Základná škola Prokofievova v Petržalke

katuska19
14. sep 2017

Ahojte. Mamičky, ktoré máte prosím vlastnú skúsenosť so ZS Prokofievova v Petrzalke prosím o názory, vdaka

luliu
14. sep 2017

Pokiaľ viem prvý stupeň ešte ako tak, ale 2 stupeň už horšie a tiež sikana

katuska19
autor
14. sep 2017

@luliu Ahoj, chodí Ti tam dieťa, ale vieš len z počutia? Zaujimaju má vuacmenej osobné skúsenosti, pretože proti tejto škole je veľa predsudkov ....

luliu
14. sep 2017

@katuska19 patríme tam, syn by tam mal ísť o rok, to co som napísala mam z počutia, z ihriska, od mamiciek, ktorých deti tam chodia. Ale tiež si rada prečítam osobnú skúsenosť 😉

luliu
14. sep 2017

@katuska19 ty tam už máš dieťa ci len budeš mat?

kikina84
14. sep 2017

@katuska19 aj my sme pod ňu patrili ale našťastie nás vzali inam..a som rada..pretoze tam chodia celé Kopčany a keďže bývam blízko a tie deti vidavam každý deň ,tak mi to úplne stačilo na to aby som vedela že tam deti dať nechcem..iba toľko..ale čo som počula od mamičiek prváčikov tak že ok zatiaľ..ale ten druhý stupeň je už na prd..len toľko čo viem..

sablinka
24. apr 2018

Aj mňa by zaujímali osobné skúsenosti. Dcéra je aktuálne prváčka v meste ale presťahovali sme sa do Petržalky a veľmi by mi vyhovovala škola v okolí.

kikina84
25. apr 2018

@sablinka my chodíme na Tupolevovu..na Prokofievovu by som nikdy nedala dcéru..aj keď je naša Spádová..a len preto že viem od nás zo sídliska aké deti tam chodia a to je extrém teda 😮

bebe02
25. apr 2018

@kikina84 Preco nie Prokofievova? Ake deti tam chodia?

silvi300
29. máj 2018

@bebe02 Rómovia vo veľkej väčšine

kikina84
30. máj 2018

A Holíčska detto

lea20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luliu
5. jún 2018

@lea20 spamujes každú tému, asi nevadí ze porušujes pravidlá MK, však?

lucky0348
14. apr 2021

obnovujem temu.... nejake nove info o tejto skole, prosim? mamicky, kt.deti tam chodia, ste spokojne? dakujem 🙂

lucille77
18. máj 2021

@lucky0348 my sme boli velmi nespokojni, ak by som sa rozhodovala teraz, urcite tam dieta nedam. Hlavne druhy stupen cele zle, ucitelia nanic, metody ako v stredoveku, sikana aj zo strany ucitela,..

bianitka996
8. jan 2024

Obnovujem temu, mate niekto teraz dieta na ZS Prokofievovej? Stahujeme sa do Petrzalky, patrime tam ...dcera by tam mala zacat druhy rocnik...prosim napiste ako to ram vyzera ? Ďakujem.

katuska19
autor
14. jan 2024

skuste inu ZŠ, my sme vybavovali prestup na Tupolevovu, este prvy stupen ako tak, ale druhy stupen by som neodpurcala.

lucky0348
14. jan 2024

@katuska19 aky je problem s 2.stupnom? normalne sa zacinam bat, syn tam chodi do 3.rocnika a vsetko je ok

bianitka996
15. jan 2024

@lucky0348 ved to, ze tupoleovu moc nechcem, kedze byvame na Andrusovovej ulici a Prokofievovu mame pod nosom...ale rada by som vedela konkretne veci, preco jie horny stupen? Kedze teraz uz dcera bude prestupovat do 2.rocnika, uz skolu menit nechcem zbytocne...prero ma zaujima konkretne, co je zle na tejto skole?

bianitka996
15. jan 2024

@katuska19 preco, piste prosím konkretne

luliu
15. jan 2024

V posledných rokoch majú petržalské školy plne kapacity, takže mala pravdepodobnosť, že vás vezmú niekde kam nepatríte, takže treba vyskúšať a snáď budete spokojní . V posledných rokoch sa zvyšuje kvalita. Mám kamošku na Prokofievovej a všetko OK, nemá vyhrady
@bianitka996

bianitka996
17. jan 2024

@luliu dakujem velmi pekne, viem, ze je problem sa dostat na ktorukolvek, ale to uz je v nasich rukach 😊