Ako byť sexy v tehotenstve?

22. nov 2021

Ahojte posledné týždne mi riadne narástlo brusko a muž ma vidí len vo veľkých teplákoch a tričkách čo ma dosť mrzí. Chcela by som ho nejako prekvapiť ale ako? Obávam sa že v spodnom prádle by bolo jednak mne nepohodlne a jemu by to neprišlo sexy ale skôr milé a vtipne s tým bruškom veľkým. A som názoru že tehotenstvo neni choroba a ženy by mali byt príťažlivé pre svojho partnera aj v tehotenstve nie?

nika3136
22. nov 2021

A preco by nie? Ja sa v tehotenstve citim stale pritazliva, praveze mozno aj viac - brucho ma svoj dovod a prsia mam vacsie 😁😁 kym s tym nema chlap problem, neriesila by som to. Mne to na sebavedomi absolutne neubera 😉

miadi
22. nov 2021

Nemusis byt v teplakoch a velkom tricku Mozes mat nieco pekne. Aj pohodlne. Ja som mala taketo nieco.. alebo pyzamove nohavice a na vrch tenky župan ak ti je zima.

nafka0483
22. nov 2021

Som v 9tom mesiaci a ani raz za cele tehotenstvo som na sebe nemala vytahane velke teplaky a tricko.

V lete som nosila saty a ked sa ochladilo tak leginy - krasne priliehaju a obopinaju zadok a nohy, vynikne brusko 🙂 k nim bud priliehave tricko alebo saty. Vsetko prijemne, pohodlne. Citim sa rovnako pekna a pritazliva ako pred tehotenstvom, ak nie viac 🙂 manzel je tiez maximalne spokojny

tosomja
22. nov 2021

Tak nenos tepláky. Ja som nosila v lete šaty, v zime zateplené legíny a dlhý top. Alebo si kúp rifle tehotenské a o číslo väčši svetrík či košeľu.
Kde je napísané, že brucho treba skrývať? Ja som nosila obtiahnuté tričká, vynikli aj prsia 😉
Sexi prádlo nenosím ani bežne, môj aj tak zo mňa dáva rýchlo dole 🤣🤣 čiže to neporadim.

tomikejt
22. nov 2021

V tehotenstve som nosila tehotenske rifle, legíny a obtiahnute tričká. Vo vytahanych teplákoch a veľkých tričkách by som sa veru ani ja necítila príťažlivo.

matkahelka
22. nov 2021

preco nosis volne teplaky a tricko? ja o mesiac rodim, brucho mam ako svet a za cele tehu som volne teplaky na sebe nemala. bud nosim leginy a obtiahnutu tuniku k tomu, alebo klasicke tehu teplaky, ktore su mi tiez viac-menej obtiahnute a tricko. a medzi ludi nosim zvacsa saty. a na intimne chvile si davam aj sexi pradlo. mojmu muzovi a aj mne sa paci, ked je to brusko vidiet. ved to nie je tukove brucho. pre mojho muza je tehotenstvo strasne sexi, stale mi opakuje, aka som krasna a ze by som mala byt tehotna vzdy 😁

autor
22. nov 2021

@matkahelka áno áno na vonka nenosím veľké len doma mi je najlepšie vo veľkom kde ma nič netlačí. A keď sa vyzleciem muž sa skôr zasmeje že aká som mala gulka ako keby na mna ma dostať chuť😂

tinka_1807
22. nov 2021

Pre lepší pocit si skús kúpiť tehotenské legíny a rifle 🙂 Nielen že sú viac príťažlivé, ale aj pohodlné :D Ja tiež nosím doma legíny a tričko, bruško vynikne. 🙂 A mimo domu si davam tehotenské rifle a kúpila som si dva väčšie košele, ktoré sťahujem pod prsiami zaviazanou stuhou (ktorú som si kúpila v galantéria, aby ladili kubkoseliam) . Vyzerá to milo, bruško elegantne vynikne a zároveň je to pohodlné ;)

katkamatka7
22. nov 2021

Keď príde, otvoriť mu dvere v župane a pod ním nič. Krásna a sexi si v každom pohybe, či máš vyťahané legíny alebo krajkované spodné prádlo. Tú úžasnú zodpovednosť, ktorú v sebe nosíš, Ťa robí pre svojho muža najpríťažlivejšou osudovou ženou.

marina447
22. nov 2021

A čo veď pre niekoho môžu byť sexi aj vyťahané tepláky 🙂 Tak ale keď chceš môžeš ich vymeniť za legíny 🙂 Tie sú pohodlné podľa mňa 🙂

kiki68
22. nov 2021

Ja som sa snazila aj v tehu by nejak k svetu, aj pre muza. Ale tak celkovo. Ja som si hlavne v tom tehu prisla nejaka atraktivnejsia, neviem preco 🤷‍♀️😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre