Využitie školskej tašky

11. jún 2022

Ahojte, syn v septembri nastupuje do skoly a vybral si nie prave najlacnejsiu skolsku tasku. Preto ma zo skusenosti zaujima, ci ju ozaj vyuzije aspon cely prvy stupen. Kedze v 2,3 rocniku nemam chut kupovat zase novu tasku. Vdaka.

evka_s
11. jún 2022

Syn má Beckmann batoh, určitě ho využije celý první stupeň. Možná i dál, uvidíme.

viestta
11. jún 2022

Náš je prvák, taška zatiaľ slúži, takže ju bude nosiť aj v druhej triede. Ci dožije aj tretiu ešte nevieme

adaale
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
11. jún 2022

moje dcéry mali topgal a to sú nezmary... vydržali do 6 r. - potom som ich dala charite - úplne Ok

yoxinka
11. jún 2022

Syn má Topgal tašku, každý rok som ju prala v práčke, taške nič nie je. Syn v septembri ide do piateho ročníka a chce si ju ešte jeden rok nechať, páči sa mu stále a má ju od prvého ročníka.

adaale
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
11. jún 2022

Syn mal Topgal a vydržal mu cely 1. stupeň.

hradnapani
11. jún 2022

moj ma topgal a vydrzala cely prvy stupen a to ju v druzine vyuzival ako futbalovu branku. Ta taska stale drzi a vobec nie je roztrhana. Kebyze nie je uz velky, tak by ju kludne mohol nosit dalej. Ale predsa len, uz sa mu ziada zmena.

jarmila2010
11. jún 2022

aj synovi vydrazala topgalv super stave cely 1.stupen..vymenili sme ju,lebo chcel zmenu na 2.st...tasku som oprala a doniesla do charitneho domu pre tyrane matky s detmi...dcera ma ars una..konci 3.rocnik..urcite ponosi aj stvrty...mali batohy,nie aktovky

raszuz
12. jún 2022

Synator ma beckmann, cely prvy stupen, vydrzala by aj dalej, ale ide uz do piatej triedy, tak urobime zmenu 🙂

sense
12. jún 2022

Mam suce dcéru, mame tretí rok Ergobag a ešte ju rok min ponosi.

zuzanaete
12. jún 2022

Syn ma Beckmann druhy rok a stale ako nova.

kinderzwillinge
12. jún 2022

Moje maju od piatej triedy Bagmaster, po prazdninach idu do osmicky a budu ich mat dalej, batohy su ako nove.

yoo_saerom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielahamar
12. jún 2022

Ja kupujem tašku na 1-4 a 5-9 vždy mali topgal a nič im nebolo, tak isto to bude aj pri najmladšom

paulinam99
13. jún 2022

U nás v rodine je rekordmanom batoh rakúskej zn. Walker by Schneiders (už drží 13 rokov ... najprv ho mal syn od 5. triedy až po maturu a teraz ho ďalej "derie" manžel na outdoor). Neskôr na výške už mal zn. Bagmaster. Dcéra si dala zn. Bagmaster už od 5. triedy.

Pre prvý stupeň sme využili zn. Emipo (syn) a zn. Stil (dcéra).

Všetky tašky sme kupovali kupovali v e-shope: www.Loria.sk

alazala
13. jún 2022

Moja mala jednu tašku až do 5tej triedy. Výber niečo na čom nie sú naivne obrázky ako superman a pod

janulik2008
13. jún 2022

@evka_s
@zuzanaete ako čítam tak snáď sme vybrali dobre 😀😀😀

beronsche
13. jún 2022

zalezi od tasky. Ja som kupovala taku pre drobnych prvakov, kedze priorita bola, aby bola taska co najvhodnejsia pre stavbu tela dietata a ta veru cely prvy stupen nevydrzala...

evabb35
13. jún 2022

EMIPO vydržala celý 1. stupeň, Beckmann - tam sa pokazil zips, tak sme kupovali druhý batoh Beckmann, aj tam sa voľačo pokazilo a tak sme kupovali ďalší batoh Beckmann a ten slúži už vyše 3 školských rokov.

97tomi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michala11111
16. júl 2022

Moja dcéra má beckmann od prvého ročníka, pôjde do tretieho a taška je ako nová a to ju raz ročne strčim do pracky

autor
17. júl 2022

Dakujem, objednali sme Beckmann, taska vyzera byt fajn, tak snad aj vydrzi 🙂

ninah1486
11. aug 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

podla mojej skusenosti nevyuzije, my sme mali v prvej triede tasku z Baagl, stala do sto eur ale uz ked siel do druhej vymyslal ze chce batoh

beahavala
12. aug 2022
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

nasa mala aktovku v prvych dvoch rocnikoch ale potom sme ju vymenili za ruksak

iwesska
12. aug 2022

Moja ma tasku za 20€ a bude ju mat uz 3.rok. Tam ani tak nejde o cenu,ale o priestor vo vnutri. Niektore su tak male,ze prvak sa tam ledva pobali.

xcinderellax
12. aug 2022

Staršia dcéra dostala topgal, využila ju celý prvý stupeň.
Mladsej dcére sme do 1.rocnika kúpili novú, ktorú v máji už hodila že ju nechce, a chodila s takým ruksakom 😒😒😒😒

paulinam99
12. aug 2022

@iwesska Najdôležitejšia je však ergonómia chrbtovej časti školskej tašky/batohu, na to by sa nemalo zabúdať. Problémy chrbtice sa u detí ľahko získajú, ale veľmi ťažko naprávajú. Na chrbte dieťaťa by sa preto asi nemalo až tak veľmi šetriť ...

janulik2008
12. aug 2022

@paulinam99 mňa fascinuje kam sme sa posunuli ja si pamätám ako sme dostali aktovku a hop do školy a trz je asi 300 druhov a vyber si 😀😀😀