Základná škola Ružová dolina

pietra
19. jan 2013

Aké máte skúsenosti s touto základnou školou? My sme spádovo patrili pod ZŠ Mierová, bola som spokojná, lebo som tam chodila ako dieťa aj ja a čítala som na túto školu len samé dobré referencie. Aj sme sa tam boli nedávno informovať, zástupca nás upozornil, že deti berú len z ich spádového obvodu, nikoho mimo, lebo aj tak sa im hlási oveľa viac detí, ako sú schopní prijať. Bola som kľudná, lebo som mala overené, že tam patríme. Dnes som dostala studenú sprchu pri čítaní Ružinovského echa, lebo som sa dočítala, že menili školské obvody a našu ulicu preradili z Mierovej na ZŠ Ružinová dolina. O tejto škole som v minulosti nepočula nič dobré ☹ Ale tak predsa len sa to mohlo zmeniť.
Tak píšte vaše názory a skúsenosti s touto školou. Ďakujem.

zuzana581
19. jan 2013

@pietra Ani teraz na ňu neni počuť nič dobré.. ☹ My tam bývame, ale dcéru som dala k polusu.. Ja som tam ako dieťa chodila a podla mňa nebola dobrá ani vtedy a teraz už vonkoncom nie.. Kamoške tam chodí syn a nie je spokojná. Ďalšia, ktorá má predškoláka tiež povedala, že ho tam nedá ani keby to bola jedina škola.

pietra
autor
20. jan 2013

@zuzana581 juj, nepotesila si ma ☹ Dufala som, ze sa nieco predsa len zmenilo

mamkasisa
18. mar 2013

O ZŠ Mierová sa toľko dobrého napísalo. Očakávala som, že to bude niečo super, ale reklama predčila skutočnosť.
Nič zvláštne, ani čo sa týka krúžkov, ani vyučovania. Nazvala by som to priemer. Neviem si predstaviť, čo je potom na iných školách. Naše dieťa čerpalo z toho, čo sa naučilo na angličtine mimo školy a taktiež ostatné predmety sme si sami nadrilovali doma. Učiteľka v prvom ročníku postaršia dáma, ktorá sa vyjadrila, že ju to nebaví stále napomínať deti, že majú byť ticho ...

ecilpse_3
27. jún 2013

Ahojte, je to tam naozaj také zlé? dajte mi nejaké ohlasy, recenzie, lebo túto školu naozaj nepoznám a zvažovala som ju pre synčeka.

pietra
autor
3. sep 2013

@ecilpse_3 vraj sa tam zmenilo vedenie teraz

zuzkaigorkova
27. okt 2013

ano je to pravda zmenilo sa vedenie podla mna je to nieco uplne ine ako bolo predtym co som pocula..takze ovela ovela lepsie🙂

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katmi
7. júl 2014

kočky prosím aktuálne info o ZŠ Ružová dolina.. ak máte, budem veľmi veľmi rada...onedlho sa sťahujeme do RUžinova a neviem,akú školu malej vybrať..

katmi
7. júl 2014

@pietra ahoj.. kam si dala nakoniec synceka do skoly? ako je to zo ZS RUzova dolina teraz,nevies? Dakujem za kazdu radU

pietra
autor
7. júl 2014

@katmi kamoska z tej skoly dava syna prec, po prvom rocniku. Takze asi sa s tou skolou nic nezmenilo. Dcera ide do skoly az teraz v septembri a zapisala som ju na Cesku, takze mimo Ruzinova

katmi
7. júl 2014

@pietra nemozes poprosit kamosku,aby mi napisala do IP, ak je tu na MK? velmi rada by som vedela jej nazor, preco ho dava prec, skusenosti proste... mam mat tento tyzden pohovor s riaditelkou...

bzsiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinnn
23. mar 2015

Na ruzovu som chodila 9 rokov a nie je to dobra skola na strednu som prisla s vedomostami pod uroven a musela som vela dohanat proste kaslu tam na to a polka mojich spoluziakov skoncili ako fetaci lebo kam nikoho nechcu zobrat tak ruzova ho vita a otvorenou narucou podla mna to je velmi zla skola ale su to stare info odomna kedze som tam koncila pred 7 rokmi

daduska3
12. máj 2015

@katarinnn
Trošku nevhodná neobjektívna referencia, keďže si tam chodila pred 9 rokmi 😉.
A čo sa týka vedomostí, tak ak by si ty chcela, tak sa učíš aj sama, nemôžeš všetko zvaliť na učiteľov, možno si len dostala rozum na strednej a začala si k tomu pristupovať zodpovedne 😉...ruku na srdce...
Od vtedy ako si tam chodila sa toho veľa zmenilo, veľa závisí od vedenia školy, ale aj od samotných učiteľov a na každej škole sa nájde učiteľ/učiteľka, ktorý si proste pomýlili povolanie...

Za mňa môžem povedať, že vedenie školy je na 1*. Učitelia vyučujúci na II. stupni sú fajn pedagógovia.

Samozrejme aj tu sa nájdu frustrované učiteľky, ktoré občas reagujú nie vhodne, ale vedenie je otvorené komunikácii a návrhom na zlepšenie.

Ja im fandím, len tak ďalej a možno o 5 rokov to bude jedna z najobľúbenejších ZŠ v BA 😉

katarinnn
21. máj 2015

@daduska3 pred 7 rokmi som pisala a mne je to v podstate jedno nech si tam davaju ludia deti za mojej eri radsej tie deti odtial davali prec 😊 a urcite som neprehodnotila svoj postoj ku skole ale naozaj som narazila na velmi zlych ucitelov kludne mozem aj menovat ale to by som velmi nerada takto riesila .. Ked si spokojna tak som len rada ze sa to tam unormalnilo ale keby som si ja vyberala tak zrejme by som tam svoje dieta nedala len koly svojej skusenosti z detstva 😊

daduska3
21. máj 2015

@katarinnn možno by si naozaj mala menovať učiteľov, pretože koniec-koncov môžu učiť na inej škole a to je informácia, ktorú my rodičia potrebujeme, pretože meno škole robia učitelia, ale ak tam neučia, tak je to o inom...

katarinnn
22. máj 2015

Tothova mna konkretne ucila nemcinu a nula bodov, mazuchova ta ucila mna aj brata slovencinu a bratovy za to ze nemal nejaku pomocku vyhodila telefon a siltovku von z okna mala z toho potom velky problem, hodulova ta bola na prvom stupni a vrieskala po detoch statocne a na koniec remzikova ta mi bola triednou ucitelkou a zaroven matematikarkou a fyzicke tresty u nej boli na dennom poriadku toto je z mojej strany vsetko neviem ktore tam este ucia ale tie co ucili mna a stali za to tie poodchadzali este pocas mojho posobenia na skole napr fiamcikova prirodopisarka, saliniova matematikarka atd atd bolo ich kopec a este tam bola aj janosikova telocvikarka ktora bola nejaka majsterka v jude a ta ked chytila nervy skopala chalanov v nasej triede jedna radost ale ta tam uz pekne davno neni

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pedagogicka
30. sep 2016

vedenie sa zmenilo, ale škola ostáva, len preč odtiaľ..a to ktorá učiteľka mu napísala, že je debil?

belusa
2. feb 2017

@daduska3 a ešte stále spokojná s ružovou dolinou?🙂

alepredsa
27. mar 2017

ja som preložila dieťa do tejto školy a som spokojná..v porovnaní s predchádzajúcou školou..aj dieťa je veľmi spokojné..neľutujem

belusa
29. mar 2017

@alepredsa vraj sa táto škola zlepšuje tak ja neviem čo je lepšie

pedagogicka
30. mar 2017

nedala by som tam dieťa

belusa
31. mar 2017

@pedagogicka možem vedieť prečo?

daduska3
31. mar 2017

@pedagogicka prosím ťa nedramatizuje, škola je o učiteľoch a nie o názve
@belusa
áno spokojná... slovenčinárka Chovancová je top učiteľka 👍 a riaditeľka je tiež faj, snaží sa, diskutuje s rodičmi, usmerňuje učiteľov, všetko ok

pedagogicka
31. mar 2017

zoberie tam všetko...záleží na tom, či chceš, aby sa ti dieťa niečo naučilo

belusa
1. apr 2017

@pedagogicka tohto sa bojím, osadenstva tam....

daduska3
1. apr 2017

@belusa neboj sa, možno je "pedagogička" len jedna z tých menej schopných učiteliek, ktorých sa nová pani riaditeľka zbavila...bohužiaľ aj také tam boli...

pedagogicka
5. apr 2017

všetko sa dá obrátiť

veď vstúp do tej školy...a ako to budeš cítiť

/ rodička/