Základná škola internátna pre deti s NKS v Brezolupoch

mata2
26. jún 2011

Ahojte,
najde sa tu mamina,ktorej dieta nastupi od septembra do Zakladnej skoly internatnej pre deti s narusenou komunikacnou schopnostou v Brezolupoch?
Alebo taka mamina,ktorej dieta tam uz chodi?

flowerj
30. jún 2011

Ahoj, Maťka,
my tam chodíme už 2 roky, kľudne napíš, ak niečo budeš potrebovať, chodia mi tam dve deti ;)))

mata2
autor
30. jún 2011

ahoj,
uz som myslela,ze sa nikto neozve 🙂
mna zaujima vsetko...ako si spokojna,ake problemy maju tvoje deti,ci urobili nejake pokroky,odkial si,dochadzaju do skoly kazdy den,alebo su v internate?
ja tam budem vozit Jakuba kazdy den

flowerj
30. jún 2011

Radšej cez IP, ak ti nebude vadiť 😉

adamkofjo
16. okt 2012

aj mna by zaujimal nazor na Brezolupy, ako ste spokojny s internatnym zaradenim ja sa toho velmi bojim, mam chlapceka s vyvojovou dysfaziou a odporucaju nam tuto skolu vlastne tu v okrese je to jedina skola s takymto zameranim a do spec. skoly ho podla uciteliek nemam davat lebo by to bol pre neho krok spat. dakujem za kazdu radu<<

d.a.d.a.02
11. feb 2016

Ahojte. Uvažujeme s manželom o tom, že dáme nášho syna od septembra do nultého ročníka v Brezolupoch. Bude mať 6 rokov a má problémy s rečou, všetky vyšetrenia sú v poriadku. Chodíme od troch rokov k logopédovi. Nájde sa tu mamička ktorá má rovnaký problém a uvažuje o škole v Brezolupoch?