihami. Kym som brala magnezko, tak sa mi zdalo, ze som pokojnejsia, ale teraz nic. Uz som z toho na nervy. Skusala som vsetky babske recepty okrem alkoholu, ale uz normálne zvazujem, ze si uvarim deci cerveneho s klincekami a skoricou. Jem cokoladu, ale citim sa este nepokojnejsia. Mate nejake rady ako sa dat do pohody? Budem vdacna za kazdu jednu.

ivuska_3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
13. dec 2022

Vsak si urob. ;) Ja som si spravila cajik z malinovych listov a citronova voda. Vecer uvolnenie a rano som bola na 7cm. 🙂

dadka128
13. dec 2022

Tak nemyslím si ze alkohol je to čo potrebuješ.. a to ako sa dať do kľudu pred pôrodom?
Neboj sa drobčeku je tam až moc dobre, ak sa nevypyta sám doktori mu dopomôžu, no a predpokladám ze chodíš na kontroly , pohyby cítiš...

Hlavne sa ukľudni... Niekomu pomáha malinník s alchemilkou na rýchlejšie otvorenie pôrodných ciest a uľahčenie porodu .. niekomu prudký pohyb, niekomu sex a hlavne mužský ejakulat obsahuje látky ktore zmäkčujú kŕčok maternice... Takže do toho 🙂

alexandramb
15. dec 2022

Ja sa cítim tak isto, nebaví ma ani žiť, všetko má boli, malé ma ide rozkopat z vnutra. Okolo mňa každý rodí, čo mali termín ešte po mne a ja stále nič. Je mi z toho do placu, vyskúšala som všetko. Nič nepomaha, do toho ešte obavy zo strávených Vianoc v nemocnici 😭

autor
15. dec 2022

@alexandramb ja presne rovnako. Kedy mas termin?

alexandramb
15. dec 2022

21.12 každý deň je pre mňa ako týždeň

autor
15. dec 2022

@alexandramb ja prenasam uz tyzden. 😭

alexandramb
15. dec 2022

Tak už to čaká maximálne len týždeň, ale je to strašne, ta bezmocnosť, ziadna úľava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre