Základné školy v Žiline - skúsenosti

poohie
25. dec 2014

Ahojte mamicky, chcem sa vas spytat na vase skusenosti so zakladnymi skolami v ZA na Vlcincoch, dobre aj zle...
dakujem pekne.

evittam
26. dec 2014

@poohie Ahoj,my sme maximalne spokojni so ZS Martinska.

evelynm
26. dec 2014

@evittam , ja mam s touto skolou zlu skusenost.

evittam
26. dec 2014

@evelynm A prečo?

poohie
autor
26. dec 2014

@evelynm aj ja si prosim konkretizovat...

evelynm
26. dec 2014

@evittam
@poohie , moju dceru tam sikanovali a skola neurobila ziadnu napravu, hoci sme o to opakovne ziadali.. Dceru sme odtial vzali prec. Trieda, do ktorej chodila, bola otrasna, ucitelia si to tam chodili "odtrpiet" a podla toho aj vyzerala uroven vyuucovania.

poohie
autor
26. dec 2014

@evelynm to je mi luto, ze ste mali taku zlu skusenost. dufam, ze dcera je v poriadku. kam potom chodila?

evelynm
26. dec 2014

@poohie , dcera chodila na ZS Martinska v 5.,6. triede a necelu 7. triedu, dali sme ju do volejbalovej triedy, lebo bola dobra volejbalistka a chceli sme, aby talent rozvijala. Ups, velky omyl... V tej triede bola dievcina - silny negativny vzor, ovplyvnila skoro vsetky dievcata a moja dcera nebola ochotna sa jej podriadit - nechodila s nimi fajcit (v 5. a 6. triede!!), nepapulovala uciteelom, dobre sa ucila... Zobrali sme ju pred koncom 7. triedy, uz sme mali toho vsetci plne zuby. Skola radsej nechala odist dobru ziacku, namiesto toho, aby robila poriadky s grázlom...
Dcera potom chodila na ZS Jarna, tam bolo velmi dobre, chodi tam aj syn. Dcera uz je gymnazistka, ale na ZS Martinska ma stale zle spomienky.
Viem vsak, ze na ZS Martinska na 1. stupni su dobre panie ucitelky. Urcite je dost ludi, ktori maju s touto skolou aj dobru skusenost.

poohie
autor
26. dec 2014

@evelynm dakujem za tvoju skusenost. urcite je to aj o uciteloch, a to vsade sa da natrafit na takych aj onakych. ale vedenie by sa malo postarat o riesenie vaznejsich problemov...

evittam
26. dec 2014

@evelynm My sme zatial na prvom stupni,syn je prvacik,tak uvidime. No mne staci ked vidim tych starsich sa "šuchtať" po zvoneni v style ved mam cas. To za nasich skolskych cias nehrozilo! Len bohuzial ucitel s tym v dnesnej dobe moc nezmôze. Rodic da prispevok skole a uz je "boh" aj s rozmaznanym frackom.

mirkapsnupydog
19. jan 2015

Ja mám na Karpatskej a som veľmi spokojná

iwonita
21. sep 2015

@evelynm prosim ta, tvoja dcera tam nastupila az v 5 triede ? cize bola nova v zabehnutom kolektive ?

evelynm
21. sep 2015

@iwonita , ano. Na Martinsku nastupila v 5. triede, cele zle, ako pisem vyssie. Potom, ked prestupila na Jarnu - tiez do zabehnuteho kolektivu, ju krasne prijali.