Výber školskej tašky pre prváčku

29. feb 2024

Ahojte. Nastal cas, kedy zaciname riesit skolsku tasku pre buducorocnu prvacku. Chcela by som sa opytat na vase skusenosti, ake tasky ste kupili vy deckam, ci ste s nimi spokojne, ci sa tam zmesti ozaj vsetko co prvak (druhak,tretiak) do skoly naozaj potrebuje. Podotykam,ze dcera je chuda ako sparadlo. Vdaka

pribinak
29. feb 2024

Topgal a vydržala cely 1. stupeň

uriva
29. feb 2024

Tiež Topgal, tiež postava a la špageta, drží a nosí sa skvele.

wewuliatko174
29. feb 2024

My sme kupovali tiež topgal a mame ju už 3 ročnik a spokojny..

patka06
29. feb 2024

Značka nie je až tak podstatná, dôležité je, aby taška sedela na chrbát dieťaťa a bol ľahká, nekupovala by som príliš skoro - v lete ešte môže narásť.
Ideálne ísť do obchodov vyskúšať.
Pri zápise by som sa spýtala, aký budú mať systém - nosia všetky veci domov alebo len to čo potrebujú. Podľa toho vyberala veľkosť tašky.
Praktickejšia je aktovka, kde má všetko poruke - nie xy zipsov a priehradok.
Motív univerzálny, aby sa páčil aj o pár mesiacov
Farba radšej tmavšie, keďže tašky sa často váľajú po zemi.
Mám dobré skúsenosti so zn. Stil
https://www.skolske-tasky.sk/aktovky-do-skoly/?...

lenka2710
29. feb 2024

My máme topgal a nosí ju 3 roky a ešte 4.bude a taška je stále ako nova!
Dcerka je tiež útla

sono2
29. feb 2024

Presne topgal moja ma akoby vak. Je ich toľko, že sa dá len ťažko vybrať. Sú fakt kvalitné

derdia
29. feb 2024

Ahoj, porozmyslaj, ci chces dat dietatu tasku na 4 roky,ci chces v tvare ruksaku, ktora stale pada, a nestoji. Tazko sa odopina.
Moja prva dcera mala taku.
Teraz som kupila stil, aktovku,pre prvacku. Krasne si sama do nej da veci, vyberie veci, ma hrudny popruh, veko ostava otvorene, zatvori sa len proklopenim. Vie si s nou sama bez problemov narabat.
Musi ty vediet co ocakavas. Ja mojej v tretej triede kupim novu. Nemusi mat 4 roky jednu. Ved 6 a 10 rokov je riadny rozdiel.

sono2
29. feb 2024

@derdia nepadá! Má dcéra speváčka topgal vak!
A kto jej ma manipulovať, veď jedine ona sama.

derdia
29. feb 2024

@sono2 ok v pohode.
Kludne. To je na nej. Ja tiez kupim v 3tej triede inu v tvare vaku. Pre prvaka je super aktovka. Ma lae rucky, vie si lahko vlozit a vylozit veci, ma prehlad.

bubinko1506
29. feb 2024

Moji maju batohy Stil, su lahucke, ergonomicke, dostatocne priestranne - ucebnice, zosity a peracnik maju v jednej priehradke, desiatovy box a flasu v druhej. Uplne vpredu nosia potom max cip, kluce a penazenku. Aktovky mi pripadali strasne robustne a neprehladne, ked je vsetko nahadzane v jednom (ano, nahadzane - aspon u mojich by to tak dopadlo). Synovec mal v prvej triede aktovku, po roku menili za batoh.

zuzanaete
29. feb 2024

Beckmann tasky dobre sedia detom, co su chude / maju uzke ramena. Pre mna neznicitelne tasky. Starsi ju nosil 3 roky. Teraz ju podedil mladsi a stale je v top stave.

susitko
29. feb 2024

topgal a mas to na cely prvy stupen.

ninah1486
20. aug 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

BAAGL ma skvele skolske tasky, zmesti sa do nich uplne vsetko, moje deti nosia obidve tasky od nich