Základná škola sv. Uršule na Nedbalovej ulici v Bratislave

daniela1978
12. dec 2014

Milé mamičky máte niektorá skúsenosti so základnou školou Sv. Uršule na Nedbalovej ulici v Bratislave? chceme syna preložiť na inú školu, tak sondujeme. vopred
ďakujem za postrehy.

daniela1978
autor
12. dec 2014

nikto?

daniela1978
autor
14. dec 2014

nikto?

kreska
15. dec 2014

Mám tam deti som spokojná...jediný problém je jedna učiteľka AJ ale už sa to vraj bude riešiť. Škola je rodinného typu. Chodia veľa do divadiel, výstavy atď. To hovorím ale o prvom stupni na druhom ešte nie sme. Mali sme teraz aj krásnu besiedku, veľmi sa snažia

daniela1978
autor
15. dec 2014

@kreska my rozmýšľame nad touto školou práve preto, že je taká malá. ale my sme už teraz piataci, takže prestup do šiesteho je pre nás aktuálny. mňa najviac desí matematika

viera27
15. dec 2014

ked isiel junior na 8.rocny gympel, robil skusky na Ursulu a na Alexiu (co je na Hviezdoslavovom namesti, za operou, kusok odtial). Vzali ho na obe, my sme nakoniec volili tu Alexiu (len podla skore v monitoroch za posledne roky). Ale aj Ursula je fajn, aspon co som vtedy zistovala.

kreska
15. dec 2014

No momentálny piataci majú triednu matematičku a asi dosť prísnu. tak neviem . Ona je dobrá učiteľka, spravodlivá ale naozaj vyžaduje. Čo sa týka počtu dosť veľa detí pôjde na gympel tak tam asi nebude veľa detí čo nie je až tak zlé