Základná škola Vrútocká

zuzana8
29. okt 2013

Aké máte skúsenosti s touto základnou školou? Chcela by som tam prihlásiť dcéru, ale na nenašla som žiadne ohlasy. Napíšte vaše názory a skúsenosti s touto školou. Ďakujem

liz_lemon
29. okt 2013

@zuzana8 ja som tam chodila ako dieta, a bolo tam super, ale je to uz davno 🙂

zuzana8
autor
30. okt 2013

@liz_lemon ďakujem za správu, verím, že sa tam bude páčiť aj mojej dcére🙂

liz_lemon
30. okt 2013

@zuzana8 ta riaditelka, ktora je tam, ma ucila chemiu a prirodopis, a ta bola fajn, inak tam uz nikoho z ucitelov nepoznam, ale podla ich webstranky, sa snazia, tak hadam to bude ok

zuzana8
autor
4. nov 2013

@liz_lemon ďakujem🙂

dudduli
12. dec 2013

mne tam chodi syn,na jazyky nula bodov,ostatne.....no neviem,teraz rozmyslam s mojim druhym synom,ktory ide do skoly v septembri 2014 či ho zapisat na tuto skolu alebo inde....

zuzana8
autor
20. dec 2013

@dudduli no to si ma veľmi nepotešila🙂 ja chcem malú dať tiež od 09/14, tak rozmýšľam, hlavne to mám blízko z domu a aj z práce...vôbec nepoznám túto školu, či sú tam dobré učiteľky na prvom stupni...či majú nejaké aktivity...možno to zistím až na zápise...

dudduli
20. dec 2013

@zuzana8 ja tam dam syna asi tiez...tiez budeme zacinat 9/14...tak sa mozno aj zoznamime 😉 😉 ,ucitelky na prvom stupni su fajn,aj druhy stupen je celkom v pohode,len tie jazyky ☹ ....

zuzana8
autor
3. jan 2014

@dudduli Ďakujem za info...aj najprv musíme absolvovať test školskej zrelosti🙂, ale tak prvé 4.ročníky, môže byť aj tam a potom sa vyprofiluje, k čomu ju to bude ťahať🙂

alenka008
14. jan 2015

najde sa este niekto, kto by vedel dat referencie na tuto skolu?

vyhra
5. jún 2016

Ahojte, tiez ma zaujima Vrutocka. Chodia tam niekomu deticky?

olivla
8. jún 2016

Ahojte, mne chodí na Vrútockú syn. Prvý stupeň je úplne OK, takže smelo sa zapíšte. Druhý stupeň nemá "dobrú povesť", ale ani neviem prečo...poznám však aj rodičov, ktorí sú tu s druhým stupňom spokojní. Inak tie jazyky...keď sme si porovnávali angličtinu na tejto škole s inou "lepšou" školou (schválne nekonktretizujem), veľké rozdiely sme nenašli...

vyhra
14. jún 2016

@olivla dakujem!

alllexa1
26. nov 2016

Ahojte, nema niekto nove info o tejto skole? My sme sa teraz pristahovali na Trnavku a na tuto skolu by to mal syn velmi blizko, tak by sa mi hodilo, keby tam chodil. Dakujem za kazdu odpoved!

vyhra
30. nov 2016

Ahoj alllexa1, my sme tam nakoniec nesli, ale aj tak by ma zaujimal nazor viacerych maminiek.

alllexa1
30. nov 2016

@vyhra dakujem za odpoved! malo je na nete aktualnych sprav o tejto skole, viem, ze ludia z okolia davaju skor na Bachovu alebo Drienovu...

olivla
30. nov 2016

Ano, Alllexa1, najlepšie bude, ak dáš svoje dieťa na Bachovu alebo Drieňovú...prípadne na inú lepšiu školu...minimálne budeš mať srdce a dušu na mieste, že si pre svoje deti urobila to najlepšie...Kedy už dievčatá pochopíte, že úspech Vašich detí a ich študijné výsledky záležia aj od iných vecí, ako rečí známych, susedov a raitingu školy v akýchsi rebríčkoch. Ak je dieťa šikovné, slušné a motivované, zvládne sa dostať na najlepšie gymnázium aj z Vrútockej.
Tieto nekonečné diskusie o školách vedú iba k tomu, že sa niektoré školy úplne bezdôvodne zaznávajú a z niektorých sa robí elita.

lydkalydka
18. jún 2017

@olivla s ostriedkovou? Tam zvazujem ja...

lydkalydka
18. jún 2017

Pocula som ze na Vrutockej je silna sikana zo strany osmakov a riaditelka to neriesi. Tak mam strach. Akoze vytlacit kanagon do bundy prvaka, ktory mal potom popaleniny a pod. Je masaker

miriamn76
18. jún 2017

Ja som tam chodila celych osem rokov aj s mojimi bratmi ☺ dcera mi ta chodila az po siedmu triedu potom sme sa odstahovali ja mam dobre skusenosti

olivla
19. jún 2017

Vytlacit kanagon do bundy.prvaka je fakt masaker. Nechapem...riaditelka je pristupna osoba a v nasej triede vzdy vsetko vyriesila k spokojnosti. Nepocula som, ze by zamatala veci pod koberec...O sikane pocujem prvykrat.